Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14511:425TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Vojnar Jiří
Novák Jan
 
 
10127  3010
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Kučera Martin
Sychra Václav
 
 
758  3020
3.Michalec RomanNovák Jan1065  3030
4.Kopecký PavelVojnar Jiří-98-9-6 1331
5.Malinský MartinSychra Václav-89-99133241
6.Tesner TomášKučera Martin957  3051
7.Kopecký PavelNovák Jan98-10-863261
8.Malinský MartinVojnar Jiří7-59-9-82362
9.Tesner TomášSychra Václav975  3072
10.Michalec RomanKučera Martin-10847 3182
11.Malinský MartinNovák Jan586  3092
12.Tesner TomášVojnar Jiří-797-9-92393
13.Michalec RomanSychra Václav8710  30103
14.Kopecký PavelKučera Martin         
15.Tesner TomášNovák Jan         
16.Michalec RomanVojnar Jiří         
17.Kopecký PavelSychra Václav         
18.Malinský MartinKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michalec Roman30Novák Jan03
Kopecký Pavel11Vojnar Jiří30
Malinský Martin21Sychra Václav03
Tesner Tomáš21Kučera Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-Korouhev BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:37498:566TJ Sokol Borová-Korouhev B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Vladimír
Petřík Tomáš
 
 
Viesner Vojtěch
Stránský Matěj
 
 
8-108-5-92301
2.Isach Robert
Zoubek David
 
 
Langr Lukáš
Dušek Jakub
 
 
5-46-8-62302
3.Kudýn VladimírStránský Matěj-5-7-9  0303
4.Petřík TomášLangr Lukáš4-7-4-5 1304
5.Isach RobertViesner Vojtěch-11-10-5  0305
6.Zoubek DavidDušek Rostislav4-8-910-72306
7.Petřík TomášStránský Matěj-9-6-12  0307
8.Isach RobertLangr Lukáš-6-7-5  0308
9.Zoubek DavidViesner Vojtěch5-68-963218
10.Kudýn VladimírDušek Rostislav56-34 3128
11.Isach RobertDušek Jakub-75-68103238
12.Zoubek DavidLangr Lukáš-6-98993248
13.Kudýn VladimírViesner Vojtěch-987-7-92349
14.Petřík TomášDušek Rostislav9-4-3-2 13410
15.Zoubek DavidDušek Jakub         
16.Kudýn VladimírLangr Lukáš         
17.Petřík TomášViesner Vojtěch         
18.Isach RobertDušek Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kudýn Vladimír12Stránský Matěj20
Petřík Tomáš03Langr Lukáš21
Isach Robert12Viesner Vojtěch21
Zoubek David21Dušek Rostislav21
   Dušek Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loko Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:124TJ Loko Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Licek Radim
 
 
Zíb Petr
Saifr Vladimír
 
 
579  3010
2.Ecler Michal
Kadleček Radomír
 
 
Boháč Milan
 
 
WO    3020
3.Ecler MichalZíb Petr764  3030
4.Kadleček RadomírSaifr Vladimír437  3040
5.Licek RadimBoháč Milan683  3050
6.Pytlík JiříWO    3060
7.Kadleček RadomírZíb Petr574  3070
8.Licek RadimSaifr Vladimír587  3080
9.Pytlík JiříBoháč Milan874  3090
10.Ecler MichalWO    30100
11.Licek RadimZíb Petr         
12.Pytlík JiříSaifr Vladimír         
13.Ecler MichalBoháč Milan         
14.Kadleček Radomír         
15.Pytlík JiříZíb Petr         
16.Ecler MichalSaifr Vladimír         
17.Kadleček RadomírBoháč Milan         
18.Licek Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ecler Michal10Zíb Petr02
Kadleček Radomír20Saifr Vladimír02
Licek Radim20Boháč Milan02
Pytlík Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31286:399TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Adam
Foltýn Lukáš
 
 
Bureš Jaroslav
Zikmunda Zdeněk
 
 
5-8-9-14 1301
2.Dus Dalibor
Hübner Lukáš
 
 
Rohlík Jan ml.
Krejčí Vladimír
 
 
-4-5-4  0302
3.Dus DaliborBureš Jaroslav-6-6-5  0303
4.Hübner LukášZikmunda Zdeněk-8-6-6  0304
5.Foltýnová Laubová ŽanetaRohlík Jan ml.-7-4-6  0305
6.Komárek AdamKrejčí Vladimír-8696 3115
7.Hübner LukášBureš Jaroslav-6-6-7  0316
8.Foltýnová Laubová ŽanetaZikmunda Zdeněk-6-7-8  0317
9.Komárek AdamRohlík Jan ml.8-6-7-7 1318
10.Dus DaliborKrejčí Vladimír-778-7-92319
11.Foltýnová Laubová ŽanetaBureš Jaroslav-4-13-3  03110
12.Komárek AdamZikmunda Zdeněk         
13.Dus DaliborRohlík Jan ml.         
14.Hübner LukášKrejčí Vladimír         
15.Komárek AdamBureš Jaroslav         
16.Dus DaliborZikmunda Zdeněk         
17.Hübner LukášRohlík Jan ml.         
18.Foltýnová Laubová ŽanetaKrejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dus Dalibor02Bureš Jaroslav30
Hübner Lukáš02Zikmunda Zdeněk20
Foltýnová Laubová Žaneta03Rohlík Jan ml.20
Komárek Adam11Krejčí Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:23568:526KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polach Miroslav
Chlebeček Marek
 
 
Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
-6-7-15  0301
2.Netolický Jan
Michek Jakub
 
 
Pavlík Stanislav
Mattuš Milan ml.
 
 
-987-9113211
3.Chlebeček MarekNeufinger Petr877  3021
4.Netolický JanNeufinger Ivo-87-88-62322
5.Michek JakubPavlík Stanislav-7-87-5 1323
6.Polach MiroslavMattuš Milan ml.8-778 3133
7.Netolický JanNeufinger Petr7910  3043
8.Michek JakubNeufinger Ivo76-98 3153
9.Polach MiroslavPavlík Stanislav-41093 3163
10.Chlebeček MarekMattuš Milan ml.-876-1063273
11.Michek JakubNeufinger Petr8-88-7-72374
12.Polach MiroslavNeufinger Ivo77-9-893284
13.Chlebeček MarekPavlík Stanislav-8769 3194
14.Netolický JanMattuš Milan ml.89-67 31104
15.Polach MiroslavNeufinger Petr         
16.Chlebeček MarekNeufinger Ivo         
17.Netolický JanPavlík Stanislav         
18.Michek JakubMattuš Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlebeček Marek30Neufinger Petr12
Netolický Jan21Neufinger Ivo12
Michek Jakub12Pavlík Stanislav12
Polach Miroslav30Mattuš Milan ml.03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy