Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32346:456SK Start Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baier Miroslav
Šobáň Radek
 
 
Němeček Jiří
Kafuněk David
 
 
-78-7-9 1301
2.Abrahám Petr
Marášek Dominik
 
 
Dvořák Martin
Melíšek Martin
 
 
-8-8-6  0302
3.Baier MiroslavNěmeček Jiří-1-49-7 1303
4.Šobáň RadekMelíšek Martin-7-4-5  0304
5.Marášek DominikKafuněk David-3-8-11  0305
6.Abrahám PetrDvořák Martin886  3015
7.Šobáň RadekNěmeček Jiří-6-2-6  0316
8.Marášek DominikMelíšek Martin-7-87-10 1317
9.Abrahám PetrKafuněk David-3-99873227
10.Baier MiroslavDvořák Martin-812-66-122328
11.Marášek DominikNěmeček Jiří-3-3-7  0329
12.Abrahám PetrMelíšek Martin10-7-9-9 13210
13.Baier MiroslavKafuněk David-7-4-4  03  
14.Šobáň RadekDvořák Martin         
15.Abrahám PetrNěmeček Jiří         
16.Baier MiroslavMelíšek Martin         
17.Šobáň RadekKafuněk David         
18.Marášek DominikDvořák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baier Miroslav02Němeček Jiří30
Šobáň Radek02Melíšek Martin30
Marášek Dominik03Kafuněk David11
Abrahám Petr21Dvořák Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:37763:718TJ Sokol Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírovec Martin
Zubčák Patrik
 
 
Kubera František
Gruber Josef
 
 
-9910-8-92301
2.Semrád Martin
Roziňák Jan
 
 
Čapek Karel
Mazánek Jiří
 
 
12-10-6483211
3.Zubčák PatrikGruber Josef9-8-12-9 1312
4.Jírovec MartinKubera František-77-8-6 1313
5.Semrád MartinMazánek Jiří-9698 3123
6.Roziňák JanČapek Karel-114-10873233
7.Jírovec MartinGruber Josef59-7-7-92334
8.Semrád MartinKubera František59-98 3144
9.Roziňák JanMazánek Jiří5-123-6-62345
10.Zubčák PatrikČapek Karel777  3055
11.Semrád MartinGruber Josef79-79 3165
12.Roziňák JanKubera František7-9-8-15 1366
13.Zubčák PatrikMazánek Jiří789  3076
14.Jírovec MartinČapek Karel-9-96483286
15.Roziňák JanGruber Josef-1-6-3  0387
16.Zubčák PatrikKubera František5-112-7-122388
17.Jírovec MartinMazánek Jiří-7-97783298
18.Semrád MartinČapek Karel8-8-810332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zubčák Patrik22Gruber Josef31
Jírovec Martin22Kubera František31
Semrád Martin40Mazánek Jiří13
Roziňák Jan13Čapek Karel04
Počet diváků: 5600



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37576:617SF SKK El Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Radek
Navrátil Jiří
 
 
Vyvadilová Jitka
Mihalachi Marek
 
 
66-76 3110
2.Hargaš Martin
Lipták Milan
 
 
Filípek Martin
Kaucký Filip
 
 
-12-4-6  0311
3.Navrátil JiříFilípek Martin-10-6-5  0312
4.Lipták MilanKaucký Filip-510-6-5 1313
5.Müller RadekVyvadilová Jitka-102-5-6 1314
6.Hargaš MartinMihalachi Marek1245  3024
7.Lipták MilanFilípek Martin-8-6-5  0325
8.Müller RadekKaucký Filip510-5-6-82326
9.Hargaš MartinVyvadilová Jitka76-6-673236
10.Navrátil JiříMihalachi Marek-86-37-82337
11.Müller RadekFilípek Martin-666-683247
12.Hargaš MartinKaucký Filip1277  3057
13.Navrátil JiříVyvadilová Jitka9-73-4-92358
14.Lipták MilanMihalachi Marek-86612 3168
15.Hargaš MartinFilípek Martin6-1287 3178
16.Navrátil JiříKaucký Filip-6-9-8  0379
17.Lipták MilanVyvadilová Jitka-6-3-6  03710
18.Müller RadekMihalachi Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Jiří04Filípek Martin22
Lipták Milan13Kaucký Filip31
Müller Radek12Vyvadilová Jitka31
Hargaš Martin40Mihalachi Marek12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2022 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10435:279TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Štěpán
Vich Pavel
 
 
Pfleger Michal
Slavíček Jan ml.
 
 
217-109 3110
2.Křehnáč Milan
Charvát René
 
 

 
 
WO    3020
3.Křehnáč MilanPfleger Michal8-10-98103230
4.Charvát RenéPospíšil David-8-107983240
5.Vich PavelSlavíček Jan ml.-978-743250
6.Rejent ŠtěpánWO    3060
7.Charvát RenéPfleger Michal-7-6-9  0361
8.Vich PavelPospíšil David445  3071
9.Rejent ŠtěpánSlavíček Jan ml.883  3081
10.Křehnáč MilanWO    3091
11.Vich PavelPfleger Michal9163  30101
12.Rejent ŠtěpánPospíšil David         
13.Křehnáč MilanSlavíček Jan ml.         
14.Charvát René         
15.Rejent ŠtěpánPfleger Michal         
16.Křehnáč MilanPospíšil David         
17.Charvát RenéSlavíček Jan ml.         
18.Vich Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křehnáč Milan10Pfleger Michal12
Charvát René11Pospíšil David02
Vich Pavel30Slavíček Jan ml.02
Rejent Štěpán10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23571:509TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamrich Robert
Prokš Vladimír
 
 
Jirka Lukáš
Sýs Alan
 
 
864  3010
2.Fiklík Ondřej
Chadt Jiří
 
 
Škopková Věra
Cousin Jean-Baptiste
 
 
-15-6-7  0311
3.Prokš VladimírCousin Jean-Baptiste98-8-6-22312
4.Chadt JiříŠkopková Věra105-68 3122
5.Fiklík OndřejJirka Lukáš9-8-8-10 1323
6.Jamrich RobertSýs Alan751  3033
7.Chadt JiříCousin Jean-Baptiste-4597 3143
8.Fiklík OndřejŠkopková Věra8-997 3153
9.Jamrich RobertJirka Lukáš397  3063
10.Prokš VladimírSýs Alan-7-89-9 1364
11.Fiklík OndřejCousin Jean-Baptiste7-7-810-92365
12.Jamrich RobertŠkopková Věra498  3075
13.Prokš VladimírJirka Lukáš-8677 3185
14.Chadt JiříSýs Alan-7-5-7  0386
15.Jamrich RobertCousin Jean-Baptiste749  3096
16.Prokš VladimírŠkopková Věra-9468 31106
17.Chadt JiříJirka Lukáš         
18.Fiklík OndřejSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokš Vladimír22Cousin Jean-Baptiste22
Chadt Jiří21Škopková Věra04
Fiklík Ondřej12Jirka Lukáš12
Jamrich Robert40Sýs Alan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17521:442TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Tomáš
Koutník Vojtěch
 
 
Rychlý Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
397  3010
2.Kaňka Tomáš
Lebeda Lukáš
 
 
Kouba Jan
Brož Pavel
 
 
1046  3020
3.Kadlec TomášBrož Pavel-10-591163230
4.Lebeda LukášKouba Jan1010-10-8-102331
5.Kaňka TomášMirovský Ondřej81010  3041
6.Koutník VojtěchRychlý Tomáš10-679 3151
7.Lebeda LukášBrož Pavel-8-8-9  0352
8.Kaňka TomášKouba Jan-8-9-9  0353
9.Koutník VojtěchMirovský Ondřej78-10-9-82354
10.Kadlec TomášRychlý Tomáš1073  3064
11.Kaňka TomášBrož Pavel7-585 3174
12.Koutník VojtěchKouba Jan1016  3084
13.Kadlec TomášMirovský Ondřej72-46 3194
14.Lebeda LukášRychlý Tomáš8710  30104
15.Koutník VojtěchBrož Pavel         
16.Kadlec TomášKouba Jan         
17.Lebeda LukášMirovský Ondřej         
18.Kaňka TomášRychlý Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Tomáš30Brož Pavel12
Lebeda Lukáš12Kouba Jan21
Kaňka Tomáš21Mirovský Ondřej12
Koutník Vojtěch21Rychlý Tomáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy