Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Kouba Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17490:405Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlý Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
Pluska Oleh
Chadt Jiří
 
 
1088  3010
2.Kouba Jan
Cihlář Matěj
 
 
Prokš Vladimír
Fiklík Ondřej
 
 
-6-67-6 1311
3.Kouba JanProkš Vladimír3128  3021
4.Rychlý TomášFiklík Ondřej-7-12-9  0322
5.Mirovský OndřejChadt Jiří71-45 3132
6.Cihlář MatějPluska Oleh-91028 3142
7.Rychlý TomášProkš Vladimír64-7-3-72343
8.Mirovský OndřejFiklík Ondřej4-106-983253
9.Cihlář MatějChadt Jiří544  3063
10.Kouba JanPluska Oleh788  3073
11.Mirovský OndřejProkš Vladimír-2999 3183
12.Cihlář MatějFiklík Ondřej-8-86523293
13.Kouba JanChadt Jiří-9876 31103
14.Rychlý TomášPluska Oleh         
15.Cihlář MatějProkš Vladimír         
16.Kouba JanFiklík Ondřej         
17.Rychlý TomášChadt Jiří         
18.Mirovský OndřejPluska Oleh         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kouba Jan30Prokš Vladimír12
Rychlý Tomáš02Fiklík Ondřej12
Mirovský Ondřej30Chadt Jiří03
Cihlář Matěj30Pluska Oleh02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2022 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37506:605TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cousin Jean-Baptiste
Škopková Věra
 
 
Rejent Štěpán
Vich Pavel
 
 
8-5-3-4 1301
2.Jirka Lukáš
Sýs Alan
 
 
Křehnáč Milan
Charvát René
 
 
96-8-7143211
3.Sýs AlanRejent Štěpán-10-7-7  0312
4.Škopková VěraKřehnáč Milan-6910-1-92313
5.Jirka LukášCharvát René-99-8-9 1314
6.Cousin Jean-BaptisteVich Pavel-8-95793224
7.Škopková VěraRejent Štěpán-3-5-5  0325
8.Jirka LukášKřehnáč Milan764  3035
9.Cousin Jean-BaptisteCharvát René-410-4-5 1336
10.Sýs AlanVich Pavel-8-761173246
11.Jirka LukášRejent Štěpán-5-810-8 1347
12.Cousin Jean-BaptisteKřehnáč Milan-2-77-5 1348
13.Sýs AlanCharvát René-6-7-7  0349
14.Škopková VěraVich Pavel118-76 3159
15.Cousin Jean-BaptisteRejent Štěpán9-7-69-423510
16.Sýs AlanKřehnáč Milan11    10  
17.Škopková VěraCharvát René         
18.Jirka LukášVich Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýs Alan12Rejent Štěpán40
Škopková Věra12Křehnáč Milan21
Jirka Lukáš12Charvát René30
Cousin Jean-Baptiste13Vich Pavel03
Počet diváků: 49705



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36640:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
Hargaš Martin
Hondlík Josef
 
 
-107-6463210
2.Pfleger Michal
Slavíček Jan ml.
 
 
Müller Radek
Navrátil Jiří
 
 
-48-3-6 1311
3.Pfleger MichalHargaš Martin9-4-10-3 1312
4.Slavíček Jan ml.Navrátil Jiří398  3022
5.Bohumský PetrHondlík Josef9-6-10573232
6.Pospíšil DavidMüller Radek-1166-8-62333
7.Slavíček Jan ml.Hargaš Martin-5-7-4  0334
8.Bohumský PetrNavrátil Jiří999  3044
9.Pospíšil DavidHondlík Josef86-512 3154
10.Pfleger MichalMüller Radek-68-94-12355
11.Bohumský PetrHargaš Martin86-8-973265
12.Pospíšil DavidNavrátil Jiří7-10-8-4 1366
13.Pfleger MichalHondlík Josef658  3076
14.Slavíček Jan ml.Müller Radek-7-64-7 1377
15.Pospíšil DavidHargaš Martin5-7122 3187
16.Pfleger MichalNavrátil Jiří56-107 3197
17.Slavíček Jan ml.Hondlík Josef-59-7-5 1398
18.Bohumský PetrMüller Radek8-4-3-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfleger Michal22Hargaš Martin22
Slavíček Jan ml.13Navrátil Jiří13
Bohumský Petr31Hondlík Josef13
Pospíšil David22Müller Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13484:351SF SKK El Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Počta Tomáš
 
 
Merhaut Jaroslav
Semrád Martin
 
 
-1086-8-112301
2.Mihalachi Marek
Ducháček Josef
 
 

 
 
WO    3011
3.Vyvadilová JitkaMerhaut Jaroslav8-1286 3121
4.Počta TomášSemrád Martin810-68 3131
5.Ducháček JosefKlempířová Jiřina7106  3041
6.Mihalachi MarekWO    3051
7.Počta TomášMerhaut Jaroslav-88-61073261
8.Ducháček JosefSemrád Martin7-679 3171
9.Mihalachi MarekKlempířová Jiřina8-769 3181
10.Vyvadilová JitkaWO    3091
11.Ducháček JosefMerhaut Jaroslav9-8-98-62392
12.Mihalachi MarekSemrád Martin12-6107 31102
13.Vyvadilová JitkaKlempířová Jiřina         
14.Počta Tomáš         
15.Mihalachi MarekMerhaut Jaroslav         
16.Vyvadilová JitkaSemrád Martin         
17.Počta TomášKlempířová Jiřina         
18.Ducháček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyvadilová Jitka10Merhaut Jaroslav12
Počta Tomáš20Semrád Martin03
Ducháček Josef21Klempířová Jiřina02
Mihalachi Marek20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20536:461SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
Břicháček David
Abrahám Petr
 
 
9-8511 3110
2.Gruber Josef
Liška Marek
 
 
Marášek Dominik
Baier Miroslav
 
 
8412  3020
3.Liška MarekAbrahám Petr-6-5-7  0321
4.Kubera FrantišekBřicháček David-58-6-9 1322
5.Řepík JaroslavMarášek Dominik49-9-9-82323
6.Gruber JosefBaier Miroslav12-354 3133
7.Kubera FrantišekAbrahám Petr246  3043
8.Řepík JaroslavBřicháček David-57-9593253
9.Gruber JosefMarášek Dominik365  3063
10.Liška MarekBaier Miroslav-4-761293273
11.Řepík JaroslavAbrahám Petr4310  3083
12.Gruber JosefBřicháček David5-9126 3193
13.Liška MarekMarášek Dominik-6-786-72394
14.Kubera FrantišekBaier Miroslav-7886 31104
15.Gruber JosefAbrahám Petr         
16.Liška MarekBřicháček David         
17.Kubera FrantišekMarášek Dominik         
18.Řepík JaroslavBaier Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Liška Marek12Abrahám Petr12
Kubera František21Břicháček David12
Řepík Jaroslav21Marášek Dominik21
Gruber Josef30Baier Miroslav03
Počet diváků: 45750



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17493:441SK Start Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybář Martin
Němeček Jiří
 
 
Černoch Jan
Kučala Viktor
 
 
7-763 3110
2.Melíšek Martin
Dvořák Martin
 
 
Pištora Josef
Votípka Emanuel
 
 
-10-868103220
3.Dvořák MartinČernoch Jan-58-6-7 1321
4.Melíšek MartinPištora Josef-810-7843231
5.Kafuněk DavidKučala Viktor997  3041
6.Němeček JiříVotípka Emanuel576  3051
7.Melíšek MartinČernoch Jan-88-38-82352
8.Kafuněk DavidPištora Josef-1089-883262
9.Němeček JiříKučala Viktor988  3072
10.Dvořák MartinVotípka Emanuel-7-9-6  0373
11.Kafuněk DavidČernoch Jan69-94 3183
12.Němeček JiříPištora Josef10108  3093
13.Dvořák MartinKučala Viktor998  30103
14.Melíšek MartinVotípka Emanuel899  30  
15.Němeček JiříČernoch Jan         
16.Dvořák MartinPištora Josef         
17.Melíšek MartinKučala Viktor         
18.Kafuněk DavidVotípka Emanuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Martin12Černoch Jan21
Melíšek Martin11Pištora Josef03
Kafuněk David30Kučala Viktor03
Němeček Jiří30Votípka Emanuel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy