Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13430:346TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Štěpán
Vich Pavel
 
 
Průša Martin
Lebeda Lukáš
 
 
-4968 3110
2.Křehnáč Milan
Charvát René
 
 
Kaňka Tomáš
Kadlec Tomáš
 
 
474  3020
3.Křehnáč MilanKadlec Tomáš-1-88-10 1321
4.Charvát RenéKaňka Tomáš-2736 3131
5.Vich PavelLebeda Lukáš346  3041
6.Rejent ŠtěpánPrůša Martin5-1079 3151
7.Charvát RenéKadlec Tomáš-85129 3161
8.Vich PavelKaňka Tomáš822  3071
9.Rejent ŠtěpánLebeda Lukáš749  3081
10.Křehnáč MilanPrůša Martin-7-5-4  0382
11.Vich PavelKadlec Tomáš-9969 3192
12.Rejent ŠtěpánKaňka Tomáš-105-88932102
13.Křehnáč MilanLebeda Lukáš-8    01  
14.Charvát RenéPrůša Martin         
15.Rejent ŠtěpánKadlec Tomáš         
16.Křehnáč MilanKaňka Tomáš         
17.Charvát RenéLebeda Lukáš         
18.Vich PavelPrůša Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křehnáč Milan02Kadlec Tomáš12
Charvát René20Kaňka Tomáš03
Vich Pavel30Lebeda Lukáš02
Rejent Štěpán30Průša Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Müller Radek
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12459:373TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Radek
Navrátil Jiří
 
 
Brož Pavel
Mirovský Ondřej
 
 
138-77 3110
2.Hondlík Josef
Hargaš Martin
 
 
Cihlář Matěj
Kouba Jan
 
 
6-8-91193220
3.Müller RadekKouba Jan755  3030
4.Navrátil JiříBrož Pavel7-476 3140
5.Hondlík JosefCihlář Matěj-10868 3150
6.Hargaš MartinMirovský Ondřej-7696 3160
7.Navrátil JiříKouba Jan599  3070
8.Hondlík JosefBrož Pavel10-989 3180
9.Hargaš MartinCihlář Matěj-7-878-112381
10.Müller RadekMirovský Ondřej48-117 3191
11.Hondlík JosefKouba Jan-9279 31101
12.Hargaš MartinBrož Pavel5-8-7  12  
13.Müller RadekCihlář Matěj         
14.Navrátil JiříMirovský Ondřej         
15.Hargaš MartinKouba Jan         
16.Müller RadekBrož Pavel         
17.Navrátil JiříCihlář Matěj         
18.Hondlík JosefMirovský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Radek20Kouba Jan03
Navrátil Jiří20Brož Pavel02
Hondlík Josef30Cihlář Matěj11
Hargaš Martin11Mirovský Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:36402:548AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Cousin Jean-Baptiste
Jirka Lukáš
 
 
WO    0301
2.Zubčák Patrik
Roziňák Jan
 
 
Chlumský Petr
Herrmann Vít
 
 
-10-8-3  0302
3.Zubčák PatrikChlumský Petr-5-9-10  0303
4.Cousin Jean-BaptisteWO    0304
5.Klempířová JiřinaHerrmann Vít-7-5-6  0305
6.Roziňák JanJirka Lukáš7-64-8113215
7.Chlumský PetrWO    0316
8.Klempířová JiřinaCousin Jean-Baptiste9-8-5-6 1317
9.Roziňák JanHerrmann Vít7911  3027
10.Zubčák PatrikJirka Lukáš938  3037
11.Klempířová JiřinaChlumský Petr-8-5-6  0338
12.Roziňák JanCousin Jean-Baptiste-77-6693248
13.Zubčák PatrikHerrmann Vít576  3058
14.Jirka LukášWO    0359
15.Roziňák JanChlumský Petr6-7-7733269
16.Zubčák PatrikCousin Jean-Baptiste-88-77-1023610
17.Herrmann Vít         
18.Klempířová JiřinaJirka Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zubčák Patrik22Chlumský Petr21
Klempířová Jiřina03Cousin Jean-Baptiste21
Roziňák Jan40Herrmann Vít12
   Jirka Lukáš02
WO04WO40
Počet diváků: 5600



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36500:561TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baier Miroslav
Dolanský Roman
 
 
Slavíček Jan ml.
Sklenář Ondřej
 
 
-6-6-8  0301
2.Břicháček David
Abrahám Petr
 
 
Kaba Radka
Pospíšil David
 
 
88-11-583211
3.Dolanský RomanPospíšil David-5-7-8  0312
4.Baier MiroslavSklenář Ondřej-9-5-10  0313
5.Abrahám PetrSlavíček Jan ml.74-88 3123
6.Břicháček DavidKaba Radka-88-68-92324
7.Baier MiroslavPospíšil David-9-88-6 1325
8.Abrahám PetrSklenář Ondřej2-8-8-10 1326
9.Břicháček DavidSlavíček Jan ml.86-76 3136
10.Dolanský RomanKaba Radka-512-4-3 1337
11.Abrahám PetrPospíšil David-7-5-8  0338
12.Břicháček DavidSklenář Ondřej10-910-763248
13.Dolanský RomanSlavíček Jan ml.-7-91213-92349
14.Baier MiroslavKaba Radka-98-9-10 13410
15.Břicháček DavidPospíšil David         
16.Dolanský RomanSklenář Ondřej         
17.Baier MiroslavSlavíček Jan ml.         
18.Abrahám PetrKaba Radka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolanský Roman03Pospíšil David30
Baier Miroslav03Sklenář Ondřej21
Abrahám Petr12Slavíček Jan ml.12
Břicháček David21Kaba Radka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33645:632TJ Sokol Michle C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černoch Jan
Kučala Viktor
 
 
Počta Tomáš
Vyvadilová Jitka
 
 
94-96 3110
2.Pištora Josef
Votípka Emanuel
 
 
Mihalachi Marek
Prokopenko Oleg
 
 
98-73 3120
3.Pištora JosefVyvadilová Jitka-8-1198-32321
4.Kučala ViktorMihalachi Marek-7-4-9  0322
5.Votípka EmanuelProkopenko Oleg8-8-8-6 1323
6.Černoch JanPočta Tomáš6-6-8983233
7.Kučala ViktorVyvadilová Jitka-8-612673243
8.Votípka EmanuelMihalachi Marek-9-811-4 1344
9.Černoch JanProkopenko Oleg54-87 3154
10.Pištora JosefPočta Tomáš-76-12-12 1355
11.Votípka EmanuelVyvadilová Jitka-10-11-4  0356
12.Černoch JanMihalachi Marek8-597 3166
13.Pištora JosefProkopenko Oleg-761110 3176
14.Kučala ViktorPočta Tomáš-4-56-6 1377
15.Černoch JanVyvadilová Jitka-5796 3187
16.Pištora JosefMihalachi Marek7-738 3197
17.Kučala ViktorProkopenko Oleg3-985 31107
18.Votípka EmanuelPočta Tomáš-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pištora Josef22Vyvadilová Jitka22
Kučala Viktor22Mihalachi Marek22
Votípka Emanuel03Prokopenko Oleg13
Černoch Jan40Počta Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26552:553SK Start Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Martin
Dvořák Martin
 
 
Řepík Jaroslav
Gruber Josef
 
 
8-8-7893210
2.Němeček Jiří
Rybář Martin
 
 
Kubera František
Liška Marek
 
 
683  3020
3.Rybář MartinGruber Josef8-8-4993230
4.Melíšek MartinŘepík Jaroslav-6-6-8  0331
5.Dvořák MartinLiška Marek8-878 3141
6.Němeček JiříKubera František446  3051
7.Melíšek MartinGruber Josef7-8-10-9 1352
8.Dvořák MartinŘepík Jaroslav-781010 3162
9.Němeček JiříLiška Marek-8898 3172
10.Rybář MartinKubera František5-888 3182
11.Dvořák MartinGruber Josef-68-7-8 1383
12.Němeček JiříŘepík Jaroslav7-99-8-42384
13.Rybář MartinLiška Marek-7-78-3 1385
14.Melíšek MartinKubera František768  3095
15.Němeček JiříGruber JosefWO    0396
16.Rybář MartinŘepík Jaroslav8910  30106
17.Melíšek MartinLiška Marek         
18.Dvořák MartinKubera František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybář Martin31Gruber Josef21
Melíšek Martin12Řepík Jaroslav22
Dvořák Martin21Liška Marek12
Němeček Jiří21Kubera František03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy