Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:35750:711nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlý Tomáš
Schmidtmayer František
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
-5-9512-82301
2.Bláha Milan
Kolesnikov Nikita
 
 
Železný Miroslav
Veselý Filip
 
 
-8-11-9  0302
3.Bláha MilanVeselý Filip9-8-77-92303
4.Kolesnikov NikitaŽelezný Miroslav-10-788-92304
5.Schmidtmayer FrantišekŠobáň Radek-9-6612-82305
6.Rychlý TomášBlažek Jan878  3015
7.Kolesnikov NikitaVeselý Filip10-7-1110133225
8.Schmidtmayer FrantišekŽelezný Miroslav-688-773235
9.Rychlý Tomᚊobáň Radek987  3045
10.Bláha MilanBlažek Jan8-769 3155
11.Schmidtmayer FrantišekVeselý Filip-8512-8-62356
12.Rychlý Tomᚎelezný Miroslav-9-610-6 1357
13.Bláha MilanŠobáň Radek5-604 3167
14.Kolesnikov NikitaBlažek Jan-99-910-92368
15.Rychlý TomášVeselý Filip-108-8-11 1369
16.Bláha MilanŽelezný Miroslav839  3079
17.Kolesnikov NikitaŠobáň Radek8510  3089
18.Schmidtmayer FrantišekBlažek Jan4-6-9873299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha Milan31Veselý Filip31
Kolesnikov Nikita22Železný Miroslav22
Schmidtmayer František22Šobáň Radek13
Rychlý Tomáš22Blažek Jan13
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:Fišer Petr
Datum dle rozpisu24. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18502:437TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipták Milan
Král Lukáš
 
 
Vorel Martin
Šimberský Jiří
 
 
83-57 3110
2.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Král Martin
Hanšpach Daniel
 
 
-99-9943220
3.Fišer PetrVorel Martin15-6311 3130
4.Lipták MilanKrál Martin-8-7-8  0331
5.Tůma LadislavHanšpach Daniel-95-5993241
6.Král Lukᚊimberský Jiří7-99-5143251
7.Lipták MilanVorel Martin798  3061
8.Tůma LadislavKrál Martin6-99-7-72362
9.Král LukášHanšpach Daniel9-854 3172
10.Fišer PetrŠimberský Jiří-9864 3182
11.Tůma LadislavVorel Martin-99-8683292
12.Král LukášKrál Martin946  30102
13.Fišer PetrHanšpach Daniel         
14.Lipták MilanŠimberský Jiří         
15.Král LukášVorel Martin         
16.Fišer PetrKrál Martin         
17.Lipták MilanHanšpach Daniel         
18.Tůma LadislavŠimberský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Petr20Vorel Martin03
Lipták Milan11Král Martin21
Tůma Ladislav21Hanšpach Daniel02
Král Lukáš30Šimberský Jiří02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31357:419TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Šimeček Jan
Vožický Bohumil
 
 
-10-15-7  0301
2.Haralík Stanislav
Veselý Vojtěch
 
 
Daníček Adam
Růžička Dominik
 
 
-9749 3111
3.Motyčka OldřichRůžička Dominik-911-57-92312
4.Hrdlička JakubDaníček Adam-8-11-9  0313
5.Haralík StanislavVožický Bohumil-10-7-8  0314
6.Veselý VojtěchŠimeček Jan-9-8-8  0315
7.Hrdlička JakubRůžička Dominik-11-6-9  0316
8.Haralík StanislavDaníček Adam-7-96-7 1317
9.Veselý VojtěchVožický Bohumil-588-5-92318
10.Motyčka OldřichŠimeček Jan-9-35-10 1319
11.Haralík StanislavRůžička Dominik-6-9-9  03110
12.Veselý VojtěchDaníček Adam6    10  
13.Motyčka OldřichVožický Bohumil         
14.Hrdlička JakubŠimeček Jan         
15.Veselý VojtěchRůžička Dominik         
16.Motyčka OldřichDaníček Adam         
17.Hrdlička JakubVožický Bohumil         
18.Haralík StanislavŠimeček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Motyčka Oldřich02Růžička Dominik30
Hrdlička Jakub02Daníček Adam20
Haralík Stanislav03Vožický Bohumil20
Veselý Vojtěch02Šimeček Jan20
Počet diváků: 8196



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29573:593TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Miroslav
Hadrava Petr
 
 
Hrubec Vladimír
Pfleger Michal
 
 
-11-9-7  0301
2.Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
Fialka Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
1158  3011
3.Hadrava PetrFialka Jindřich-6-7-6  0312
4.Duchoslav PetrDušek Zdeněk-6788 3122
5.Pešek MiroslavHrubec Vladimír-7998 3132
6.Černý MartinPfleger Michal89-78 3142
7.Duchoslav PetrFialka Jindřich-5-4-4  0343
8.Pešek MiroslavDušek Zdeněk-8-497-92344
9.Černý MartinHrubec Vladimír796  3054
10.Hadrava PetrPfleger Michal-6-73-8 1355
11.Pešek MiroslavFialka Jindřich-4-11-5  0356
12.Černý MartinDušek Zdeněk79-99 3166
13.Hadrava PetrHrubec Vladimír-89-8863276
14.Duchoslav PetrPfleger Michal7910  3086
15.Černý MartinFialka Jindřich9911  3096
16.Hadrava PetrDušek Zdeněk7-10-3-3 1397
17.Duchoslav PetrHrubec Vladimír7-47-8632107
18.Pešek MiroslavPfleger Michal8-10-6-6 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadrava Petr13Fialka Jindřich31
Duchoslav Petr31Dušek Zdeněk22
Pešek Miroslav12Hrubec Vladimír04
Černý Martin40Pfleger Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2021 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25599:542AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubový Jan
Bartošek Jan
 
 
Marek Vladimír
Novotný Václav
 
 
14-6-5893210
2.Handlová Natálie
Cousin Jean-Baptiste
 
 
Matoušek Jan
Pecka Zdeněk
 
 
-9-63-8 1311
3.Handlová NatálieMatoušek Jan-9-14-5  0312
4.Kubový PetrPecka Zdeněk-106-9-10 1313
5.Bartošek JanMarek Vladimír-5975 3123
6.Cousin Jean-BaptisteNovotný Václav487  3033
7.Kubový PetrMatoušek Jan-67-6683243
8.Bartošek JanPecka Zdeněk103-109 3153
9.Cousin Jean-BaptisteMarek Vladimír-7-95653263
10.Handlová NatálieNovotný Václav516-918 3173
11.Bartošek JanMatoušek Jan6-10-06-102374
12.Cousin Jean-BaptistePecka Zdeněk-11597 3184
13.Handlová NatálieMarek Vladimír6-1411-973294
14.Kubový PetrNovotný Václav74-44 31104
15.Cousin Jean-BaptisteMatoušek Jan-6    01  
16.Handlová NatáliePecka Zdeněk         
17.Kubový PetrMarek Vladimír         
18.Bartošek JanNovotný Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Handlová Natálie21Matoušek Jan21
Kubový Petr21Pecka Zdeněk12
Bartošek Jan21Marek Vladimír03
Cousin Jean-Baptiste30Novotný Václav03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:26553:528TJ AVIA Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Taraňko Mikhail
 
 
Martynek Zbygniew
Tůma Michal
 
 
98-109 3110
2.Toula Vladimír
Žydel Jan
 
 
Ploc Marek
Kopřiva Radek
 
 
698  3020
3.Toula VladimírTůma Michal-4-12-6  0321
4.Dvořáková LucieMartynek Zbygniew-3-8-11  0322
5.Žydel JanKopřiva Radek-4-8-6  0323
6.Taraňko MikhailPloc Marek104-136 3133
7.Dvořáková LucieTůma Michal6-8-7983243
8.Žydel JanMartynek Zbygniew-5-49-9 1344
9.Taraňko MikhailKopřiva Radek-98149 3154
10.Toula VladimírPloc Marek1067  3064
11.Žydel JanTůma Michal-10-8-7  0365
12.Taraňko MikhailMartynek Zbygniew510-4-1233275
13.Toula VladimírKopřiva Radek1311  3085
14.Dvořáková LuciePloc Marek-6573 3195
15.Taraňko MikhailTůma Michal7-5-4-8 1396
16.Toula VladimírMartynek Zbygniew576  30106
17.Dvořáková LucieKopřiva Radek         
18.Žydel JanPloc Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toula Vladimír31Tůma Michal31
Dvořáková Lucie21Martynek Zbygniew22
Žydel Jan03Kopřiva Radek12
Taraňko Mikhail31Ploc Marek03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy