Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22556:532TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baier Miroslav
Pína Jan
 
 
Vorel Martin
Král Martin
 
 
-96-76-92301
2.Železný Miroslav
Dolanský Roman
 
 
Zseller Jiří
Gao Yanming
 
 
11138  3011
3.Pína JanVorel Martin34-97 3121
4.Dolanský RomanKrál Martin-5-89-9 1322
5.Baier MiroslavGao Yanming98-513 3132
6.Železný MiroslavZseller Jiří786  3042
7.Dolanský RomanVorel Martin-9-4-7  0343
8.Baier MiroslavKrál Martin77-1310 3153
9.Železný MiroslavGao Yanming889  3063
10.Pína JanZseller Jiří9-949 3173
11.Baier MiroslavVorel Martin5712  3083
12.Železný MiroslavKrál Martin8-5-2-5 1384
13.Pína JanGao Yanming99-410 3194
14.Dolanský RomanZseller Jiří88-7-4-42395
15.Železný MiroslavVorel Martin7-4-79532105
16.Pína JanKrál Martin         
17.Dolanský RomanGao Yanming         
18.Baier MiroslavZseller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pína Jan30Vorel Martin13
Dolanský Roman03Král Martin21
Baier Miroslav30Gao Yanming03
Železný Miroslav31Zseller Jiří12
Počet diváků: 9238



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:36554:594TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Milan
Bartoňová Tereza
 
 
Bialas Filip
Daníček Adam
 
 
-710-9-9 1301
2.Rychlý Tomáš
Kolesnikov Nikita
 
 
Růžička Dominik
Šimeček Jan
 
 
-9-99763211
3.Bláha MilanŠimeček Jan7-124-5-22312
4.Bartoňová TerezaDaníček Adam6-5-6-7 1313
5.Kolesnikov NikitaRůžička Dominik-8-77-8 1314
6.Rychlý TomášBialas Filip-611-68-42315
7.Bartoňová TerezaŠimeček Jan8-8-7993225
8.Kolesnikov NikitaDaníček Adam-3-8-11  0326
9.Rychlý TomášRůžička Dominik5-9-12-9 1327
10.Bláha MilanBialas Filip-94-612-92328
11.Kolesnikov NikitaŠimeček Jan-7658 3138
12.Rychlý TomášDaníček Adam-8-9138-82339
13.Bláha MilanRůžička Dominik7-984 3149
14.Bartoňová TerezaBialas Filip-69-5-7 13410
15.Rychlý Tomᚊimeček Jan         
16.Bláha MilanDaníček Adam         
17.Bartoňová TerezaRůžička Dominik         
18.Kolesnikov NikitaBialas Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan12Šimeček Jan12
Bartoňová Tereza12Daníček Adam30
Kolesnikov Nikita12Růžička Dominik21
Rychlý Tomáš03Bialas Filip30
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31571:568nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Zdeněk
Fialka Jindřich
 
 
Budík Bohuslav
Kočvara Tomáš
 
 
827  3010
2.Huleš Jiří
Hrubec Vladimír
 
 
Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
-129-4-8 1311
3.Dušek ZdeněkBudík Bohuslav-7-6-13  0312
4.Huleš JiříFišer Petr-7-1077-62313
5.Hrubec VladimírTůma Ladislav-8-5-5  0314
6.Fialka JindřichHolub Martin1021  3024
7.Huleš JiříBudík Bohuslav-84-8-6 1325
8.Hrubec VladimírFišer Petr4-5-7-6 1326
9.Fialka JindřichTůma Ladislav7106  3036
10.Dušek ZdeněkHolub Martin1188  3046
11.Hrubec VladimírBudík Bohuslav-9-8-7  0347
12.Fialka JindřichFišer Petr-111159 3157
13.Dušek ZdeněkTůma Ladislav-5-66-7 1358
14.Huleš JiříHolub Martin56-97 3168
15.Fialka JindřichBudík Bohuslav-5-47663278
16.Dušek ZdeněkFišer Petr975  3088
17.Huleš JiříTůma Ladislav476  3098
18.Hrubec VladimírHolub MartinWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Zdeněk22Budík Bohuslav31
Huleš Jiří22Fišer Petr22
Hrubec Vladimír03Tůma Ladislav22
Fialka Jindřich40Holub Martin03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36663:659TJ Sokol Michle D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Vojtěch
Hrdlička Jakub
 
 
Novotný Václav
Marek Vladimír
 
 
688  3010
2.Haralík Stanislav
Radil Milan
 
 
Matoušek Jan
Pecka Zdeněk
 
 
-6-5-5  0311
3.Veselý VojtěchMatoušek Jan-713-91283221
4.Radil MilanMarek Vladimír-8-667-52322
5.Haralík StanislavPecka Zdeněk-657-9103232
6.Hrdlička JakubNovotný Václav-8-106243242
7.Radil MilanMatoušek Jan-8-4-8  0343
8.Haralík StanislavMarek Vladimír-8-8510-72344
9.Hrdlička JakubPecka Zdeněk-10610-7103254
10.Veselý VojtěchNovotný Václav68-89 3164
11.Haralík StanislavMatoušek Jan-9-8-3  0365
12.Hrdlička JakubMarek Vladimír-6813-233275
13.Veselý VojtěchPecka Zdeněk-6-8-9  0376
14.Radil MilanNovotný Václav6-8-6-8 1377
15.Hrdlička JakubMatoušek Jan6-5116 3187
16.Veselý VojtěchMarek Vladimír855  3097
17.Radil MilanPecka Zdeněk-54-10-5 1398
18.Haralík StanislavNovotný Václav658  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Vojtěch31Matoušek Jan22
Radil Milan04Marek Vladimír22
Haralík Stanislav22Pecka Zdeněk22
Hrdlička Jakub40Novotný Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26582:498TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
-7-6-8  0301
2.Kutil Jan
Flekač Tomáš
 
 
Ploc Marek
Pocz Štefan
 
 
-89-6583211
3.Duchoslav PetrTůma Michal9-9-7-9 1312
4.Kutil JanRys Vilém-7-10-9  0313
5.Flekač TomášPloc Marek4-10810 3123
6.Černý MartinPocz Štefan933  3033
7.Kutil JanTůma Michal-3-78-6 1334
8.Flekač TomášRys Vilém86-95 3144
9.Černý MartinPloc Marek8511  3054
10.Duchoslav PetrPocz Štefan67-117 3164
11.Flekač TomášTůma Michal-7-89613274
12.Černý MartinRys Vilém-357-10-72375
13.Duchoslav PetrPloc Marek67-8-743285
14.Kutil JanPocz Štefan11-10-11363295
15.Černý MartinTůma Michal000  30105
16.Duchoslav PetrRys Vilém         
17.Kutil JanPloc Marek         
18.Flekač TomášPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoslav Petr21Tůma Michal22
Kutil Jan12Rys Vilém21
Flekač Tomáš30Ploc Marek03
Černý Martin31Pocz Štefan03
Počet diváků: 49091



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22521:491AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Merkl Roman
 
 
Peršl Martin
Dvořáková Lucie
 
 
-3-610-2 1301
2.Jirka Lukáš
Kočí Štěpán
 
 
Karpíšek Ondřej
Mach Jakub
 
 
48-47 3111
3.Dlask MarekDvořáková Lucie-4-6-9  0312
4.Merkl RomanMach Jakub1167  3022
5.Kočí ŠtěpánPeršl Martin5310  3032
6.Jirka LukášKarpíšek Ondřej1059  3042
7.Merkl RomanDvořáková Lucie-7-89-7 1343
8.Kočí ŠtěpánMach Jakub7611  3053
9.Jirka LukášPeršl Martin-556-753263
10.Dlask MarekKarpíšek Ondřej-8-4-6  0364
11.Kočí ŠtěpánDvořáková Lucie-97810 3174
12.Jirka LukášMach Jakub4811  3084
13.Dlask MarekPeršl Martin9-78-493294
14.Merkl RomanKarpíšek Ondřej6-56-9-82395
15.Jirka LukášDvořáková Lucie-9865 31105
16.Dlask MarekMach Jakub9-8-7-4 13  
17.Merkl RomanPeršl Martin         
18.Kočí ŠtěpánKarpíšek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlask Marek12Dvořáková Lucie22
Merkl Roman12Mach Jakub03
Kočí Štěpán30Peršl Martin03
Jirka Lukáš40Karpíšek Ondřej21
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy