Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2021 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33691:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taraňko Mikhail
Dvořáková Lucie
 
 
Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
-107-9-9 1301
2.Toula Vladimír
Šimáček Milan
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
-6-6-6  0302
3.Dvořáková LucieBaier Miroslav-8-8-14  0303
4.Toula VladimírŽelezný Miroslav-89-8-7 1304
5.Šimáček MilanŠobáň Radek-6-666-62305
6.Taraňko MikhailBlažek Jan-1154-9-92306
7.Toula VladimírBaier Miroslav888  3016
8.Šimáček MilanŽelezný Miroslav666  3026
9.Taraňko MikhailŠobáň Radek-7689 3136
10.Dvořáková LucieBlažek Jan-78-98-82337
11.Šimáček MilanBaier Miroslav1289  3047
12.Taraňko MikhailŽelezný Miroslav-8464 3157
13.Dvořáková LucieŠobáň Radek-8998 3167
14.Toula VladimírBlažek Jan8-6-66-62368
15.Taraňko MikhailBaier Miroslav877  3078
16.Dvořáková LucieŽelezný Miroslav-78-79-72379
17.Toula VladimírŠobáň Radek-8898 3189
18.Šimáček MilanBlažek Jan88-10-983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořáková Lucie13Baier Miroslav13
Toula Vladimír22Železný Miroslav22
Šimáček Milan31Šobáň Radek13
Taraňko Mikhail31Blažek Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - BubenečRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13463:391PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Handlová Natálie
Bruk Martin
 
 
68-97 3110
2.Ploc Marek
Martynek Zbygniew
 
 
Jirka Lukáš
Sýs Alan
 
 
8-44-9-62311
3.Tůma MichalJirka Lukáš8-777 3121
4.Martynek ZbygniewHandlová Natálie8-756 3131
5.Ploc MarekBruk Martin7127  3041
6.Rys VilémSýs Alan898  3051
7.Martynek ZbygniewJirka Lukáš-5-5-2  0352
8.Ploc MarekHandlová Natálie688  3062
9.Rys VilémBruk Martin66-75 3172
10.Tůma MichalSýs Alan897  3082
11.Ploc MarekJirka Lukáš8117  3092
12.Rys VilémHandlová Natálie78-10-6-72393
13.Tůma MichalBruk Martin648  30103
14.Martynek ZbygniewSýs Alan         
15.Rys VilémJirka Lukáš         
16.Tůma MichalHandlová Natálie         
17.Martynek ZbygniewBruk Martin         
18.Ploc MarekSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal30Jirka Lukáš12
Martynek Zbygniew11Handlová Natálie12
Ploc Marek30Bruk Martin03
Rys Vilém21Sýs Alan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22520:448TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
Marek Vladimír
Matuška František
 
 
468  3010
2.Kalista Jan
Štencek Jiří
 
 
Matoušek Jan
Laube Petr
 
 
-5-7-4  0311
3.Kalista JanMatoušek Jan-10-3-7  0312
4.Duchoslav PetrLaube Petr636  3022
5.Štencek JiříMarek Vladimír6-8-911123232
6.Černý MartinMatuška František486  3042
7.Duchoslav PetrMatoušek Jan13712  3052
8.Štencek JiříLaube Petr83-1012 3162
9.Černý MartinMarek Vladimír5-138-1143272
10.Kalista JanMatuška František-8-7-5  0373
11.Štencek JiříMatoušek Jan66-8-4-102374
12.Černý MartinLaube Petr7112  3084
13.Kalista JanMarek VladimírWOWOWO  0385
14.Duchoslav PetrMatuška František674  3095
15.Černý MartinMatoušek Jan-814-97832105
16.Kalista JanLaube PetrWOWOWO  03  
17.Duchoslav PetrMarek Vladimír775  30  
18.Štencek JiříMatuška František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalista Jan02Matoušek Jan22
Duchoslav Petr30Laube Petr03
Štencek Jiří21Marek Vladimír02
Černý Martin40Matuška František12
WO01WO10
Počet diváků: 49091



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2021 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25624:483TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fialka Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
Hrdlička Jakub
Veselý Vojtěch
 
 
1277  3010
2.Šilhánek Luděk
Huleš Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Šilhánek LuděkVeselý Vojtěch1212-5-6-122321
4.Dušek ZdeněkMotyčka Oldřich5-1349 3131
5.Huleš JiříHrdlička Jakub-7-8-7  0332
6.Fialka JindřichWO    3042
7.Dušek ZdeněkVeselý Vojtěch3-6-8-3 1343
8.Huleš JiříMotyčka Oldřich-8-4-8  0344
9.Fialka JindřichHrdlička Jakub99-13-8-92345
10.Šilhánek LuděkWO    3055
11.Huleš JiříVeselý Vojtěch95-99 3165
12.Fialka JindřichMotyčka Oldřich3-9-10873275
13.Šilhánek LuděkHrdlička Jakub8-879 3185
14.Dušek ZdeněkWO    3095
15.Fialka JindřichVeselý Vojtěch10-78-10-112396
16.Šilhánek LuděkMotyčka Oldřich6-8-109532106
17.Dušek ZdeněkHrdlička Jakub         
18.Huleš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šilhánek Luděk21Veselý Vojtěch31
Dušek Zdeněk11Motyčka Oldřich13
Huleš Jiří12Hrdlička Jakub21
Fialka Jindřich12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33640:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Kaňka Tomáš
 
 
Fišer Petr
Fišer Martin
 
 
89-36 3110
2.Šimeček Jan
Vožický Bohumil
 
 
Lipták Milan
Budík Bohuslav
 
 
336  3020
3.Bialas FilipBudík Bohuslav-6-53-10 1321
4.Vožický BohumilLipták Milan98-9-5-82322
5.Kaňka TomášFišer Martin9710  3032
6.Šimeček JanFišer Petr9-6-8-8 1333
7.Vožický BohumilBudík Bohuslav-96-6-6 1334
8.Kaňka TomášLipták Milan810-20-1053244
9.Šimeček JanFišer Martin9-379 3154
10.Bialas FilipFišer Petr107-68 3164
11.Kaňka TomášBudík Bohuslav-9-7-7  0365
12.Šimeček JanLipták Milan8-8-6-7 1366
13.Bialas FilipFišer Martin686  3076
14.Vožický BohumilFišer Petr-7-4-6  0377
15.Šimeček JanBudík Bohuslav-4-78-8 1378
16.Bialas FilipLipták Milan43-96 3188
17.Vožický BohumilFišer Martin899  3098
18.Kaňka TomášFišer Petr95-8-4-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bialas Filip31Budík Bohuslav40
Vožický Bohumil13Lipták Milan22
Kaňka Tomáš22Fišer Martin04
Šimeček Jan13Fišer Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:40546:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorel Martin
Král Martin
 
 
Matuna Václav
Kolesnikov Nikita
 
 
3-688 3110
2.
 
 
Bláha Milan
Schmidtmayer František
 
 
WO    0311
3.Kolesnikov NikitaWO    0312
4.Vorel MartinBláha Milan38-9-4113222
5.Gao YanmingSchmidtmayer František499  3032
6.Král MartinMatuna Václav-978-773242
7.Vorel MartinKolesnikov Nikita-6-79-8 1343
8.Gao YanmingBláha Milan-78-9983253
9.Král MartinSchmidtmayer František-7-8-6  0354
10.Matuna VáclavWO    0355
11.Gao YanmingKolesnikov Nikita-7-69-10 1356
12.Král MartinBláha Milan-6-88983266
13.Schmidtmayer FrantišekWO    0367
14.Vorel MartinMatuna Václav-98-71083277
15.Král MartinKolesnikov Nikita8-98-9-82378
16.Hanšpach DanielBláha Milan-7-6-5  0379
17.Vorel MartinSchmidtmayer František89-49 3189
18.Gao YanmingMatuna Václav89-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vorel Martin31Kolesnikov Nikita30
Gao Yanming31Bláha Milan13
Král Martin22Schmidtmayer František12
Hanšpach Daniel01Matuna Václav03
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy