Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20513:438TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Bartoňová Tereza
Kolesnikov Nikita
 
 
5610  3010
2.Železný Miroslav
Pína Jan
 
 
Schmidtmayer František
Matuna Václav
 
 
-6895 3120
3.Blažek JanKolesnikov Nikita7-5-9553230
4.Šobáň RadekSchmidtmayer František-94-87-72331
5.Pína JanBartoňová Tereza-1495-333241
6.Železný MiroslavMatuna Václav54-57 3151
7.Šobáň RadekKolesnikov Nikita-4-8-10  0352
8.Pína JanSchmidtmayer František6-8-11083262
9.Železný MiroslavBartoňová Tereza1048  3072
10.Blažek JanMatuna Václav1-1058 3182
11.Pína JanKolesnikov Nikita11-7-8-6 1383
12.Železný MiroslavSchmidtmayer František5-749 3193
13.Blažek JanBartoňová Tereza76-104 31103
14.Šobáň RadekMatuna Václav         
15.Železný MiroslavKolesnikov Nikita         
16.Blažek JanSchmidtmayer František         
17.Šobáň RadekBartoňová Tereza         
18.Pína JanMatuna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan30Kolesnikov Nikita21
Šobáň Radek02Schmidtmayer František12
Pína Jan21Bartoňová Tereza03
Železný Miroslav30Matuna Václav02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2022 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:30428:536nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Martin
Vorel Martin
 
 
Kočvara Tomáš
Adam Václav
 
 
319  3010
2.
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
WO    0311
3.Vorel MartinFišer Petr58-9-893221
4.Šimberský JiříTůma Ladislav-3-59-8 1322
5.Adam VáclavWO    0323
6.Král MartinKočvara Tomáš7204  3033
7.Šimberský JiříFišer Petr-7-6-7  0334
8.Tůma LadislavWO    0335
9.Král MartinAdam Václav254  3045
10.Vorel MartinKočvara Tomáš998  3055
11.Fišer PetrWO    0356
12.Král MartinTůma Ladislav-5-4-5  0357
13.Vorel MartinAdam Václav896  3067
14.Šimberský JiříKočvara Tomáš-7976 3177
15.Král MartinFišer Petr1142  3087
16.Vorel MartinTůma Ladislav12-11-1-7 1388
17.Šimberský JiříAdam Václav936  3098
18.Kočvara TomášWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vorel Martin31Fišer Petr12
Šimberský Jiří22Tůma Ladislav30
Král Martin31Adam Václav03
   Kočvara Tomáš03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26586:530TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vožický Bohumil
Šimeček Jan
 
 
Haralík Stanislav
Veselý Milan
 
 
2510  3010
2.Kotlorz Lukáš
Daníček Adam
 
 
Motyčka Oldřich
Radil Milan
 
 
-66-4-10 1311
3.Šimeček JanVeselý Vojtěch-9-73563221
4.Vožický BohumilHaralík Stanislav-7795 3131
5.Kotlorz LukášRadil Milan57-8-8-72332
6.Daníček AdamMotyčka Oldřich10-5-8453242
7.Vožický BohumilVeselý Vojtěch1199  3052
8.Kotlorz LukášHaralík Stanislav-8-96-8 1353
9.Daníček AdamRadil Milan-4-4-4  0354
10.Šimeček JanMotyčka Oldřich1129  3064
11.Kotlorz LukášVeselý Vojtěch-8-7-2  0365
12.Daníček AdamHaralík Stanislav879  3075
13.Šimeček JanRadil Milan3-9-11753285
14.Vožický BohumilMotyčka Oldřich-48-89-132386
15.Daníček AdamVeselý Vojtěch-41165 3196
16.Šimeček JanHaralík Stanislav571  30106
17.Vožický BohumilRadil Milan         
18.Kotlorz LukášMotyčka Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Jan40Veselý Vojtěch13
Vožický Bohumil21Haralík Stanislav13
Kotlorz Lukáš03Radil Milan21
Daníček Adam31Motyčka Oldřich12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2022 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34441:505TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Hrubec Vladimír
 
 
Kutil Jan
Flekač Tomáš
 
 
-9-73-6 1301
2.Fialka Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
73-710 3111
3.Dušek ZdeněkKutil Jan99-7-843221
4.Huleš JiříFlekač Tomáš-611-9-4 1322
5.Hrubec VladimírDuchoslav Petr-6-6-5  0323
6.Fialka JindřichČerný Martin10-436 3133
7.Huleš JiříKutil Jan-7-9-8  0334
8.Hrubec VladimírFlekač Tomáš-7-15-9  0335
9.Fialka JindřichDuchoslav Petr-3-97-9 1336
10.Dušek ZdeněkČerný Martin-6-8-8  0337
11.Hrubec VladimírKutil JanWOWOWO  3047
12.Fialka JindřichFlekač Tomáš-57-4-3 1348
13.Dušek ZdeněkDuchoslav Petr7-98-7-152349
14.Huleš JiříČerný Martin-8-869-923410
15.Fialka JindřichKutil Jan         
16.Dušek ZdeněkFlekač Tomáš         
17.Huleš JiříDuchoslav Petr         
18.Hrubec VladimírČerný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Zdeněk12Kutil Jan11
Huleš Jiří03Flekač Tomáš30
Hrubec Vladimír02Duchoslav Petr30
Fialka Jindřich12Černý Martin21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34444:541AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuška František
Novotný Václav
 
 
Sýs Alan
Merkl Roman
 
 
-9-88693210
2.Matoušek Jan
Laube Petr
 
 
Bruk Martin
Handlová Natálie
 
 
-7-8-11  0311
3.Laube PetrHandlová Natálie-1-2-4  0312
4.Matuška FrantišekBruk Martin-5105-7-92313
5.Novotný VáclavSýs Alan7-5-4-6 1314
6.Matoušek JanMerkl Roman87-11-9-82315
7.Matuška FrantišekHandlová Natálie-58-6-7 1316
8.Novotný VáclavBruk Martin-6-5-7  0317
9.Matoušek JanSýs Alan838  3027
10.Laube PetrMerkl Roman-3811-683237
11.Novotný VáclavHandlová Natálie-7-3-6  0338
12.Matoušek JanBruk Martin975  3048
13.Laube PetrSýs Alan107-8-10-72349
14.Matuška FrantišekMerkl Roman10-4-1-3 13410
15.Matoušek JanHandlová Natálie-3    01  
16.Laube PetrBruk Martin         
17.Matuška FrantišekSýs Alan         
18.Novotný VáclavMerkl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laube Petr12Handlová Natálie30
Matuška František03Bruk Martin21
Novotný Václav03Sýs Alan21
Matoušek Jan21Merkl Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - BubenečRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15477:416PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Mach Jakub
Dvořáková Lucie
 
 
7810  3010
2.Martynek Zbygniew
Ploc Marek
 
 
Vojáček Miloš
Toula Vladimír
 
 
-4-9-9  0311
3.Tůma MichalToula Vladimír767  3021
4.Martynek ZbygniewDvořáková Lucie9-9-7-9 1322
5.Ploc MarekVojáček Miloš99-138 3132
6.Rys VilémMach Jakub577  3042
7.Martynek ZbygniewToula Vladimír-6-7-8  0343
8.Ploc MarekDvořáková Lucie7-7-710123253
9.Rys VilémVojáček Miloš568  3063
10.Tůma MichalMach Jakub685  3073
11.Ploc MarekToula Vladimír-1198-9123283
12.Rys VilémDvořáková Lucie786  3093
13.Tůma MichalVojáček Miloš-88714 31103
14.Martynek ZbygniewMach Jakub         
15.Rys VilémToula Vladimír         
16.Tůma MichalDvořáková Lucie         
17.Martynek ZbygniewVojáček Miloš         
18.Ploc MarekMach Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal30Toula Vladimír12
Martynek Zbygniew02Dvořáková Lucie12
Ploc Marek30Vojáček Miloš03
Rys Vilém30Mach Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy