Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - BubenečRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15498:393PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Zbygniew
Ploc Marek
 
 
Železný Miroslav
Horká Radka
 
 
-6-76873210
2.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Blažek Jan
Veselý Filip
 
 
87-9-9-102311
3.Tůma MichalVeselý Filip972  3021
4.Martynek ZbygniewŽelezný Miroslav-81-98-72322
5.Ploc MarekHorká Radka5-989 3132
6.Rys VilémBlažek Jan8-785 3142
7.Martynek ZbygniewVeselý Filip48-109 3152
8.Ploc MarekŽelezný Miroslav56-8-9103262
9.Rys VilémHorká Radka789  3072
10.Tůma MichalBlažek Jan568  3082
11.Ploc MarekVeselý Filip-8-77693292
12.Rys VilémŽelezný Miroslav625  30102
13.Tůma MichalHorká Radka         
14.Martynek ZbygniewBlažek Jan         
15.Rys VilémVeselý Filip         
16.Tůma MichalŽelezný Miroslav         
17.Martynek ZbygniewHorká Radka         
18.Ploc MarekBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal20Veselý Filip03
Martynek Zbygniew11Železný Miroslav12
Ploc Marek30Horká Radka02
Rys Vilém30Blažek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:22471:472TJ AVIA Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peršl Martin
Dvořáková Lucie
 
 
Matoušek Jan
Pícha David
 
 
WO    0301
2.Taraňko Mikhail
Vojáček Miloš
 
 
Matuška František
Novotný Václav
 
 
1397  3011
3.Peršl MartinMatoušek Jan7-6-7883221
4.Vojáček MilošPícha David7-15-511-62322
5.Dvořáková LucieMatuška FrantišekWO    0323
6.Taraňko MikhailNovotný Václav4311  3033
7.Vojáček MilošMatoušek Jan-9-13-7  0334
8.Toula VladimírPícha David-7-6-9  0335
9.Taraňko MikhailMatuška František677  3045
10.Peršl MartinNovotný Václav587  3055
11.Toula VladimírMatoušek Jan-2-6-5  0356
12.Taraňko MikhailPícha David873  3066
13.Peršl MartinMatuška František788  3076
14.Vojáček MilošNovotný Václav96-56 3186
15.Taraňko MikhailMatoušek Jan-3396 3196
16.Peršl MartinPícha David543  30106
17.Vojáček MilošMatuška František         
18.Toula VladimírNovotný Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Peršl Martin40Matoušek Jan22
Vojáček Miloš12Pícha David22
Taraňko Mikhail40Matuška František02
Toula Vladimír02Novotný Václav03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Bruk Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2022 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24447:478AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Daniel
Bruk Martin
 
 
Fialka Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
-78-6-5 1301
2.Dlask Marek
Sýs Alan
 
 

 
 
WOWOWO  3011
3.Bruk MartinFialka Jindřich58-8-4-92312
4.Skopec DanielHuleš Jiří10109  3022
5.Sýs AlanDušek Zdeněk6-757 3132
6.Dlask MarekWOWOWO  3042
7.Skopec DanielFialka Jindřich6-5-6-13 1343
8.Sýs AlanHuleš Jiří-108-8663253
9.Dlask MarekDušek Zdeněk999  3063
10.Bruk MartinWOWOWO  3073
11.Sýs AlanFialka Jindřich-5-8-2  0374
12.Dlask MarekHuleš Jiří79-89 3184
13.Bruk MartinDušek Zdeněk-08-512-12385
14.Skopec DanielWOWOWO  3095
15.Dlask MarekFialka Jindřich-788-5-92396
16.Bruk MartinHuleš Jiří9-9-881032106
17.Skopec DanielDušek Zdeněk-5-3810 22  
18.Sýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bruk Martin12Fialka Jindřich40
Skopec Daniel11Huleš Jiří04
Sýs Alan21Dušek Zdeněk12
Dlask Marek21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9425:300TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Kutil Jan
 
 
Růžička Dominik
Šimeček Jan
 
 
-88-7-9 1301
2.Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
Kotlorz Lukáš
Kalina Pavel
 
 
-9757 3111
3.Kutil JanŠimeček Jan9-9-8-5 1312
4.Duchoslav PetrKalina Pavel946  3022
5.Černý MartinRůžička Dominik10-798 3132
6.Flekač TomášKotlorz Lukáš5-853 3142
7.Duchoslav PetrŠimeček Jan962  3052
8.Černý MartinKalina Pavel478  3062
9.Flekač TomášRůžička Dominik1159  3072
10.Kutil JanKotlorz Lukáš358  3082
11.Černý MartinŠimeček Jan465  3092
12.Flekač TomášKalina Pavel347  30102
13.Kutil JanRůžička Dominik         
14.Duchoslav PetrKotlorz Lukáš         
15.Flekač Tomᚊimeček Jan         
16.Kutil JanKalina Pavel         
17.Duchoslav PetrRůžička Dominik         
18.Černý MartinKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutil Jan11Šimeček Jan12
Duchoslav Petr20Kalina Pavel03
Černý Martin30Růžička Dominik02
Flekač Tomáš30Kotlorz Lukáš02
Počet diváků: 49091



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19518:415TJ Sokol Michle D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Vojtěch
Hrdlička Jakub
 
 
Vorel Martin
Král Martin
 
 
1056  3010
2.Haralík Stanislav
Motyčka Oldřich
 
 
Bednář Petr
Šimberský Jiří
 
 
-448-713220
3.Motyčka OldřichVorel Martin395  3030
4.Veselý VojtěchKrál Martin-9-910583240
5.Haralík StanislavBednář Petr27-511 3150
6.Hrdlička JakubŠimberský Jiří59-67 3160
7.Veselý VojtěchVorel Martin-11885 3170
8.Haralík StanislavKrál Martin-119-6-7 1371
9.Hrdlička JakubBednář Petr796  3081
10.Motyčka OldřichŠimberský Jiří946  3091
11.Haralík StanislavVorel Martin4-5-7-4 1392
12.Hrdlička JakubKrál Martin4-11-96-72393
13.Motyčka OldřichBednář Petr-8-6-8  0394
14.Veselý VojtěchŠimberský JiříWO    30104
15.Hrdlička JakubVorel Martin         
16.Motyčka OldřichKrál Martin         
17.Veselý VojtěchBednář Petr         
18.Haralík StanislavŠimberský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motyčka Oldřich21Vorel Martin12
Veselý Vojtěch20Král Martin21
Haralík Stanislav12Bednář Petr12
Hrdlička Jakub21Šimberský Jiří02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33515:569Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Martin
Kočvara Tomáš
 
 
Bláha Milan
Schmidtmayer František
 
 
-8-12-6  0301
2.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Matuna Václav
Rychlý Tomáš
 
 
9-8-78-62302
3.Kočvara TomášRychlý Tomáš-6-9-8  0303
4.Tůma LadislavSchmidtmayer František7-659 3113
5.Fišer PetrBláha Milan689  3023
6.Holub MartinMatuna Václav98-69 3133
7.Tůma LadislavRychlý Tomáš-987-12-122334
8.Fišer PetrSchmidtmayer František9-8613 3144
9.Holub MartinBláha Milan8-8-8-9 1345
10.Kočvara TomášMatuna Václav-6-6-2  0346
11.Fišer PetrRychlý Tomáš-14-8-6  0347
12.Holub MartinSchmidtmayer František-10-898-122348
13.Kočvara TomášBláha Milan-9-58-5 1349
14.Tůma LadislavMatuna Václav779  3059
15.Holub MartinRychlý Tomáš-11-3-5  03510
16.Kočvara TomášSchmidtmayer František-6-92  12  
17.Tůma LadislavBláha Milan         
18.Fišer PetrMatuna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kočvara Tomáš03Rychlý Tomáš40
Tůma Ladislav21Schmidtmayer František12
Fišer Petr21Bláha Milan21
Holub Martin13Matuna Václav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy