Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:40647:674PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
Rys Vilém
Ploc Marek
 
 
-87-8363210
2.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Havel Jaroslav
Pocz Štefan
 
 
963  3020
3.Blažek JanRys Vilém-6-7-3  0321
4.Šobáň RadekHavel Jaroslav-87-2683231
5.Baier MiroslavPloc Marek-19-76-92332
6.Železný MiroslavPocz Štefan6-665 3142
7.Šobáň RadekRys Vilém-9-3-7  0343
8.Baier MiroslavHavel Jaroslav10-78-6-112344
9.Železný MiroslavPloc Marek-48-8-7 1345
10.Blažek JanPocz Štefan-7478 3155
11.Baier MiroslavRys Vilém-1111-8-8 1356
12.Železný MiroslavHavel Jaroslav9-511-7-92357
13.Blažek JanPloc Marek7-9-6653267
14.Šobáň RadekPocz Štefan-456-1483277
15.Železný MiroslavRys Vilém-6-108-11 1378
16.Blažek JanHavel Jaroslav-10-5-9  0379
17.Šobáň RadekPloc Marek75-6-8-1023710
18.Baier MiroslavPocz Štefan-411   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan22Rys Vilém40
Šobáň Radek22Havel Jaroslav31
Baier Miroslav03Ploc Marek31
Železný Miroslav13Pocz Štefan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17489:450TJ Sokol Petrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Vladimír
Novotný Václav
 
 
Mach Jakub
Vaňásek Jiří ml.
 
 
87-59 3110
2.Matoušek Jan
Pecka Zdeněk
 
 
Peršl Martin
Toula Vladimír
 
 
-1079-4-92311
3.Pecka ZdeněkPeršl Martin9611  3021
4.Marek VladimírToula Vladimír11-128-773231
5.Novotný VáclavMach Jakub6108  3041
6.Matoušek JanVaňásek Jiří ml.697  3051
7.Marek VladimírPeršl Martin-7989 3161
8.Novotný VáclavToula Vladimír6-7-9-3 1362
9.Matoušek JanMach Jakub888  3072
10.Pecka ZdeněkVaňásek Jiří ml.8-9-7493282
11.Novotný VáclavPeršl Martin-7-5-4  0383
12.Matoušek JanToula Vladimír79-77 3193
13.Pecka ZdeněkMach Jakub-9876 31103
14.Marek VladimírVaňásek Jiří ml.         
15.Matoušek JanPeršl Martin         
16.Pecka ZdeněkToula Vladimír         
17.Marek VladimírMach Jakub         
18.Novotný VáclavVaňásek Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Zdeněk30Peršl Martin12
Marek Vladimír20Toula Vladimír12
Novotný Václav12Mach Jakub03
Matoušek Jan30Vaňásek Jiří ml.02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25597:555TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fialka Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
Handlová Natálie
Bruk Martin
 
 
879  3010
2.Hrubec Vladimír
Huleš Jiří
 
 
Kubový Petr
Nguyen Dominik
 
 
4-788 3120
3.Huleš JiříHandlová Natálie8-54-9-112321
4.Fialka JindřichBruk Martin649  3031
5.Dušek ZdeněkKubový Petr-899-763241
6.Bláha JaroslavNguyen Dominik-6-9-8  0342
7.Fialka JindřichHandlová Natálie-81197 3152
8.Dušek ZdeněkBruk Martin-5469 3162
9.Bláha JaroslavKubový Petr11-8-4-9 1363
10.Huleš JiříNguyen Dominik86-97 3173
11.Dušek ZdeněkHandlová Natálie-98611 3183
12.Bláha JaroslavBruk Martin-6-711-8 1384
13.Huleš JiříKubový Petr-999-8-122385
14.Fialka JindřichNguyen Dominik986  3095
15.Bláha JaroslavHandlová Natálie-8-4-9  0396
16.Huleš JiříBruk Martin669  30106
17.Fialka JindřichKubový Petr         
18.Dušek ZdeněkNguyen Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Huleš Jiří22Handlová Natálie22
Fialka Jindřich30Bruk Martin13
Dušek Zdeněk30Kubový Petr21
Bláha Jaroslav04Nguyen Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35636:646TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Daníček Adam
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
9-9-6-8 1301
2.Kaňka Tomáš
Růžička Dominik
 
 
Kutil Jan
Barbora Adam
 
 
3-3125 3111
3.Daníček AdamKutil Jan-8-59-6 1312
4.Kotlorz LukášČerný Martin-364-283222
5.Kaňka TomášDuchoslav Petr106-9-723232
6.Růžička DominikBarbora Adam910-9-753242
7.Kotlorz LukášKutil Jan-2-3-2  0343
8.Kaňka TomášČerný Martin996  3053
9.Růžička DominikDuchoslav Petr-7-8-5  0354
10.Daníček AdamBarbora Adam3-79-853264
11.Kaňka TomášKutil Jan3168  3074
12.Růžička DominikČerný Martin9-7-715-92375
13.Daníček AdamDuchoslav Petr367  3085
14.Kotlorz LukášBarbora Adam-5-8-9  0386
15.Růžička DominikKutil Jan4-5-11-7 1387
16.Daníček AdamČerný Martin789  3097
17.Kotlorz LukášDuchoslav Petr-7-8-9  0398
18.Kaňka TomášBarbora Adam-10107-6732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daníček Adam31Kutil Jan31
Kotlorz Lukáš13Černý Martin13
Kaňka Tomáš40Duchoslav Petr22
Růžička Dominik13Barbora Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:31652:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Martin
Vorel Martin
 
 
Motyčka Oldřich
Radil Milan
 
 
-8-7-12  0301
2.Šimberský Jiří
Bednář Petr
 
 
Veselý Vojtěch
Haralík Stanislav
 
 
-74-88-72302
3.Vorel MartinVeselý Vojtěch-66-78-42303
4.Bednář PetrHaralík Stanislav659  3013
5.Šimberský JiříMotyčka Oldřich978  3023
6.Král MartinRadil Milan-8-4-10  0324
7.Bednář PetrVeselý Vojtěch-8-675-72325
8.Šimberský JiříHaralík Stanislav-44-96-82326
9.Král MartinMotyčka Oldřich86-99 3136
10.Vorel MartinRadil Milan-4866 3146
11.Šimberský JiříVeselý Vojtěch7-7-8-8 1347
12.Král MartinHaralík Stanislav296  3057
13.Vorel MartinMotyčka Oldřich897  3067
14.Bednář PetrRadil Milan-78-6-7 1368
15.Král MartinVeselý Vojtěch58-8-10-92369
16.Vorel MartinHaralík Stanislav247  3079
17.Bednář PetrMotyčka Oldřich5710  3089
18.Šimberský JiříRadil Milan-65-3963299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vorel Martin31Veselý Vojtěch40
Bednář Petr22Haralík Stanislav13
Šimberský Jiří22Motyčka Oldřich04
Král Martin22Radil Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:29612:603Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlý Tomáš
Kolesnikov Nikita
 
 
Lipták Milan
Král Lukáš
 
 
-510-58113210
2.Bláha Milan
Schmidtmayer František
 
 
Tůma Ladislav
Fišer Martin
 
 
9-6-911-82311
3.Bláha MilanFišer Petr-8-79993221
4.Schmidtmayer FrantišekLipták Milan8-88-873231
5.Kolesnikov NikitaTůma Ladislav-7828 3141
6.Rychlý TomášKrál Lukáš510-7-5-92342
7.Schmidtmayer FrantišekFišer Petr9-7-6873252
8.Kolesnikov NikitaLipták Milan9-73-363262
9.Rychlý TomášTůma Ladislav-717710 3172
10.Bláha MilanKrál Lukáš7-87-873282
11.Kolesnikov NikitaFišer Petr-779-583292
12.Rychlý TomášLipták Milan-7-8-3  0393
13.Bláha MilanTůma Ladislav7-96-7-92394
14.Schmidtmayer FrantišekKrál Lukáš73-88 31104
15.Rychlý TomášFišer Petr         
16.Bláha MilanLipták Milan         
17.Schmidtmayer FrantišekTůma Ladislav         
18.Kolesnikov NikitaKrál Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan21Fišer Petr03
Schmidtmayer František30Lipták Milan12
Kolesnikov Nikita30Tůma Ladislav12
Rychlý Tomáš12Král Lukáš12
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy