Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:15478:419TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
Marek Vladimír
Schützner Vladimír
 
 
676  3010
2.Baier Miroslav
Železný Miroslav
 
 
Laube Petr
Matoušek Jan
 
 
87-10-4-62311
3.Blažek JanMatoušek Jan-8898 3121
4.Baier MiroslavLaube Petr-147117 3131
5.Šobáň RadekMarek Vladimír-797-583241
6.Železný MiroslavSchützner Vladimír7106  3051
7.Baier MiroslavMatoušek Jan-88-7883261
8.Šobáň RadekLaube Petr-86-10793271
9.Železný MiroslavMarek Vladimír-578-7103281
10.Blažek JanSchützner Vladimír745  3091
11.Šobáň RadekMatoušek Jan-11135-8932101
12.Železný MiroslavLaube Petr72-126 31  
13.Blažek JanMarek Vladimír         
14.Baier MiroslavSchützner Vladimír         
15.Železný MiroslavMatoušek Jan         
16.Blažek JanLaube Petr         
17.Baier MiroslavMarek Vladimír         
18.Šobáň RadekSchützner Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan20Matoušek Jan03
Baier Miroslav20Laube Petr02
Šobáň Radek30Marek Vladimír02
Železný Miroslav20Schützner Vladimír02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35622:620PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Pfleger Michal
 
 
Tůma Michal
Rys Vilém
 
 
-7-6-10  0301
2.Dušek Zdeněk
Fialka Jindřich
 
 
Ploc Marek
Pocz Štefan
 
 
416  3011
3.Pfleger MichalRys Vilém10-3-8-4 1312
4.Dušek ZdeněkTůma Michal-10-7-7  0313
5.Huleš JiříPloc Marek1111-96 3123
6.Fialka JindřichPocz Štefan4116  3033
7.Dušek ZdeněkRys Vilém74-57 3143
8.Huleš JiříTůma Michal-2-8-4  0344
9.Fialka JindřichPloc Marek6-7-64-82345
10.Pfleger MichalPocz Štefan-7-86-13 1346
11.Huleš JiříRys Vilém-797-1063256
12.Fialka JindřichTůma Michal86-7-8-92357
13.Pfleger MichalPloc Marek297  3067
14.Dušek ZdeněkPocz Štefan-8-58-9 1368
15.Fialka JindřichRys Vilém-6784 3178
16.Pfleger MichalTůma Michal-9-9-6  0379
17.Dušek ZdeněkPloc Marek13911  3089
18.Huleš JiříPocz Štefan-79-8-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfleger Michal13Rys Vilém13
Dušek Zdeněk22Tůma Michal40
Huleš Jiří22Ploc Marek13
Fialka Jindřich22Pocz Štefan31
Počet diváků: 17966



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21521:415TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Daníček Adam
 
 

 
 
WO    3010
2.Růžička Dominik
Vožický Bohumil
 
 
Karpíšek Ondřej
Dvořáková Lucie
 
 
-89-101053220
3.Bialas FilipKarpíšek Ondřej9-699 3130
4.Daníček AdamDvořáková Lucie-711-2693240
5.Růžička DominikMach Jakub-9-88-0 1341
6.Vožický BohumilWO    3051
7.Daníček AdamKarpíšek Ondřej3-257 3161
8.Růžička DominikDvořáková Lucie99-8-7-12362
9.Vožický BohumilMach Jakub9-5-11-13 1363
10.Bialas FilipWO    3073
11.Růžička DominikKarpíšek Ondřej8-476 3183
12.Vožický BohumilDvořáková Lucie-8-68-7 1384
13.Bialas FilipMach Jakub-69-5663294
14.Daníček AdamWO    30104
15.Vožický BohumilKarpíšek Ondřej345  30  
16.Bialas FilipDvořáková Lucie         
17.Daníček AdamMach Jakub         
18.Růžička Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bialas Filip20Karpíšek Ondřej03
Daníček Adam20Dvořáková Lucie21
Růžička Dominik12Mach Jakub21
Vožický Bohumil02   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:16411:370TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Martin
Bednář Petr
 
 
Kubový Jan
Kubový Petr
 
 
-89107 3110
2.
 
 

 
 
         
3.Bednář PetrBartošek Jan-678-983220
4.Král MartinKubový Jan89-910 3130
5.Šimberský JiříKubový Petr5811  3040
6.         
7.Král MartinBartošek Jan9-967 3150
8.Šimberský JiříKubový Jan9-8-77103260
9.Kubový PetrWO    0361
10.Bednář PetrWO    3071
11.Šimberský JiříBartošek Jan96-78 3181
12.Kubový JanWO    0382
13.Bednář PetrKubový Petr-7-68963292
14.Král MartinWO    30102
15.Bartošek Jan         
16.Bednář PetrKubový Jan         
17.Král MartinKubový Petr         
18.Šimberský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bednář Petr20Bartošek Jan03
Král Martin20Kubový Jan02
Šimberský Jiří30Kubový Petr02
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:35703:664TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Milan
Schmidtmayer František
 
 
Flekač Tomáš
Barbora Adam
 
 
-9239 3110
2.Rychlý Tomáš
Kolesnikov Nikita
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
-7-6-8  0311
3.Bláha MilanFlekač Tomáš-86-66-82312
4.Schmidtmayer FrantišekBarbora Adam-41298 3122
5.Rychlý TomášČerný Martin8-10-7-7 1323
6.Kolesnikov NikitaDuchoslav Petr-510-414-72324
7.Schmidtmayer FrantišekFlekač Tomáš-126-10-9 1325
8.Rychlý TomášBarbora Adam47-910 3135
9.Kolesnikov NikitaČerný Martin876  3045
10.Bláha MilanDuchoslav Petr95-82 3155
11.Rychlý TomášFlekač Tomáš-54-84-152356
12.Kolesnikov NikitaBarbora Adam1263  3066
13.Bláha MilanČerný Martin-108-9-6 1367
14.Schmidtmayer FrantišekDuchoslav Petr-9-979-92368
15.Kolesnikov NikitaFlekač Tomáš6-6-10-7 1369
16.Bláha MilanBarbora Adam67-89 3179
17.Schmidtmayer FrantišekČerný Martin656  3089
18.Rychlý TomášDuchoslav Petr-488-10-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan22Flekač Tomáš40
Schmidtmayer František22Barbora Adam04
Rychlý Tomáš13Černý Martin22
Kolesnikov Nikita22Duchoslav Petr31
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:Fišer Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23560:501TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
Veselý Vojtěch
Hrdlička Jakub
 
 
-8-96-8 1301
2.Lipták Milan
Budík Bohuslav
 
 
Radil Milan
Motyčka Oldřich
 
 
-6-87683211
3.Tůma LadislavVeselý Vojtěch-88-7-7 1312
4.Budík BohuslavHrdlička Jakub879  3022
5.Fišer PetrMotyčka Oldřich8-1094 3132
6.Lipták MilanRadil Milan8-765 3142
7.Budík BohuslavVeselý Vojtěch-95-7-4 1343
8.Fišer PetrHrdlička Jakub8103  3053
9.Lipták MilanMotyčka Oldřich-9357 3163
10.Tůma LadislavRadil Milan1097  3073
11.Fišer PetrVeselý Vojtěch-9-8-12  0374
12.Lipták MilanHrdlička Jakub5-8-7-3 1375
13.Tůma LadislavMotyčka Oldřich6-1468 3185
14.Budík BohuslavRadil Milan8-988 3195
15.Lipták MilanVeselý Vojtěch89-77 31105
16.Tůma LadislavHrdlička Jakub7    10  
17.Budík BohuslavMotyčka Oldřich         
18.Fišer PetrRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Ladislav21Veselý Vojtěch31
Budík Bohuslav21Hrdlička Jakub12
Fišer Petr21Motyčka Oldřich03
Lipták Milan31Radil Milan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy