Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13447:360TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baier Miroslav
Šobáň Radek
 
 
Fialka Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
-5-8-10  0301
2.Blažek Jan
Veselý Filip
 
 
Huleš Jiří
Hrubec Vladimír
 
 
3310  3011
3.Blažek JanFialka Jindřich-9-10-6  0312
4.Šobáň RadekDušek Zdeněk9910  3022
5.Baier MiroslavHuleš Jiří675  3032
6.Veselý FilipHrubec Vladimír543  3042
7.Šobáň RadekFialka Jindřich-6-107-1 1343
8.Baier MiroslavDušek Zdeněk677  3053
9.Veselý FilipHuleš Jiří9-11712 3163
10.Blažek JanHrubec Vladimír-9-67273273
11.Baier MiroslavFialka Jindřich12125  3083
12.Veselý FilipDušek Zdeněk483  3093
13.Blažek JanHuleš Jiří-4959 31103
14.Šobáň RadekHrubec Vladimír-98-410 22  
15.Veselý FilipFialka Jindřich         
16.Blažek JanDušek Zdeněk         
17.Šobáň RadekHuleš Jiří         
18.Baier MiroslavHrubec Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan21Fialka Jindřich21
Šobáň Radek11Dušek Zdeněk03
Baier Miroslav30Huleš Jiří03
Veselý Filip30Hrubec Vladimír02
Počet diváků: 2
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22569:415TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Růžička Dominik
 
 
Matoušek Jan
Laube Petr
 
 
875  3010
2.Kotlorz Lukáš
Šimeček Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Kotlorz LukášMarek Vladimír-1-66-6 1321
4.Bialas FilipMatoušek Jan-10-136683231
5.Růžička DominikLaube Petr5-5-59-92332
6.Šimeček JanWO    3042
7.Bialas FilipMarek Vladimír6-7-9973252
8.Růžička DominikMatoušek Jan-9-109-9 1353
9.Šimeček JanLaube Petr-8-972-42354
10.Kotlorz LukášWO    3064
11.Růžička DominikMarek Vladimír10-67-1083274
12.Šimeček JanMatoušek Jan-8776 3184
13.Kotlorz LukášLaube Petr-29-8-7 1385
14.Bialas FilipWO    3095
15.Šimeček JanMarek Vladimír453  30105
16.Kotlorz LukášMatoušek Jan         
17.Bialas FilipLaube Petr         
18.Růžička Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotlorz Lukáš02Marek Vladimír13
Bialas Filip20Matoušek Jan12
Růžička Dominik12Laube Petr30
Šimeček Jan21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34559:587PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Tůma Michal
Rys Vilém
 
 
28-56 3110
2.Vorel Martin
Šimberský Jiří
 
 
Ploc Marek
Martynek Zbygniew
 
 
-89-8-10 1311
3.Vorel MartinRys Vilém-129-12-7 1312
4.Král MartinTůma Michal15-5-6-8 1313
5.Šimberský JiříMartynek Zbygniew10-87-8-92314
6.Čuda JanPloc Marek645  3024
7.Král MartinRys Vilém875  3034
8.Šimberský JiříTůma Michal-7-8-9  0335
9.Čuda JanMartynek Zbygniew710-67 3145
10.Vorel MartinPloc Marek9-8-7-7 1346
11.Šimberský JiříRys Vilém6-8-613-52347
12.Čuda JanTůma Michal-9-9-8  0348
13.Vorel MartinMartynek Zbygniew-89-710103258
14.Král MartinPloc Marek-2-987-92359
15.Čuda JanRys Vilém9-9-7-5 13510
16.Vorel MartinTůma Michal-6-9-8  03  
17.Král MartinMartynek Zbygniew         
18.Šimberský JiříPloc Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vorel Martin12Rys Vilém31
Král Martin12Tůma Michal30
Šimberský Jiří03Martynek Zbygniew12
Čuda Jan22Ploc Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40556:487nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Dvořáková Lucie
Mach Jakub
 
 
WOWOWO  0301
2.Bláha Milan
Schmidtmayer František
 
 
Peršl Martin
Toula Vladimír
 
 
11-86-993211
3.Rychlý TomášToula Vladimír-6-66583221
4.Schmidtmayer FrantišekDvořáková Lucie110-8-883231
5.Peršl MartinWOWOWO  0332
6.Bláha MilanMach Jakub-7-102-10 1333
7.Schmidtmayer FrantišekToula Vladimír-7-499-92334
8.Dvořáková LucieWOWOWO  0335
9.Bláha MilanPeršl Martin8-989 3145
10.Rychlý TomášMach Jakub232  3055
11.Toula VladimírWOWOWO  0356
12.Bláha MilanDvořáková Lucie81-98 3166
13.Rychlý TomášPeršl Martin-9995 3176
14.Schmidtmayer FrantišekMach Jakub-637-893286
15.Bláha MilanToula Vladimír5-6-11-7 1387
16.Rychlý TomášDvořáková Lucie6-1-4753297
17.Schmidtmayer FrantišekPeršl Martin-9-1054-92398
18.Mach JakubWOWOWO  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rychlý Tomáš40Toula Vladimír21
Schmidtmayer František22Dvořáková Lucie03
Bláha Milan22Peršl Martin12
   Mach Jakub12
WO05WO50
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:Fišer Petr
Datum dle rozpisu05. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34639:625AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Lukáš
Fišer Petr
 
 
Handlová Natálie
Kočí Štěpán
 
 
-12810-8-42301
2.Tůma Ladislav
Budík Bohuslav
 
 
Bruk Martin
Skopec Daniel
 
 
-8758 3111
3.Budík BohuslavHandlová Natálie12-136-943221
4.Fišer PetrSkopec Daniel898  3031
5.Král LukášBruk Martin-109-117-92332
6.Tůma LadislavKočí Štěpán10-1198 3142
7.Fišer PetrHandlová Natálie-98-10-9 1343
8.Král LukášSkopec Daniel-9-8-10  0344
9.Tůma LadislavBruk Martin8-87-6-62345
10.Budík BohuslavKočí Štěpán287  3055
11.Král LukášHandlová Natálie-8-9-9  0356
12.Tůma LadislavSkopec Daniel9-8-610-122357
13.Budík BohuslavBruk Martin876  3067
14.Fišer PetrKočí Štěpán-9-10-10  0368
15.Tůma LadislavHandlová Natálie-7-97-9 1369
16.Budík BohuslavSkopec Daniel-8-997-1023610
17.Fišer PetrBruk Martin7-9-9-7 13  
18.Král LukášKočí Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budík Bohuslav31Handlová Natálie31
Fišer Petr12Skopec Daniel31
Král Lukáš03Bruk Martin21
Tůma Ladislav13Kočí Štěpán12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:32530:472TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jakub
Veselý Vojtěch
 
 
Černý Martin
 
 
WO    3010
2.Radil Milan
Haralík Stanislav
 
 
Kutil Jan
Flekač Tomáš
 
 
-97-3-8 1311
3.Radil MilanFlekač Tomáš-10-1110-7 1312
4.Hrdlička JakubKutil Jan837  3022
5.Haralík StanislavČerný Martin-3-89-5 1323
6.Veselý VojtěchWO    3033
7.Hrdlička JakubFlekač Tomáš-95-3983243
8.Haralík StanislavKutil Jan-6-58-8 1344
9.Veselý VojtěchČerný Martin5-6-4-8 1345
10.Radil MilanWO    3055
11.Haralík StanislavFlekač Tomáš9-7-9-7 1356
12.Veselý VojtěchKutil Jan74-11-3-82357
13.Radil MilanČerný Martin-103-810-32358
14.Hrdlička JakubWO    3068
15.Veselý VojtěchFlekač Tomáš-8-8-5  0369
16.Radil MilanKutil Jan-5-11-4  03610
17.Hrdlička JakubČerný Martin         
18.Haralík Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Radil Milan03Flekač Tomáš31
Hrdlička Jakub20Kutil Jan31
Haralík Stanislav03Černý Martin30
Veselý Vojtěch03   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy