Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:29710:625TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
Baier Miroslav
Šobáň Radek
 
 
-89-910-102301
2.Flekač Tomáš
Kutil Jan
 
 
Blažek Jan
Veselý Filip
 
 
-76-88-112302
3.Duchoslav PetrVeselý Filip934  3012
4.Flekač TomášBaier Miroslav11-92-9-102313
5.Kutil JanŠobáň Radek3-911-693223
6.Černý MartinBlažek Jan4-139-9-92324
7.Flekač TomášVeselý Filip96-67 3134
8.Kutil JanBaier Miroslav113-8-3-92335
9.Černý MartinŠobáň Radek859  3045
10.Duchoslav PetrBlažek Jan1699  3055
11.Kutil JanVeselý Filip-7-97-4 1356
12.Černý MartinBaier Miroslav-8-84-7 1357
13.Duchoslav PetrŠobáň Radek-10599 3167
14.Flekač TomášBlažek Jan67-96 3177
15.Černý MartinVeselý Filip3-94-683287
16.Duchoslav PetrBaier Miroslav1-496 3197
17.Flekač Tomᚊobáň Radek689  30107
18.Kutil JanBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Duchoslav Petr40Veselý Filip13
Flekač Tomáš31Baier Miroslav31
Kutil Jan12Šobáň Radek04
Černý Martin22Blažek Jan12
Počet diváků: 49091



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6378:243AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merkl Roman
Kočí Štěpán
 
 
Motyčka Oldřich
Rattay Gustav
 
 
89-96 3110
2.Bruk Martin
Handlová Natálie
 
 
Haralík Stanislav
Radil Milan
 
 
348  3020
3.Bruk MartinHaralík Stanislav3-274 3130
4.Merkl RomanRadil Milan210-95 3140
5.Kočí ŠtěpánMotyčka Oldřich-106910 3150
6.Handlová NatálieRattay Gustav850  3060
7.Merkl RomanHaralík Stanislav6107  3070
8.Kočí ŠtěpánRadil Milan4-9-6733280
9.Handlová NatálieMotyčka Oldřich955  3090
10.Bruk MartinRattay Gustav445  30100
11.Kočí ŠtěpánHaralík Stanislav         
12.Handlová NatálieRadil Milan         
13.Bruk MartinMotyčka Oldřich         
14.Merkl RomanRattay Gustav         
15.Handlová NatálieHaralík Stanislav         
16.Bruk MartinRadil Milan         
17.Merkl RomanMotyčka Oldřich         
18.Kočí ŠtěpánRattay Gustav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bruk Martin20Haralík Stanislav02
Merkl Roman20Radil Milan02
Kočí Štěpán20Motyčka Oldřich02
Handlová Natálie20Rattay Gustav02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36692:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taraňko Mikhail
Dvořáková Lucie
 
 
Tůma Ladislav
Lipták Milan
 
 
77-59 3110
2.Toula Vladimír
Mach Jakub
 
 
Fišer Petr
Král Lukáš
 
 
9-8-9-7 1311
3.Dvořáková LucieTůma Ladislav-8-983-82312
4.Toula VladimírFišer Petr5-9-8-9 1313
5.Mach JakubKrál Lukáš89-4-6-72314
6.Taraňko MikhailLipták Milan-86-5763224
7.Toula VladimírTůma Ladislav-89-10-8 1325
8.Mach JakubFišer Petr9-6-9-8 1326
9.Taraňko MikhailKrál Lukáš-64810 3136
10.Dvořáková LucieLipták Milan-8-88-7 1337
11.Mach JakubTůma Ladislav6-875 3147
12.Taraňko MikhailFišer Petr-685-1093257
13.Dvořáková LucieKrál Lukáš75-58 3167
14.Toula VladimírLipták Milan-914128 3177
15.Taraňko MikhailTůma Ladislav424  3087
16.Dvořáková LucieFišer Petr-5-9-8  0388
17.Toula VladimírKrál Lukáš8211  3098
18.Mach JakubLipták Milan8-9-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Lucie13Tůma Ladislav22
Toula Vladimír22Fišer Petr31
Mach Jakub13Král Lukáš13
Taraňko Mikhail40Lipták Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - BubenečRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:33686:646PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Cankař Radek
Rychlý Tomáš
 
 
-9107-1063210
2.Ploc Marek
Kopřiva Radek
 
 
Bláha Milan
Schmidtmayer František
 
 
-9-1010-5 1311
3.Ploc MarekRychlý Tomáš-9-8-9  0312
4.Kopřiva RadekBláha Milan7-997 3122
5.Tůma MichalSchmidtmayer František-59-6863232
6.Rys VilémCankař Radek784  3042
7.Kopřiva RadekRychlý Tomáš-9-65883252
8.Tůma MichalBláha Milan-10758 3162
9.Rys VilémSchmidtmayer František-789-1093272
10.Ploc MarekCankař Radek-10-715663282
11.Tůma MichalRychlý Tomáš85-113 3192
12.Rys VilémBláha Milan-866-5-92393
13.Ploc MarekSchmidtmayer František2-7-66-112394
14.Kopřiva RadekCankař Radek-66-15-4 1395
15.Rys VilémRychlý Tomáš-813-6-9 1396
16.Ploc MarekBláha Milan8-78-7532106
17.Kopřiva RadekSchmidtmayer František         
18.Tůma MichalCankař Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ploc Marek22Rychlý Tomáš22
Kopřiva Radek21Bláha Milan13
Tůma Michal30Schmidtmayer František12
Rys Vilém22Cankař Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19497:425TJ Sokol Petrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
Král Martin
Vorel Martin
 
 
8-73-5-72301
2.Pecka Zdeněk
Matoušek Jan
 
 
Šimberský Jiří
Bednář Petr
 
 
-9-12-7  0302
3.Laube PetrVorel Martin9-68-733212
4.Pecka ZdeněkKrál Martin-7472 3122
5.Marek VladimírBednář Petr-688-893232
6.Matoušek JanŠimberský Jiří665  3042
7.Pecka ZdeněkVorel Martin-8894 3152
8.Marek VladimírKrál Martin-10-8-7  0353
9.Matoušek JanBednář Petr395  3063
10.Laube PetrGao Yanming6-895 3173
11.Marek VladimírVorel Martin678  3083
12.Matoušek JanKrál Martin9-1373 3193
13.Laube PetrBednář Petr-88-29732103
14.Pecka ZdeněkGao Yanming10610  30  
15.Matoušek JanVorel Martin         
16.Laube PetrKrál Martin         
17.Pecka ZdeněkBednář Petr         
18.Marek VladimírGao Yanming         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Laube Petr30Vorel Martin03
Pecka Zdeněk20Král Martin12
Marek Vladimír21Bednář Petr03
Matoušek Jan30Šimberský Jiří01
   Gao Yanming01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:31616:558TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fialka Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
Bialas Filip
Šimeček Jan
 
 
5-846 3110
2.Huleš Jiří
Hrubec Vladimír
 
 
Vožický Bohumil
Akopyan Artur
 
 
-87-7883220
3.Dušek ZdeněkŠimeček Jan-7-79-6 1321
4.Huleš JiříBialas Filip7-9-99-82322
5.Hrubec VladimírAkopyan Artur278  3032
6.Fialka JindřichVožický Bohumil6-6-9763242
7.Huleš JiříŠimeček Jan-6-8-9  0343
8.Hrubec VladimírBialas Filip-10-12-6  0344
9.Fialka JindřichAkopyan Artur765  3054
10.Dušek ZdeněkVožický Bohumil-10-8-6  0355
11.Hrubec VladimírŠimeček Jan-712-7-9 1356
12.Fialka JindřichBialas Filip493  3066
13.Dušek ZdeněkAkopyan Artur285  3076
14.Huleš JiříVožický Bohumil-9-7-8  0377
15.Fialka JindřichŠimeček Jan95-94 3187
16.Dušek ZdeněkBialas Filip-94-2893297
17.Huleš JiříAkopyan Artur-86-54332107
18.Hrubec VladimírVožický Bohumil8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dušek Zdeněk22Šimeček Jan31
Huleš Jiří13Bialas Filip22
Hrubec Vladimír12Akopyan Artur04
Fialka Jindřich40Vožický Bohumil21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy