Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17490:414TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Veselý Filip
 
 
Kalina Pavel
Flídr Josef
 
 
87-94 3110
2.Baier Miroslav
Šobáň Radek
 
 
Bialas Filip
Daníček Adam
 
 
9-99-583220
3.Blažek JanDaníček Adam-7-98-7 1321
4.Šobáň RadekBialas Filip-10-7-8  0322
5.Baier MiroslavFlídr Josef-96127 3132
6.Veselý FilipKalina Pavel3-9-76113242
7.Šobáň RadekDaníček Adam9-6-4-8 1343
8.Baier MiroslavBialas Filip6510  3053
9.Veselý FilipFlídr Josef246  3063
10.Blažek JanKalina Pavel-11787 3173
11.Baier MiroslavDaníček Adam965  3083
12.Veselý FilipBialas Filip5410  3093
13.Blažek JanFlídr Josef-55810 31103
14.Šobáň RadekKalina Pavel         
15.Veselý FilipDaníček Adam         
16.Blažek JanBialas Filip         
17.Šobáň RadekFlídr Josef         
18.Baier MiroslavKalina Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan21Daníček Adam21
Šobáň Radek02Bialas Filip12
Baier Miroslav30Flídr Josef03
Veselý Filip30Kalina Pavel02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32261:437TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Martin
Vorel Martin
 
 
Fialka Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
-12-9-3  0301
2.
 
 
Huleš Jiří
Pfleger Michal
 
 
WO    0302
3.Král MartinDušek Zdeněk6-8-98-92303
4.Vorel MartinFialka Jindřich9-8-98-92304
5.Vanka PetrPfleger Michal-29-7-6 1305
6.Huleš JiříWO    0306
7.Vorel MartinDušek Zdeněk-1-981093216
8.Vanka PetrFialka Jindřich-2-8-6  0317
9.Pfleger MichalWO    0318
10.Král MartinHuleš Jiří-56-89-62319
11.Vanka PetrDušek Zdeněk-2-5-7  03110
12.Fialka Jindřich         
13.Král MartinPfleger Michal         
14.Vorel MartinHuleš Jiří         
15.Dušek Zdeněk         
16.Král MartinFialka Jindřich         
17.Vorel MartinPfleger Michal         
18.Vanka PetrHuleš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Král Martin02Dušek Zdeněk21
Vorel Martin11Fialka Jindřich20
Vanka Petr03Pfleger Michal10
   Huleš Jiří10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Bláha Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:31720:677Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinkas Jan
Kolesnikov Nikita
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
105-9-1383210
2.Bláha Milan
Schmidtmayer František
 
 
Matoušek Jan
Pecka Zdeněk
 
 
976  3020
3.Bláha MilanMatoušek Jan-13-68-9 1321
4.Schmidtmayer FrantišekLaube Petr-1231010 3131
5.Pinkas JanPecka Zdeněk14-789 3141
6.Kolesnikov NikitaMarek Vladimír5-9-7-6 1342
7.Schmidtmayer FrantišekMatoušek Jan-76-1113103252
8.Pinkas JanLaube Petr-9-89-7 1353
9.Kolesnikov NikitaPecka Zdeněk1197  3063
10.Bláha MilanMarek Vladimír-98-99-12364
11.Pinkas JanMatoušek Jan-119-3-7 1365
12.Kolesnikov NikitaLaube Petr109-129 3175
13.Bláha MilanPecka Zdeněk11-97-6-52376
14.Schmidtmayer FrantišekMarek Vladimír-7237 3186
15.Kolesnikov NikitaMatoušek Jan-1078-9-102387
16.Bláha MilanLaube Petr-105101 3197
17.Schmidtmayer FrantišekPecka Zdeněk-10994 31107
18.Pinkas JanMarek Vladimír-5-6-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Milan13Matoušek Jan31
Schmidtmayer František40Laube Petr13
Pinkas Jan12Pecka Zdeněk13
Kolesnikov Nikita22Marek Vladimír21
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:Fišer Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30665:639TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Fišer Petr
 
 
Ploc Marek
Martynek Zbygniew
 
 
-87-6-5 1301
2.Budík Bohuslav
Lipták Milan
 
 
Tůma Michal
Rys Vilém
 
 
-89-8-7 1302
3.Fišer PetrTůma Michal-6-7-8  0303
4.Budík BohuslavRys Vilém-879-8-92304
5.Lipták MilanMartynek Zbygniew8109  3014
6.Tůma LadislavPloc Marek938  3024
7.Budík BohuslavTůma Michal10-697 3134
8.Lipták MilanRys Vilém786  3044
9.Tůma LadislavMartynek Zbygniew7-7-81073254
10.Fišer PetrPloc Marek1914  3064
11.Lipták MilanTůma Michal10-7-8-8 1365
12.Tůma LadislavRys Vilém-5-6-8  0366
13.Fišer PetrMartynek Zbygniew67-78 3176
14.Budík BohuslavPloc Marek9915  3086
15.Tůma LadislavTůma Michal-578-10-92387
16.Fišer PetrRys Vilém5-13-6-10 1388
17.Budík BohuslavMartynek Zbygniew12102  3098
18.Lipták MilanPloc Marek-1058-7732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišer Petr22Tůma Michal31
Budík Bohuslav31Rys Vilém31
Lipták Milan31Martynek Zbygniew04
Tůma Ladislav22Ploc Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31355:435TJ AVIA Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jakub
Konfršt Lukáš
 
 
Toula Vladimír
Peršl Martin
 
 
-11-8-7  0301
2.Radil Milan
Motyčka Oldřich
 
 
Mach Jakub
Dvořáková Lucie
 
 
789  3011
3.Konfršt LukášDvořáková Lucie10-2-5-4 1312
4.Motyčka OldřichToula Vladimír-7-6-9  0313
5.Hrdlička JakubPeršl Martin74-57 3123
6.Radil MilanMach Jakub-9-7-5  0324
7.Motyčka OldřichDvořáková Lucie-69-7-7 1325
8.Hrdlička JakubToula Vladimír-7-8-9  0326
9.Radil MilanPeršl Martin-7-4-10  0327
10.Konfršt LukášMach Jakub-8-8-4  0328
11.Hrdlička JakubDvořáková Lucie-12-1185-102329
12.Radil MilanToula Vladimír4-67-5-823210
13.Konfršt LukášPeršl Martin-6-7-6  03  
14.Motyčka OldřichMach Jakub         
15.Radil MilanDvořáková Lucie         
16.Konfršt LukášToula Vladimír         
17.Motyčka OldřichPeršl Martin         
18.Hrdlička JakubMach Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konfršt Lukáš02Dvořáková Lucie30
Motyčka Oldřich02Toula Vladimír30
Hrdlička Jakub12Peršl Martin11
Radil Milan03Mach Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13475:411TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
Kočí Štěpán
Merkl Roman
 
 
875  3010
2.Flekač Tomáš
Kutil Jan
 
 
Handlová Natálie
Bruk Martin
 
 
-8-6-3  0311
3.Duchoslav PetrBruk Martin-97-8-5 1312
4.Kutil JanHandlová Natálie18-7-8873222
5.Černý MartinMerkl Roman1089  3032
6.Flekač TomášKočí Štěpán956  3042
7.Kutil JanBruk Martin-12859 3152
8.Černý MartinHandlová Natálie-598-7-62353
9.Flekač TomášMerkl Roman799  3063
10.Duchoslav PetrKočí Štěpán1299  3073
11.Černý MartinBruk Martin1210-93 3183
12.Flekač TomášHandlová Natálie6610  3093
13.Duchoslav PetrMerkl Roman1025  30103
14.Kutil JanKočí Štěpán         
15.Flekač TomášBruk Martin         
16.Duchoslav PetrHandlová Natálie         
17.Kutil JanMerkl Roman         
18.Černý MartinKočí Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoslav Petr21Bruk Martin12
Kutil Jan20Handlová Natálie12
Černý Martin21Merkl Roman03
Flekač Tomáš30Kočí Štěpán02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy