Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:23544:491AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruk Martin
Handlová Natálie
 
 
Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
6-73-763210
2.Kočí Štěpán
Nguyen Dominik
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
-489-6-52311
3.Handlová NatálieBaier Miroslav389  3021
4.Kočí ŠtěpánŽelezný Miroslav599  3031
5.Nguyen DominikŠobáň Radek8-97-973241
6.Bruk MartinBlažek Jan711-8-963251
7.Kočí ŠtěpánBaier Miroslav11-797 3161
8.Nguyen DominikŽelezný Miroslav-87-9-9 1362
9.Bruk MartinŠobáň Radek-96-6673272
10.Handlová NatálieBlažek Jan6-8109 3182
11.Nguyen DominikBaier Miroslav-10-3-9  0383
12.Bruk MartinŽelezný Miroslav86-7-1023293
13.Handlová NatálieŠobáň Radek88-9-8532103
14.Kočí ŠtěpánBlažek Jan-6-9-9  03  
15.Bruk MartinBaier Miroslav         
16.Handlová NatálieŽelezný Miroslav         
17.Kočí ŠtěpánŠobáň Radek         
18.Nguyen DominikBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Handlová Natálie30Baier Miroslav12
Kočí Štěpán20Železný Miroslav12
Nguyen Dominik12Šobáň Radek03
Bruk Martin30Blažek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33378:464TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Žydel Jan
 
 
Pešek Miroslav
Flekač Tomáš
 
 
-3-69-8 1301
2.Peršl Martin
Toula Vladimír
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
-9-88-6 1302
3.Peršl MartinFlekač Tomáš-9629 3112
4.Žydel JanČerný Martin-3-49-2 1313
5.Dvořáková LucieDuchoslav Petr-6-3-9  0314
6.Toula VladimírPešek Miroslav10-11-7-8 1315
7.Žydel JanFlekač Tomáš-3-2-3  0316
8.Dvořáková LucieČerný Martin8-9-9-9 1317
9.Toula VladimírDuchoslav Petr3-8-7-7 1318
10.Peršl MartinPešek Miroslav-8-76893228
11.Dvořáková LucieFlekač Tomáš-86-7-9 1329
12.Toula VladimírČerný Martin-8-75-10 13210
13.Peršl MartinDuchoslav Petr         
14.Žydel JanPešek Miroslav         
15.Toula VladimírFlekač Tomáš         
16.Peršl MartinČerný Martin         
17.Žydel JanDuchoslav Petr         
18.Dvořáková LuciePešek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peršl Martin20Flekač Tomáš21
Žydel Jan02Černý Martin30
Dvořáková Lucie03Duchoslav Petr20
Toula Vladimír03Pešek Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - BubenečRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12458:281PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Hrdlička Jakub
Veselý Vojtěch
 
 
-1148-983210
2.Ploc Marek
Martynek Zbygniew
 
 

 
 
WO    3020
3.Martynek ZbygniewHrdlička Jakub-610-113-72321
4.Ploc MarekVeselý Vojtěch-8-10-8  0322
5.Tůma MichalKonfršt Lukáš443  3032
6.Rys VilémWO    3042
7.Ploc MarekHrdlička Jakub-8-64-4 1343
8.Tůma MichalVeselý Vojtěch686  3053
9.Rys VilémKonfršt Lukáš876  3063
10.Martynek ZbygniewWO    3073
11.Tůma MichalHrdlička Jakub786  3083
12.Rys VilémVeselý Vojtěch346  3093
13.Martynek ZbygniewKonfršt Lukáš9-648 31103
14.Ploc Marek         
15.Rys VilémHrdlička Jakub         
16.Martynek ZbygniewVeselý Vojtěch         
17.Ploc MarekKonfršt Lukáš         
18.Tůma Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Martynek Zbygniew11Hrdlička Jakub21
Ploc Marek02Veselý Vojtěch12
Tůma Michal30Konfršt Lukáš03
Rys Vilém20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:39610:629TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Václav
Marek Vladimír
 
 
Budík Bohuslav
Fišer Petr
 
 
5-8-7973210
2.Matoušek Jan
Pecka Zdeněk
 
 
Tůma Ladislav
Král Lukáš
 
 
-93-79-102311
3.Pecka ZdeněkBudík Bohuslav8-7-7-8 1312
4.Marek VladimírFišer Petr-115-9-5 1313
5.Novotný VáclavTůma Ladislav-7-7-8  0314
6.Matoušek JanKrál Lukáš-97-7663224
7.Marek VladimírBudík Bohuslav-8-7-7  0325
8.Novotný VáclavFišer Petr4-6-810-92326
9.Matoušek JanTůma Ladislav-9-910-7 1327
10.Pecka ZdeněkKrál Lukáš6-51012 3137
11.Novotný VáclavBudík Bohuslav-6-8-6  0338
12.Matoušek JanFišer Petr-14-148733248
13.Pecka ZdeněkTůma Ladislav4-9-5-5 1349
14.Marek VladimírKrál Lukáš726  3059
15.Matoušek JanBudík Bohuslav98-7-863269
16.Pecka ZdeněkFišer Petr10-9-7-7 13610
17.Marek VladimírTůma Ladislav         
18.Novotný VáclavKrál Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Zdeněk13Budík Bohuslav31
Marek Vladimír12Fišer Petr31
Novotný Václav03Tůma Ladislav30
Matoušek Jan31Král Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
Dušek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:34540:603Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Hrubec Vladimír
 
 
Bláha Milan
Schmidtmayer František
 
 
10-5-98-102301
2.Dušek Zdeněk
Bláha Jaroslav
 
 
Rychlý Tomáš
Kolesnikov Nikita
 
 
-4-10-9  0302
3.Dušek ZdeněkSchmidtmayer František9-2-5-5 1303
4.Huleš JiříRychlý Tomáš13-7-5-11 1304
5.Hrubec VladimírBláha Milan-610-910-52305
6.Fialka JindřichKolesnikov Nikita8-4-8-12 1306
7.Huleš JiříSchmidtmayer František8-98-583216
8.Hrubec VladimírRychlý Tomáš89-7-6-72317
9.Fialka JindřichBláha Milan388  3027
10.Dušek ZdeněkKolesnikov Nikita10-12-10973237
11.Hrubec VladimírSchmidtmayer František10-1012-8-22338
12.Fialka JindřichRychlý Tomáš10514  3048
13.Dušek ZdeněkBláha Milan74-4-10-92349
14.Huleš JiříKolesnikov Nikita-8-9-5  03410
15.Fialka JindřichSchmidtmayer František512   20  
16.Dušek ZdeněkRychlý Tomáš         
17.Huleš JiříBláha Milan         
18.Hrubec VladimírKolesnikov Nikita         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dušek Zdeněk12Schmidtmayer František21
Huleš Jiří12Rychlý Tomáš21
Hrubec Vladimír03Bláha Milan21
Fialka Jindřich21Kolesnikov Nikita21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8402:236TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Hučko Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Vožický Bohumil
Šimeček Jan
 
 
Vorel Martin
Král Martin
 
 
5-4-9583220
3.Hučko TomášVorel Martin-6-69-11 1321
4.Šimeček JanKrál Martin872  3031
5.Bialas FilipVanka Petr869  3041
6.Vožický BohumilWO    3051
7.Šimeček JanVorel Martin-7559 3161
8.Bialas FilipKrál Martin11-768 3171
9.Vožický BohumilVanka Petr442  3081
10.Hučko TomášWO    3091
11.Bialas FilipVorel Martin6-7118 31101
12.Vožický BohumilKrál Martin59   20  
13.Hučko TomášVanka Petr         
14.Šimeček Jan         
15.Vožický BohumilVorel Martin         
16.Hučko TomášKrál Martin         
17.Šimeček JanVanka Petr         
18.Bialas Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hučko Tomáš01Vorel Martin12
Šimeček Jan20Král Martin02
Bialas Filip30Vanka Petr02
Vožický Bohumil10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy