Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34659:675SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
Krásl Libor
Hejný Jakub
 
 
-129-69-62301
2.Vojta Martin
Procházka Radek
 
 
Provazník Petr
Obraz Martin
 
 
101011  3011
3.Procházka RadekProvazník Petr-69-14-7 1312
4.Randáček MiroslavKrásl Libor8-9-8-2 1313
5.Martinek PatrikObraz Martin-71010-1163223
6.Vojta MartinHejný Jakub-81148 3133
7.Randáček MiroslavProvazník Petr-6-5-3  0334
8.Martinek PatrikKrásl Libor-6-8-5  0335
9.Vojta MartinObraz Martin3610  3045
10.Procházka RadekHejný Jakub-8-119583255
11.Martinek PatrikProvazník Petr11-4-7-6 1356
12.Vojta MartinKrásl Libor866  3066
13.Procházka RadekObraz Martin463  3076
14.Randáček MiroslavHejný Jakub10-977 3186
15.Vojta MartinProvazník Petr6-7-7-7 1387
16.Procházka RadekKrásl Libor9-1-6-7 1388
17.Randáček MiroslavObraz Martin-10-98993298
18.Martinek PatrikHejný Jakub8-76-5932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek22Provazník Petr40
Randáček Miroslav22Krásl Libor31
Martinek Patrik22Obraz Martin04
Vojta Martin31Hejný Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38573:627TJ Sokol Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Liška Marek
 
 
Vidlák Miloš
Dusilová Jana
 
 
6-987 3110
2.Kuběna Tomáš
Čapek Karel
 
 
Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
-8-311-7 1311
3.Kuběna TomášVidlák Miloš6-125-9-82312
4.Dlouhý KarelLazar Martin-5-8-7  0313
5.Čapek KarelJírovec Martin-4-8-9  0314
6.Liška MarekDusilová Jana-8494 3124
7.Dlouhý KarelVidlák Miloš-4-27-9 1325
8.Čapek KarelLazar Martin11-599 3135
9.Liška MarekJírovec Martin-4-8-8  0336
10.Kuběna TomášDusilová Jana-3-10-7  0337
11.Čapek KarelVidlák Miloš559  3047
12.Liška MarekLazar Martin7-6-7893257
13.Kuběna TomášJírovec Martin-4-75-8 1358
14.Dlouhý KarelDusilová Jana-117-4263268
15.Liška MarekVidlák Miloš68-69 3178
16.Kuběna TomášLazar Martin-3-99-6 1379
17.Dlouhý KarelJírovec Martin-10-711-6 13710
18.Čapek KarelDusilová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuběna Tomáš04Vidlák Miloš22
Dlouhý Karel13Lazar Martin22
Čapek Karel21Jírovec Martin40
Liška Marek31Dusilová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:38510:577TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Jiří
Čermáková Anna
 
 
Paluš Matej
Zimčík Lukáš
 
 
6-7-12-8 1301
2.Vláčil Jiří
Hladík Petr
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
-9-9-8  0302
3.Čermák JiříPaluš Matej-8-8-8  0303
4.Čermáková AnnaZimčík Lukáš7-13-9693213
5.Vláčil JiříSatorie Michal8-8-7-9 1314
6.Hladík PetrPacák Miroslav-68-98103224
7.Čermáková AnnaPaluš Matej-5-7-7  0325
8.Vláčil JiříZimčík Lukáš-78-129-42326
9.Hladík PetrSatorie Michal-7-68-12 1327
10.Čermák JiříPacák Miroslav-3433 3137
11.Vláčil JiříPaluš Matej-7-6-5  0338
12.Hladík PetrZimčík Lukáš-7-5-4  0339
13.Čermák JiříSatorie Michal-575-793249
14.Čermáková AnnaPacák Miroslav8-10910 3159
15.Hladík PetrPaluš Matej-7-8-9  03510
16.Čermák JiříZimčík Lukáš         
17.Čermáková AnnaSatorie Michal         
18.Vláčil JiříPacák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čermák Jiří21Paluš Matej40
Čermáková Anna21Zimčík Lukáš21
Vláčil Jiří03Satorie Michal21
Hladík Petr13Pacák Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17537:447TTC Rebel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Michal
Uhl Jiří
 
 
Šprongl Jaroslav
Nagy Ondrej
 
 
5-8-76123210
2.Šinákl Jan
Satrapa Jan
 
 
Kaděrka Rudolf
Němec Marek
 
 
9-107-1083220
3.Uhl JiříNěmec Marek8-983 3130
4.Marek MichalŠprongl Jaroslav973  3040
5.Satrapa JanKaděrka Rudolf6716  3050
6.Šinákl JanNagy Ondrej975  3060
7.Marek MichalNěmec Marek899  3070
8.Satrapa JanŠprongl Jaroslav-97-811-62371
9.Šinákl JanKaděrka Rudolf-7-912-3 1372
10.Uhl JiříNagy Ondrej752  3082
11.Satrapa JanNěmec Marek823  3092
12.Šinákl JanŠprongl Jaroslav-34-99-102393
13.Nosek DavidKaděrka Rudolf-8-11-9  0394
14.Marek MichalNagy Ondrej5109  30104
15.Šinákl JanNěmec Marek         
16.Nosek DavidŠprongl Jaroslav         
17.Marek MichalKaděrka Rudolf         
18.Satrapa JanNagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uhl Jiří20Němec Marek03
Marek Michal30Šprongl Jaroslav21
Satrapa Jan21Kaděrka Rudolf21
Šinákl Jan12Nagy Ondrej03
Nosek David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu22. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20498:421SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mihalachi Marek
Kuboš Filip
 
 
Hruška Jan
Kocábek Pavel
 
 
-5-9-7  0301
2.Kaucký Filip
Procházka Michal
 
 
Kára Petr
Pluska Oleh
 
 
833  3011
3.Mihalachi MarekHruška Jan8-5-7963221
4.Procházka MichalKocábek Pavel1076  3031
5.Kuboš FilipKára Petr-7510-973241
6.Kaucký FilipPluska Oleh567  3051
7.Procházka MichalHruška Jan-11-93533261
8.Kuboš FilipKocábek Pavel5-5-5-5 1362
9.Kaucký FilipKára Petr-856-683272
10.Mihalachi MarekPluska Oleh4310  3082
11.Kuboš FilipHruška Jan-9844 3192
12.Kaucký FilipKocábek Pavel-86-7-3 1393
13.Mihalachi MarekKára Petr89-10-8732103
14.Procházka MichalPluska Oleh         
15.Kaucký FilipHruška Jan         
16.Mihalachi MarekKocábek Pavel         
17.Procházka MichalKára Petr         
18.Kuboš FilipPluska Oleh         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mihalachi Marek30Hruška Jan03
Procházka Michal20Kocábek Pavel21
Kuboš Filip21Kára Petr03
Kaucký Filip21Pluska Oleh02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33478:500TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Branžovský Milan
Brothánek Jan
 
 
-10-8-1  0301
2.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Raiser Dan
Kratochvíl Karel
 
 
68-7-7-92302
3.Houška JaroslavRaiser Dan-9-91-8 1303
4.Klouček OndřejKratochvíl Karel76-8-8-62304
5.Balcar ZdeněkBrothánek Jan-6-8-8  0305
6.Radouš JaromírBranžovský Milan-9979 3115
7.Klouček OndřejRaiser Dan897  3025
8.Balcar ZdeněkKratochvíl Karel-9-9108-92326
9.Radouš JaromírBrothánek Jan4-84-7-82327
10.Houška JaroslavBranžovský Milan-3-8-8  0328
11.Balcar ZdeněkRaiser Dan-71-8793238
12.Radouš JaromírKratochvíl Karel284  3048
13.Houška JaroslavBrothánek Jan-9-4-5  0349
14.Klouček OndřejBranžovský Milan-5-11-7  03410
15.Radouš JaromírRaiser Dan         
16.Houška JaroslavKratochvíl Karel         
17.Klouček OndřejBrothánek Jan         
18.Balcar ZdeněkBranžovský Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houška Jaroslav03Raiser Dan12
Klouček Ondřej12Kratochvíl Karel21
Balcar Zdeněk12Brothánek Jan30
Radouš Jaromír21Branžovský Milan21
Počet diváků: 26110

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy