Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:23631:467TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Radek
Žambokréthyová Milena
 
 
Dusilová Jana
Vidlák Miloš
 
 
8-7-9-8 1301
2.Provazník Petr
Provazník Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Žambokréthyová MilenaVidlák Miloš-10-8-10  0312
4.Provazník PetrCeller Jiří886  3022
5.Švec RadekDusilová Jana-749-8-102323
6.Provazník LukášWO    3033
7.Provazník PetrVidlák Miloš-1187-983243
8.Švec RadekCeller Jiří746  3053
9.Provazník LukášDusilová Jana89-10-693263
10.Žambokréthyová MilenaWO    3073
11.Švec RadekVidlák Miloš5-79-7-82374
12.Provazník LukášCeller Jiří98-86 3184
13.Žambokréthyová MilenaDusilová Jana11-9-97-102385
14.Provazník PetrWO    3095
15.Provazník LukášVidlák Miloš911-10-8-82396
16.Žambokréthyová MilenaCeller Jiří1066  30106
17.Provazník PetrDusilová Jana         
18.Švec Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žambokréthyová Milena12Vidlák Miloš31
Provazník Petr20Celler Jiří04
Švec Radek12Dusilová Jana21
Provazník Lukáš21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:26637:567SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randáček Miroslav
Látal Jan
 
 
Satorie Michal
Pacák Miroslav
 
 
8-486 3110
2.Procházka Radek
Čadil Petr
 
 
Zimčík Lukáš
Veselý Luboš
 
 
7108  3020
3.Čadil PetrZimčík Lukáš-46-97-82321
4.Randáček MiroslavSatorie Michal87-6-4-122322
5.Látal JanVeselý Luboš937  3032
6.Procházka RadekPacák Miroslav647  3042
7.Randáček MiroslavZimčík Lukáš5-7-91033252
8.Látal JanSatorie Michal1010-8-6-62353
9.Procházka RadekVeselý Luboš6-58-5-72354
10.Čadil PetrPacák Miroslav8-10-123-92355
11.Látal JanZimčík Lukáš65-67 3165
12.Procházka RadekSatorie Michal78-127 3175
13.Čadil PetrVeselý Luboš5-7-7863285
14.Randáček MiroslavPacák Miroslav637  3095
15.Procházka RadekZimčík Lukáš-8-9-9  0396
16.Čadil PetrSatorie Michal-4895 31106
17.Randáček MiroslavVeselý Luboš         
18.Látal JanPacák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čadil Petr22Zimčík Lukáš22
Randáček Miroslav21Satorie Michal22
Látal Jan21Veselý Luboš12
Procházka Radek22Pacák Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20504:476SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
Šprongl Jaroslav
Vítek Milan
 
 
8513  3010
2.Dlouhý Karel
Čapek Karel
 
 
Němec Marek
Richter Jan
 
 
-7-581193220
3.Liška MarekVítek Milan47-75 3130
4.Dlouhý KarelŠprongl Jaroslav8-478 3140
5.Čapek KarelNěmec Marek-411-9773250
6.Ulrych JiříRichter Jan1196  3060
7.Dlouhý KarelVítek Milan-9-2-8  0361
8.Čapek KarelŠprongl Jaroslav95-55 3171
9.Ulrych JiříNěmec Marek-10-8-5  0372
10.Liška MarekRichter Jan8512  3082
11.Čapek KarelVítek Milan-97-711-72383
12.Ulrych JiříŠprongl Jaroslav9-96-593293
13.Liška MarekNěmec Marek-1012-43932103
14.Dlouhý KarelRichter Jan38-67 31  
15.Ulrych JiříVítek Milan         
16.Liška MarekŠprongl Jaroslav         
17.Dlouhý KarelNěmec Marek         
18.Čapek KarelRichter Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Liška Marek30Vítek Milan21
Dlouhý Karel11Šprongl Jaroslav03
Čapek Karel21Němec Marek12
Ulrych Jiří21Richter Jan02
Počet diváků: 45750



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37584:599TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Jiří
Čermáková Anna
 
 
Kára Petr
Kocábek Pavel
 
 
5-688 3110
2.Fišer Josef
Hladík Petr
 
 
Chadt Jiří
Fiklík Ondřej
 
 
-911-87-92311
3.Hladík PetrKocábek Pavel9-5-7-11 1312
4.Čermák JiříFiklík Ondřej-975-893222
5.Čermáková AnnaChadt Jiří119-98 3132
6.Fišer JosefKára Petr-8-24-7 1333
7.Čermák JiříKocábek Pavel7-123-553243
8.Čermáková AnnaFiklík Ondřej76-911 3153
9.Fišer JosefChadt Jiří6-12-11-11 1354
10.Hladík PetrKára Petr543  3064
11.Čermáková AnnaKocábek Pavel-7-6-5  0365
12.Fišer JosefFiklík Ondřej-134-7-7 1366
13.Hladík PetrChadt Jiří-8-6-8  0367
14.Čermák JiříKára Petr-64-7-9 1368
15.Fišer JosefKocábek Pavel-9-810-8 1369
16.Hladík PetrFiklík Ondřej-3-8-8  03610
17.Čermák JiříChadt Jiří         
18.Čermáková AnnaKára Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladík Petr13Kocábek Pavel31
Čermák Jiří21Fiklík Ondřej22
Čermáková Anna21Chadt Jiří21
Fišer Josef04Kára Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2021 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34565:586TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Michal
Nosek David
 
 
Brothánek Jan
Branžovský Milan
 
 
676  3010
2.Šinákl Jan
Satrapa Jan
 
 
Verner Pavel
Raiser Dan
 
 
-986-8-92311
3.Satrapa JanBranžovský Milan-7-97-7 1312
4.Šinákl JanBrothánek Jan-10-7-3  0313
5.Marek MichalVerner Pavel-9766 3123
6.Nosek DavidRaiser Dan-48-101083233
7.Šinákl JanBranžovský Milan-4-7-5  0334
8.Marek MichalBrothánek Jan7104  3044
9.Nosek DavidVerner Pavel109-89 3154
10.Satrapa JanRaiser Dan791  3064
11.Marek MichalBranžovský Milan9-10-8-8 1365
12.Nosek DavidBrothánek Jan-107-7-9 1366
13.Satrapa JanVerner Pavel-910-1110-102367
14.Šinákl JanRaiser Dan-97-10-6 1368
15.Nosek DavidBranžovský Milan-5-4-5  0369
16.Satrapa JanBrothánek Jan-7-99-10 13610
17.Šinákl JanVerner Pavel         
18.Marek MichalRaiser Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Satrapa Jan13Branžovský Milan40
Šinákl Jan03Brothánek Jan31
Marek Michal21Verner Pavel12
Nosek David22Raiser Dan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:20614:522SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Josef
Remeš Zdeněk
 
 
Houška Jaroslav
Klouček Ondřej
 
 
95-88 3110
2.Truchlík Maxim
Svoboda Sebastian
 
 
Thomka Pavel
Zerkal Sergey
 
 
-13974 3120
3.Svoboda SebastianKlouček Ondřej-28-9963230
4.Truchlík MaximHouška Jaroslav-96-69-92331
5.Remeš ZdeněkThomka Pavel13109  3041
6.Ducháček JosefZerkal Sergey1710  3051
7.Truchlík MaximKlouček Ondřej-778-11-142352
8.Remeš ZdeněkHouška Jaroslav7-6-95-52353
9.Ducháček JosefThomka Pavel76-11-6-92354
10.Svoboda SebastianZerkal Sergey1383  3064
11.Remeš ZdeněkKlouček Ondřej-95-45-82365
12.Ducháček JosefHouška Jaroslav7812  3075
13.Svoboda SebastianThomka Pavel756  3085
14.Truchlík MaximZerkal Sergey854  3095
15.Ducháček JosefKlouček Ondřej-6689 31105
16.Svoboda SebastianHouška Jaroslav         
17.Truchlík MaximThomka Pavel         
18.Remeš ZdeněkZerkal Sergey         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Sebastian30Klouček Ondřej22
Truchlík Maxim12Houška Jaroslav21
Remeš Zdeněk12Thomka Pavel12
Ducháček Josef31Zerkal Sergey03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy