Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24596:525Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
10310  3010
2.Houška Jaroslav
Thomka Pavel
 
 
Provazník Lukáš
Lüder Jan
 
 
87-95 3120
3.Houška JaroslavProvazník Petr-954-393230
4.Klouček OndřejLüder Jan6-94-773240
5.Balcar ZdeněkStehlík Martin-11-16-10  0341
6.Radouš JaromírProvazník Lukáš-96169 3151
7.Klouček OndřejProvazník Petr-9-5-10  0352
8.Thomka PavelLüder Jan55-8-8103262
9.Radouš JaromírStehlík Martin878  3072
10.Houška JaroslavProvazník Lukáš-749-7-92373
11.Thomka PavelProvazník Petr-8-63-9 1374
12.Radouš JaromírLüder Jan6-969 3184
13.Houška JaroslavStehlík Martin376  3094
14.Klouček OndřejProvazník Lukáš810-10-4-82395
15.Radouš JaromírProvazník Petr989  30105
16.Houška JaroslavLüder Jan         
17.Klouček OndřejStehlík Martin         
18.Thomka PavelProvazník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houška Jaroslav21Provazník Petr22
Klouček Ondřej12Lüder Jan03
Balcar Zdeněk01Stehlík Martin12
Radouš Jaromír40Provazník Lukáš21
Thomka Pavel11   
Počet diváků: 26110



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:37628:629SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raiser Dan
Verner Pavel
 
 
Procházka Michal
Svoboda Sebastian
 
 
8-1083 3110
2.Branžovský Milan
Kratochvíl Karel
 
 
Remeš Zdeněk
Ducháček Josef
 
 
9-873 3120
3.Raiser DanRemeš Zdeněk-4-5-3  0321
4.Kratochvíl KarelDucháček Josef-810-3683231
5.Verner PavelProcházka Michal-737-8-62332
6.Branžovský MilanSvoboda Sebastian968  3042
7.Kratochvíl KarelRemeš Zdeněk75-8-8-92343
8.Verner PavelDucháček Josef-7-107-10 1344
9.Branžovský MilanProcházka Michal-63-610-92345
10.Raiser DanSvoboda Sebastian389  3055
11.Verner PavelRemeš Zdeněk-896-9-52356
12.Branžovský MilanDucháček Josef710-6-763266
13.Raiser DanProcházka Michal-9-5-8  0367
14.Kratochvíl KarelSvoboda Sebastian11-41-6-102368
15.Branžovský MilanRemeš Zdeněk11-954 3178
16.Raiser DanDucháček Josef-4-9-7  0379
17.Kratochvíl KarelProcházka Michal-9-9-10  03710
18.Verner PavelSvoboda Sebastian-1510   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Raiser Dan13Remeš Zdeněk31
Kratochvíl Karel13Ducháček Josef22
Verner Pavel03Procházka Michal40
Branžovský Milan31Svoboda Sebastian12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18540:452TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadt Jiří
Fiklík Ondřej
 
 
Marek Michal
Šinákl Jan
 
 
-11-89-8 1301
2.Kocábek Pavel
Kára Petr
 
 
Krajč Rudolf
Satrapa Jan
 
 
-128810 3111
3.Fiklík OndřejMarek Michal811-107 3121
4.Chadt JiříSatrapa Jan-88-7-5 1322
5.Kára PetrKrajč Rudolf-9472 3132
6.Kocábek PavelŠinákl Jan-13-109523242
7.Chadt JiříMarek Michal-7-86-6 1343
8.Kára PetrSatrapa Jan7-88-7-72344
9.Kocábek PavelKrajč Rudolf772  3054
10.Fiklík OndřejŠinákl Jan856  3064
11.Kára PetrMarek Michal6811  3074
12.Kocábek PavelSatrapa Jan6109  3084
13.Fiklík OndřejKrajč Rudolf1075  3094
14.Chadt JiříŠinákl Jan5-466 31104
15.Kocábek PavelMarek Michal3    10  
16.Fiklík OndřejSatrapa Jan         
17.Chadt JiříKrajč Rudolf         
18.Kára PetrŠinákl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiklík Ondřej30Marek Michal12
Chadt Jiří12Satrapa Jan21
Kára Petr21Krajč Rudolf03
Kocábek Pavel30Šinákl Jan03
Počet diváků: 11185



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15474:409TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Marek
Procházka Ivan ml.
 
 
Čermáková Anna
Čermák Jiří
 
 
-9-888-102301
2.Šprongl Jaroslav
Vítek Milan
 
 
Fišer Josef
Kanzelsberger Martin
 
 
9-754 3111
3.Vítek MilanČermáková Anna10-89-883221
4.Šprongl JaroslavFišer Josef-7-8-8  0322
5.Němec MarekČermák Jiří5119  3032
6.Procházka Ivan ml.Kanzelsberger Martin797  3042
7.Šprongl JaroslavČermáková Anna986  3052
8.Němec MarekFišer Josef-10127-543262
9.Procházka Ivan ml.Čermák Jiří-4-148773272
10.Vítek MilanKanzelsberger Martin356  3082
11.Němec MarekČermáková Anna669  3092
12.Procházka Ivan ml.Fišer Josef9-3-79732102
13.Vítek MilanČermák Jiří4-989 31  
14.Šprongl JaroslavKanzelsberger Martin         
15.Procházka Ivan ml.Čermáková Anna         
16.Vítek MilanFišer Josef         
17.Šprongl JaroslavČermák Jiří         
18.Němec MarekKanzelsberger Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vítek Milan20Čermáková Anna03
Šprongl Jaroslav11Fišer Josef12
Němec Marek30Čermák Jiří02
Procházka Ivan ml.30Kanzelsberger Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Král Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38731:730nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luboš
Zimčík Lukáš
 
 
Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
5-6-7983210
2.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Čapek Karel
Kuběna Tomáš
 
 
4-68-8-122311
3.Veselý LubošLiška Marek216-38 3121
4.Zimčík LukášUlrych Jiří67-96 3131
5.Pacák MiroslavČapek Karel-74-109-62332
6.Satorie MichalKuběna Tomáš-34-59-72333
7.Zimčík LukášLiška Marek8-8109 3143
8.Pacák MiroslavUlrych Jiří-4-7-10  0344
9.Satorie MichalČapek Karel7-96-993254
10.Veselý LubošKuběna Tomáš7-8-58-102355
11.Pacák MiroslavLiška Marek-510-53-92356
12.Satorie MichalUlrych Jiří-13877 3166
13.Veselý LubošČapek Karel9-856 3176
14.Zimčík LukášKuběna Tomáš548  3086
15.Satorie MichalLiška Marek10-38-963296
16.Veselý LubošUlrych Jiří-710-3-9 1397
17.Zimčík LukášČapek Karel10-5-9-9 1398
18.Pacák MiroslavKuběna Tomáš-8-98-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Luboš22Liška Marek13
Zimčík Lukáš31Ulrych Jiří22
Pacák Miroslav04Čapek Karel22
Satorie Michal31Kuběna Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9407:332TJ Sokol Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidlák Miloš
Dusilová Jana
 
 
Randáček Miroslav
Látal Jan
 
 
-87-810123210
2.Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
Čadil Petr
Procházka Radek
 
 
3313  3020
3.Lazar MartinLátal Jan5-3510 3130
4.Procházka OndřejRandáček Miroslav699  3040
5.Vidlák MilošProcházka Radek656  3050
6.Jírovec MartinČadil Petr6127  3060
7.Procházka OndřejLátal Jan8-796 3170
8.Vidlák MilošRandáček Miroslav878  3080
9.Jírovec MartinProcházka Radek-7118-783290
10.Lazar MartinČadil Petr-5-9-8  0391
11.Vidlák MilošLátal Jan9710  30101
12.Jírovec MartinRandáček Miroslav         
13.Lazar MartinProcházka Radek         
14.Procházka OndřejČadil Petr         
15.Jírovec MartinLátal Jan         
16.Lazar MartinRandáček Miroslav         
17.Procházka OndřejProcházka Radek         
18.Vidlák MilošČadil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lazar Martin11Látal Jan03
Procházka Ondřej20Randáček Miroslav02
Vidlák Miloš30Procházka Radek02
Jírovec Martin20Čadil Petr11
Počet diváků: 5600

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy