Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:35678:657SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Provazník Lukáš
 
 
Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
-6-1-6  0301
2.Lüder Jan
Pfister Pascal
 
 
Látal Jan
Procházka Radek
 
 
57-78 3111
3.Pfister PascalLátal Jan-79-44-82312
4.Provazník LukášRandáček Miroslav-8-677-132313
5.Lüder JanMartinek Patrik-63-8-7 1314
6.Provazník PetrProcházka Radek98-910 3124
7.Provazník LukášLátal Jan5-66-8-92325
8.Lüder JanRandáček Miroslav-9-42-6 1326
9.Provazník PetrMartinek Patrik1077  3036
10.Pfister PascalProcházka Radek6810  3046
11.Lüder JanLátal Jan-86-89-32347
12.Provazník PetrRandáček Miroslav8-96-493257
13.Pfister PascalMartinek Patrik739  3067
14.Provazník LukášProcházka Radek574  3077
15.Provazník PetrLátal Jan8-794 3187
16.Pfister PascalRandáček Miroslav-77-8-10 1388
17.Provazník LukášMartinek Patrik8-6-65-52389
18.Lüder JanProcházka Radek-7-9411-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfister Pascal22Látal Jan31
Provazník Lukáš13Randáček Miroslav31
Lüder Jan04Martinek Patrik22
Provazník Petr40Procházka Radek13
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33690:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidlák Miloš
Dusilová Jana
 
 
Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
15-88-8-72301
2.Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
Čapek Karel
Dlouhý Karel
 
 
-68-8893211
3.Lazar MartinLiška Marek-8-6-4  0312
4.Vidlák MilošUlrych Jiří-51239 3122
5.Dusilová JanaDlouhý Karel-86-9473232
6.Jírovec MartinČapek Karel811-55 3142
7.Vidlák MilošLiška Marek-96-710-52343
8.Dusilová JanaUlrych Jiří-7108-11-82344
9.Jírovec MartinDlouhý Karel5111  3054
10.Lazar MartinČapek Karel-96-7-4 1355
11.Dusilová JanaLiška Marek-4-897-62356
12.Jírovec MartinUlrych Jiří676  3066
13.Lazar MartinDlouhý Karel867  3076
14.Vidlák MilošČapek Karel5-8-99-122377
15.Jírovec MartinLiška Marek1167  3087
16.Lazar MartinUlrych Jiří-811-8-7 1388
17.Vidlák MilošDlouhý Karel989  3098
18.Dusilová JanaČapek Karel-9-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Martin13Liška Marek31
Vidlák Miloš22Ulrych Jiří22
Dusilová Jana13Dlouhý Karel04
Jírovec Martin40Čapek Karel31
Počet diváků: 5600



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11452:340TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimčík Lukáš
Veselý Luboš
 
 
Čermák Jiří
Slováček Jakub
 
 
-9396 3110
2.Paluš Matej
Pacák Miroslav
 
 
Elčkner Miroslav ml.
Treybal Václav
 
 
66-86 3120
3.Zimčík LukášČermák Jiří7610  3030
4.Veselý LubošSlováček Jakub33-815 3140
5.Pacák MiroslavElčkner Miroslav ml.569  3050
6.Paluš MatejTreybal Václav567  3060
7.Veselý LubošČermák Jiří-12-8-8  0361
8.Pacák MiroslavSlováček Jakub13-796 3171
9.Paluš MatejElčkner Miroslav ml.6125  3081
10.Zimčík LukášTreybal Václav18-64 3191
11.Pacák MiroslavČermák Jiří99-5-8-62392
12.Paluš MatejSlováček Jakub1042  30102
13.Zimčík LukášElčkner Miroslav ml.         
14.Veselý LubošTreybal Václav         
15.Paluš MatejČermák Jiří         
16.Zimčík LukášSlováček Jakub         
17.Veselý LubošElčkner Miroslav ml.         
18.Pacák MiroslavTreybal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimčík Lukáš20Čermák Jiří21
Veselý Luboš11Slováček Jakub03
Pacák Miroslav21Elčkner Miroslav ml.02
Paluš Matej30Treybal Václav02
Počet diváků: 2889



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2022 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11450:344TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Němec Marek
 
 
Nosek David
Marek Michal
 
 
889  3010
2.Vítek Milan
Šprongl Jaroslav
 
 
Satrapa Jan
Krajč Rudolf
 
 
9-78-4-102311
3.Němec MarekNosek David987  3021
4.Vítek MilanSatrapa Jan656  3031
5.Šprongl JaroslavKrajč Rudolf-9-68-12 1332
6.Procházka Ivan ml.Marek Michal278  3042
7.Vítek MilanNosek David4-1054 3152
8.Šprongl JaroslavSatrapa Jan698  3062
9.Procházka Ivan ml.Krajč Rudolf-5-9-8  0363
10.Němec MarekMarek Michal776  3073
11.Šprongl JaroslavNosek David-5697 3183
12.Procházka Ivan ml.Satrapa Jan343  3093
13.Němec MarekKrajč Rudolf1165  30103
14.Vítek MilanMarek Michal7911  30  
15.Procházka Ivan ml.Nosek David         
16.Němec MarekSatrapa Jan         
17.Vítek MilanKrajč Rudolf         
18.Šprongl JaroslavMarek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Marek30Nosek David03
Vítek Milan20Satrapa Jan03
Šprongl Jaroslav21Krajč Rudolf21
Procházka Ivan ml.21Marek Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2022 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31660:623TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiklík Ondřej
Kára Petr
 
 
Ducháček Josef
Remeš Zdeněk
 
 
-8-10-6  0301
2.Kocábek Pavel
Chadt Jiří
 
 
Mihalachi Marek
Procházka Michal
 
 
7-77-763211
3.Fiklík OndřejDucháček Josef1079  3021
4.Chadt JiříProcházka Michal-778-9123231
5.Kára PetrRemeš Zdeněk-797-643241
6.Kocábek PavelMihalachi Marek892  3051
7.Chadt JiříDucháček Josef-7-7-6  0352
8.Kára PetrProcházka Michal-1088-9-72353
9.Kocábek PavelRemeš Zdeněk7-9-89-102354
10.Fiklík OndřejMihalachi Marek1811  3064
11.Kára PetrDucháček Josef95-7-9-92365
12.Kocábek PavelProcházka Michal-7577 3175
13.Fiklík OndřejRemeš Zdeněk988  3085
14.Chadt JiříMihalachi Marek-6-28-8 1386
15.Kocábek PavelDucháček Josef610-82 3196
16.Fiklík OndřejProcházka Michal-66-8-10 1397
17.Chadt JiříRemeš Zdeněk-78-88832107
18.Kára PetrMihalachi Marek-889-9-723  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiklík Ondřej31Ducháček Josef22
Chadt Jiří22Procházka Michal22
Kára Petr12Remeš Zdeněk13
Kocábek Pavel31Mihalachi Marek12
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15487:336TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Brothánek Jan
 
 
Klouček Ondřej
Thomka Pavel
 
 
978  3010
2.Verner Pavel
Raiser Dan
 
 

 
 
WO    3020
3.Verner PavelThomka Pavel10-87-3-102321
4.Raiser DanKlouček Ondřej-59-61083231
5.Kratochvíl KarelZerkal Sergey9153  3041
6.Branžovský MilanWO    3051
7.Raiser DanThomka Pavel5-28-9-72352
8.Kratochvíl KarelKlouček Ondřej-9-10-7  0353
9.Branžovský MilanZerkal Sergey635  3063
10.Verner PavelWO    3073
11.Kratochvíl KarelThomka Pavel-7-6-3  0374
12.Branžovský MilanKlouček Ondřej7811  3084
13.Verner PavelZerkal Sergey79-113 3194
14.Raiser DanWO    30104
15.Branžovský MilanThomka Pavel         
16.Verner PavelKlouček Ondřej         
17.Raiser DanZerkal Sergey         
18.Kratochvíl Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Verner Pavel11Thomka Pavel30
Raiser Dan11Klouček Ondřej12
Kratochvíl Karel12Zerkal Sergey03
Branžovský Milan20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy