Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2022 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23540:496TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprongl Jaroslav
Vítek Milan
 
 
Provazník Petr
Provazník Lukáš
 
 
-77-9-2 1301
2.Němec Marek
Procházka Ivan ml.
 
 
Pfister Pascal
Stehlík Martin
 
 
483  3011
3.Šprongl JaroslavProvazník Petr7-7-8383221
4.Vítek MilanPfister Pascal-6-6-5  0322
5.Němec MarekStehlík Martin889  3032
6.Procházka Ivan ml.Provazník Lukáš74-77 3142
7.Vítek MilanProvazník Petr-6107-893252
8.Němec MarekPfister Pascal12-8512 3162
9.Procházka Ivan ml.Stehlík Martin5-9-5683272
10.Šprongl JaroslavProvazník Lukáš9-118-4-62373
11.Němec MarekProvazník Petr-58-11-6 1374
12.Procházka Ivan ml.Pfister Pascal-724-853284
13.Šprongl JaroslavStehlík Martin98-611 3194
14.Vítek MilanProvazník Lukáš657  30104
15.Procházka Ivan ml.Provazník Petr         
16.Šprongl JaroslavPfister Pascal         
17.Vítek MilanStehlík Martin         
18.Němec MarekProvazník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šprongl Jaroslav21Provazník Petr12
Vítek Milan21Pfister Pascal12
Němec Marek21Stehlík Martin03
Procházka Ivan ml.30Provazník Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2022 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34499:544TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadt Jiří
Kocábek Pavel
 
 
Veselý Luboš
Zimčík Lukáš
 
 
9-44-1193210
2.Kára Petr
Pluska Oleh
 
 
Paluš Matej
Satorie Michal
 
 
9-8-6-9 1311
3.Chadt JiříPaluš Matej-8-6-3  0312
4.Kára PetrSatorie Michal-11-12-7  0313
5.Pluska OlehZimčík Lukáš5-4-66-102314
6.Kocábek PavelVeselý Luboš99-42 3124
7.Kára PetrPaluš Matej-4-6-3  0325
8.Pluska OlehSatorie Michal-10-6-9  0326
9.Kocábek PavelZimčík Lukáš1035  3036
10.Chadt JiříVeselý Luboš9-56-2-52337
11.Pluska OlehPaluš Matej-6-8-3  0338
12.Kocábek PavelSatorie Michal228  3048
13.Chadt JiříZimčík Lukáš-9146-6-62349
14.Kára PetrVeselý Luboš5-955 3159
15.Kocábek PavelPaluš Matej811-7-6-823510
16.Chadt JiříSatorie Michal-5-5-7  03  
17.Kára PetrZimčík Lukáš         
18.Pluska OlehVeselý Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadt Jiří03Paluš Matej40
Kára Petr12Satorie Michal21
Pluska Oleh03Zimčík Lukáš21
Kocábek Pavel31Veselý Luboš12
Počet diváků: 19077



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:31683:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Verner Pavel
 
 
Dusilová Jana
Vidlák Miloš
 
 
-65-81113210
2.Branžovský Milan
Kratochvíl Karel
 
 
Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
11910  3020
3.Branžovský MilanVidlák Miloš-978-11-72321
4.Hanzal PetrLazar Martin-6-99-11 1322
5.Verner PavelJírovec Martin-51110-2-22323
6.Kratochvíl KarelDusilová Jana9102  3033
7.Hanzal PetrVidlák Miloš-109-107-82334
8.Verner PavelLazar Martin-6-87-8 1335
9.Kratochvíl KarelJírovec Martin910-67 3145
10.Branžovský MilanDusilová Jana878  3055
11.Verner PavelVidlák Miloš-810-9-13 1356
12.Kratochvíl KarelLazar Martin-6-9-1  0357
13.Branžovský MilanJírovec Martin99-99 3167
14.Hanzal PetrDusilová Jana488  3077
15.Kratochvíl KarelVidlák Miloš-910-85-82378
16.Branžovský MilanLazar Martin399  3088
17.Hanzal PetrJírovec Martin459  3098
18.Verner PavelDusilová Jana76-6-6-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Branžovský Milan31Vidlák Miloš40
Hanzal Petr22Lazar Martin31
Verner Pavel04Jírovec Martin13
Kratochvíl Karel22Dusilová Jana13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:32230:418SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Ondřej
Zerkal Sergey
 
 
Randáček Miroslav
Látal Jan
 
 
-8-9-7  0301
2.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Procházka Radek
Vojta Martin
 
 
WO    0302
3.Klouček OndřejVojta Martin-4-810813212
4.Balcar ZdeněkRandáček Miroslav-7-86-9 1313
5.Zerkal SergeyLátal Jan7-8-6-7 1314
6.Houška JaroslavProcházka RadekWO    0315
7.Balcar ZdeněkVojta Martin-9-4-8  0316
8.Zerkal SergeyRandáček Miroslav-2-5-6  0317
9.Houška JaroslavLátal JanWO    0318
10.Klouček OndřejProcházka Radek9106  3028
11.Zerkal SergeyVojta Martin-79-5-2 1329
12.Houška JaroslavRandáček MiroslavWO    03210
13.Klouček OndřejLátal Jan         
14.Balcar ZdeněkProcházka Radek         
15.Houška JaroslavVojta Martin         
16.Klouček OndřejRandáček Miroslav         
17.Balcar ZdeněkLátal Jan         
18.Zerkal SergeyProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klouček Ondřej20Vojta Martin21
Balcar Zdeněk02Randáček Miroslav20
Zerkal Sergey03Látal Jan10
   Procházka Radek01
WO04WO40
Počet diváků: 26110



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18520:415SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Josef
Mihalachi Marek
 
 
Ulrych Jiří
Liška Marek
 
 
66-88 3110
2.Procházka Michal
Svoboda Sebastian
 
 
Čapek Karel
Kuběna Tomáš
 
 
-753-9123220
3.Procházka MichalKuběna Tomáš457  3030
4.Mihalachi MarekLiška Marek6-4115 3140
5.Svoboda SebastianUlrych Jiří7-5-710103250
6.Ducháček JosefČapek Karel532  3060
7.Mihalachi MarekKuběna Tomáš-8612-9-82361
8.Svoboda SebastianLiška Marek-11-4-6  0362
9.Ducháček JosefUlrych Jiří73-8-843272
10.Procházka MichalČapek Karel456  3082
11.Svoboda SebastianKuběna Tomáš65-7-10-82383
12.Ducháček JosefLiška Marek68-86 3193
13.Procházka MichalUlrych Jiří1074  30103
14.Mihalachi MarekČapek Karel         
15.Ducháček JosefKuběna Tomáš         
16.Procházka MichalLiška Marek         
17.Mihalachi MarekUlrych Jiří         
18.Svoboda SebastianČapek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Michal30Kuběna Tomáš21
Mihalachi Marek11Liška Marek12
Svoboda Sebastian12Ulrych Jiří03
Ducháček Josef30Čapek Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29646:627TTC Rebel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Michal
Krajč Rudolf
 
 
Čermáková Anna
Kanzelsberger Martin
 
 
-8696 3110
2.Uhl Jiří
Šinákl Jan
 
 
Čermák Jiří
Elčkner Miroslav ml.
 
 
-7-98-6 1311
3.Krajč RudolfČermák Jiří613-11-7-92312
4.Šinákl JanElčkner Miroslav ml.-4-7-6  0313
5.Uhl JiříČermáková Anna9-88-273223
6.Marek MichalKanzelsberger Martin466  3033
7.Šinákl JanČermák Jiří-710-138-92334
8.Uhl JiříElčkner Miroslav ml.8-8-5-7 1335
9.Marek MichalČermáková Anna8-769 3145
10.Krajč RudolfKanzelsberger Martin-88119 3155
11.Uhl JiříČermák Jiří-9109-9-92356
12.Marek MichalElčkner Miroslav ml.789  3066
13.Krajč RudolfČermáková Anna999  3076
14.Šinákl JanKanzelsberger Martin-7-7-3  0377
15.Marek MichalČermák Jiří679  3087
16.Krajč RudolfElčkner Miroslav ml.555  3097
17.Šinákl JanČermáková Anna-88-5-4 1398
18.Uhl JiříKanzelsberger Martin787  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krajč Rudolf31Čermák Jiří31
Šinákl Jan04Elčkner Miroslav ml.22
Uhl Jiří22Čermáková Anna13
Marek Michal40Kanzelsberger Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy