Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11413:324TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Provazník Lukáš
 
 
Krajč Rudolf
Marek Michal
 
 
99-8-793210
2.Žambokréthyová Milena
Stehlík Martin
 
 
Uhl Jiří
Šinákl Jan
 
 
768  3020
3.Žambokréthyová MilenaMarek Michal-8-96573230
4.Provazník LukášUhl Jiří678  3040
5.Stehlík MartinKrajč Rudolf-9448 3150
6.Provazník PetrŠinákl Jan892  3060
7.Provazník LukášMarek Michal6-855 3170
8.Stehlík MartinUhl Jiří6-475 3180
9.Provazník PetrKrajč Rudolf6107  3090
10.Žambokréthyová MilenaŠinákl Jan-5-7-5  0391
11.Stehlík MartinMarek Michal4-1298 31101
12.Provazník PetrUhl Jiří289  30  
13.Žambokréthyová MilenaKrajč Rudolf         
14.Provazník Lukᚊinákl Jan         
15.Provazník PetrMarek Michal         
16.Žambokréthyová MilenaUhl Jiří         
17.Provazník LukášKrajč Rudolf         
18.Stehlík MartinŠinákl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žambokréthyová Milena11Marek Michal03
Provazník Lukáš20Uhl Jiří02
Stehlík Martin30Krajč Rudolf02
Provazník Petr20Šinákl Jan11
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38500:501SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Marek
Čermáková Anna
 
 
Procházka Michal
Mihalachi Marek
 
 
79-10-8103210
2.Meline Jéróme
Čermák Jiří
 
 
Ducháček Josef
Korchak Oleksandr
 
 
8-22-1093220
3.Čermák JiříDucháček Josef-899-663230
4.Rejent MarekProcházka Michal-69WOWO 1331
5.Meline JérómeMihalachi Marek-7-68-8 1332
6.Čermáková AnnaKorchak Oleksandr769  3042
7.Ducháček JosefWOWOWO  0343
8.Meline JérómeProcházka Michal6-109-9-92344
9.Čermáková AnnaMihalachi Marek7-99-9-72345
10.Čermák JiříKorchak Oleksandr56-66 3155
11.Meline JérómeDucháček Josef-8-3-2  0356
12.Čermáková AnnaProcházka Michal-9465 3166
13.Čermák JiříMihalachi Marek1443  3076
14.Korchak OleksandrWOWOWO  0377
15.Čermáková AnnaDucháček Josef8-10-4-6 1378
16.Čermák JiříProcházka Michal-5-7-2  0379
17.Mihalachi MarekWOWOWO  03710
18.Meline JérómeKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Jiří31Ducháček Josef21
Rejent Marek01Procházka Michal31
Meline Jéróme03Mihalachi Marek21
Čermáková Anna22Korchak Oleksandr02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36461:553Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Tomáš
Čapek Karel
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
7-7-312-102301
2.Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
Houška Jaroslav
Thomka Pavel
 
 
96-5-1173211
3.Liška MarekRadouš Jaromír4-10-9-9 1312
4.Kuběna TomášKlouček Ondřej-37-3-3 1313
5.Čapek KarelThomka Pavel-9-9-7  0314
6.Ulrych JiříHouška Jaroslav-77-77-102315
7.Kuběna TomášRadouš Jaromír-3-4-5  0316
8.Čapek KarelKlouček Ondřej-8-69693226
9.Ulrych JiříThomka Pavel-6-6-5  0327
10.Liška MarekHouška Jaroslav10-97-763237
11.Čapek KarelRadouš Jaromír7-7-9-5 1338
12.Ulrych JiříKlouček Ondřej-6-5-3  0339
13.Liška MarekThomka Pavel476  3049
14.Kuběna TomášHouška Jaroslav-696-4-023410
15.Ulrych JiříRadouš Jaromír         
16.Liška MarekKlouček Ondřej         
17.Kuběna TomášThomka Pavel         
18.Čapek KarelHouška Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Marek21Radouš Jaromír30
Kuběna Tomáš03Klouček Ondřej21
Čapek Karel12Thomka Pavel21
Ulrych Jiří03Houška Jaroslav21
Počet diváků: 45750



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:40607:674TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
Kratochvíl Karel
Raiser Dan
 
 
9-2-111363210
2.Procházka Radek
Látal Jan
 
 
Verner Pavel
Hanzal Petr
 
 
-9-8910-52311
3.Procházka RadekHanzal Petr-3-59-9 1312
4.Randáček MiroslavKratochvíl Karel-57-87113222
5.Martinek PatrikRaiser Dan7137  3032
6.Látal JanVerner Pavel6-9-12-10 1333
7.Randáček MiroslavHanzal Petr-3611-2113243
8.Martinek PatrikKratochvíl Karel-10-5-6  0344
9.Látal JanRaiser Dan-59-10-6 1345
10.Procházka RadekVerner Pavel-7-57763255
11.Martinek PatrikHanzal Petr9-4-8-6 1356
12.Látal JanKratochvíl Karel-6-8-7  0357
13.Procházka RadekRaiser Dan483  3067
14.Randáček MiroslavVerner Pavel4-6-8-10 1368
15.Látal JanHanzal Petr-4-3-9  0369
16.Procházka RadekKratochvíl Karel27-9-3113279
17.Randáček MiroslavRaiser Dan-86-8-9 13710
18.Martinek PatrikVerner Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek31Hanzal Petr31
Randáček Miroslav22Kratochvíl Karel22
Martinek Patrik12Raiser Dan22
Látal Jan04Verner Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14483:397TJ Sokol Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidlák Miloš
Dusilová Jana
 
 
Kocábek Pavel
Chadt Jiří
 
 
-9872 3110
2.Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
Kára Petr
Pluska Oleh
 
 
7-675 3120
3.Vidlák MilošKocábek Pavel7411  3030
4.Jírovec MartinKára Petr878  3040
5.Dusilová JanaChadt Jiří-679-963250
6.Lazar MartinPluska Oleh107-59 3160
7.Jírovec MartinKocábek Pavel5-11-121023270
8.Dusilová JanaKára Petr-10-556-72371
9.Lazar MartinChadt Jiří6-688 3181
10.Vidlák MilošPluska Oleh1368  3091
11.Dusilová JanaKocábek Pavel-8-84-8 1392
12.Lazar MartinKára Petr9711  30102
13.Vidlák MilošChadt Jiří         
14.Jírovec MartinPluska Oleh         
15.Lazar MartinKocábek Pavel         
16.Vidlák MilošKára Petr         
17.Jírovec MartinChadt Jiří         
18.Dusilová JanaPluska Oleh         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vidlák Miloš20Kocábek Pavel12
Jírovec Martin20Kára Petr12
Dusilová Jana12Chadt Jiří02
Lazar Martin30Pluska Oleh02
Počet diváků: 62160



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34467:518TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pacák Miroslav
Paluš Matej
 
 
Šprongl Jaroslav
Vítek Milan
 
 
6-6-7-4 1301
2.Veselý Luboš
Zimčík Lukáš
 
 
Procházka Ivan ml.
Němec Marek
 
 
759  3011
3.Veselý LubošNěmec Marek46-8-1073221
4.Pacák MiroslavVítek Milan-47-7-6 1322
5.Zimčík LukášProcházka Ivan ml.98-9-7-92323
6.Paluš MatejŠprongl Jaroslav-8-8-9  0324
7.Pacák MiroslavNěmec Marek-5-7-4  0325
8.Zimčík LukášVítek Milan-9-894-82326
9.Paluš MatejProcházka Ivan ml.5-12-4-9 1327
10.Veselý LubošŠprongl Jaroslav7-5-88-62328
11.Zimčík LukášNěmec Marek-4-9-11  0329
12.Paluš MatejVítek Milan9-66-13143239
13.Veselý LubošProcházka Ivan ml.4-8-8-7 13310
14.Pacák MiroslavŠprongl Jaroslav         
15.Paluš MatejNěmec Marek         
16.Veselý LubošVítek Milan         
17.Pacák MiroslavProcházka Ivan ml.         
18.Zimčík Lukᚊprongl Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Luboš12Němec Marek21
Pacák Miroslav02Vítek Milan21
Zimčík Lukáš03Procházka Ivan ml.30
Paluš Matej12Šprongl Jaroslav20
Počet diváků: 2889

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy