Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29636:595TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
Provazník Lukáš
Provazník Petr
 
 
76-99 3110
2.Veselý Luboš
Zimčík Lukáš
 
 
Stehlík Martin
Kočvara Vlastimil
 
 
-7377 3120
3.Veselý LubošProvazník Petr10-9-97-62321
4.Satorie MichalProvazník Lukáš-116611 3131
5.Pacák MiroslavStehlík Martin-1-7-9  0332
6.Zimčík LukášKočvara Vlastimil489  3042
7.Satorie MichalProvazník Petr-9-10-8  0343
8.Pacák MiroslavProvazník Lukáš-6-9-9  0344
9.Zimčík LukášStehlík Martin7-98-8-92345
10.Veselý LubošKočvara Vlastimil7710  3055
11.Pacák MiroslavProvazník Petr-710-4-5 1356
12.Zimčík LukášProvazník Lukáš488  3066
13.Veselý LubošStehlík Martin-8-10-5  0367
14.Satorie MichalKočvara Vlastimil67-77 3177
15.Zimčík LukášProvazník Petr8411  3087
16.Veselý LubošProvazník Lukáš9-107-7-92388
17.Satorie MichalStehlík Martin-5888 3198
18.Pacák MiroslavKočvara Vlastimil784  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Luboš13Provazník Petr31
Satorie Michal31Provazník Lukáš22
Pacák Miroslav13Stehlík Martin31
Zimčík Lukáš31Kočvara Vlastimil04
Počet diváků: 2889



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2022 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36526:572TJ Sokol Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
Dusilová Jana
Vidlák Miloš
 
 
12-7-6-8 1301
2.Němec Marek
Kaděrka Rudolf
 
 
Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
-6-610-8 1302
3.Šprongl JaroslavVidlák Miloš5-9-5-6 1303
4.Kaděrka RudolfLazar Martin-6-129-8 1304
5.Richter JanJírovec Martin7-7-5-4 1305
6.Němec MarekProcházka Ondřej12-95 3115
7.Kaděrka RudolfVidlák Miloš-11-106-5 1316
8.Richter JanLazar Martin-7-4-7  0317
9.Němec MarekJírovec Martin-6391 3127
10.Šprongl JaroslavProcházka Ondřej6-555 3137
11.Richter JanVidlák Miloš-4-7-8  0338
12.Němec MarekLazar Martin97-65 3148
13.Šprongl JaroslavDusilová Jana-810-81053258
14.Kaděrka RudolfProcházka Ondřej-5-7-3  0359
15.Němec MarekVidlák Miloš1279  3069
16.Šprongl JaroslavLazar Martin10-5-9-4 13610
17.Kaděrka RudolfDusilová Jana         
18.Richter JanProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šprongl Jaroslav22Vidlák Miloš31
Kaděrka Rudolf03Lazar Martin31
Richter Jan03Jírovec Martin11
Němec Marek40Procházka Ondřej12
   Dusilová Jana01
Počet diváků: 566040
Stridani hostu ve 13.zapase: Dusilova namisto Jirovce



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2022 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26559:548TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadt Jiří
Kocábek Pavel
 
 
Látal Jan
Randáček Miroslav
 
 
911-94 3110
2.Fiklík Ondřej
Kára Petr
 
 
Procházka Radek
Vojta Martin
 
 
98-68 3120
3.Fiklík OndřejVojta Martin-64410 3130
4.Kára PetrRandáček Miroslav-8-9-4  0331
5.Chadt JiříLátal Jan-89119 3141
6.Kocábek PavelProcházka Radek7-688 3151
7.Kára PetrVojta Martin-2-106673261
8.Chadt JiříRandáček Miroslav-44-9-4 1362
9.Kocábek PavelLátal Jan-12-95-6 1363
10.Fiklík OndřejProcházka Radek699  3073
11.Chadt JiříVojta Martin-65-7-8 1374
12.Kocábek PavelRandáček Miroslav12-8-5893284
13.Fiklík OndřejLátal Jan7710  3094
14.Kára PetrProcházka Radek-8-10-3  0395
15.Kocábek PavelVojta Martin-1010-99832105
16.Fiklík OndřejRandáček Miroslav-9865 31  
17.Kára PetrLátal Jan         
18.Chadt JiříProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiklík Ondřej30Vojta Martin13
Kára Petr12Randáček Miroslav21
Chadt Jiří12Látal Jan12
Kocábek Pavel31Procházka Radek12
---



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14481:304TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Brothánek Jan
 
 
Ulrych Jiří
Dlouhý Karel
 
 
48-47 3110
2.Verner Pavel
Raiser Dan
 
 

 
 
WO    3020
3.Brothánek JanUlrych Jiří393  3030
4.Hanzal PetrČapek Karel475  3040
5.Verner PavelDlouhý Karel-3-88-8 1341
6.Raiser DanWO    3051
7.Hanzal PetrUlrych Jiří468  3061
8.Verner PavelČapek Karel-96-8-8 1362
9.Raiser DanDlouhý Karel-58-96-82363
10.Brothánek JanWO    3073
11.Verner PavelUlrych Jiří-7911-1033283
12.Raiser DanČapek Karel-1077-823293
13.Brothánek JanDlouhý Karel652  30103
14.Hanzal Petr         
15.Raiser DanUlrych Jiří         
16.Brothánek JanČapek Karel         
17.Hanzal PetrDlouhý Karel         
18.Verner Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brothánek Jan20Ulrych Jiří03
Hanzal Petr20Čapek Karel12
Verner Pavel12Dlouhý Karel21
Raiser Dan11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25513:503Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Čermáková Anna
Rejent Marek
 
 
784  3010
2.Houška Jaroslav
Thomka Pavel
 
 
Čermák Jiří
Elčkner Miroslav ml.
 
 
596  3020
3.Houška JaroslavČermák Jiří-76-9193230
4.Klouček OndřejElčkner Miroslav ml.75-7-763240
5.Thomka PavelČermáková Anna7-77-663250
6.Radouš JaromírRejent Marek455  3060
7.Klouček OndřejČermák Jiří-5-11-6  0361
8.Thomka PavelElčkner Miroslav ml.968  3071
9.Radouš JaromírČermáková Anna-8-2-4  0372
10.Houška JaroslavRejent Marek479  3082
11.Thomka PavelČermák Jiří-895-7-82383
12.Zerkal SergeyElčkner Miroslav ml.-5-8-4  0384
13.Houška JaroslavČermáková AnnaWO    0385
14.Klouček OndřejRejent Marek-88-10-6 1386
15.Zerkal SergeyČermák Jiří910-68 3196
16.Houška JaroslavElčkner Miroslav ml.989  30106
17.Klouček OndřejČermáková Anna447  30  
18.Thomka PavelRejent Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Houška Jaroslav30Čermák Jiří22
Klouček Ondřej12Elčkner Miroslav ml.13
Thomka Pavel21Čermáková Anna11
Radouš Jaromír11Rejent Marek12
Zerkal Sergey11   
WO01WO10
Počet diváků: 26110



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19535:477SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mihalachi Marek
Truchlík Maxim
 
 
Marek Michal
Krajč Rudolf
 
 
11-7-9-8 1301
2.Svoboda Sebastian
Procházka Michal
 
 
Uhl Jiří
Šinákl Jan
 
 
12-8-9693211
3.Mihalachi MarekUhl Jiří687  3021
4.Procházka MichalMarek Michal57-77 3131
5.Svoboda SebastianKrajč Rudolf-269-5-32332
6.Truchlík MaximŠinákl Jan393  3042
7.Procházka MichalUhl Jiří7811  3052
8.Svoboda SebastianMarek Michal9712  3062
9.Truchlík MaximKrajč Rudolf-78-16-9 1363
10.Mihalachi MarekŠinákl Jan8-7-5953273
11.Svoboda SebastianUhl Jiří-49810 3183
12.Truchlík MaximMarek Michal6-10-6-5 1384
13.Mihalachi MarekKrajč Rudolf7-9412 3194
14.Procházka MichalŠinákl Jan147  30104
15.Truchlík MaximUhl Jiří         
16.Mihalachi MarekMarek Michal         
17.Procházka MichalKrajč Rudolf         
18.Svoboda SebastianŠinákl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mihalachi Marek30Uhl Jiří03
Procházka Michal30Marek Michal12
Svoboda Sebastian21Krajč Rudolf21
Truchlík Maxim12Šinákl Jan03
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy