Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17502:385TJ Sokol Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidlák Miloš
Dusilová Jana
 
 
Švec Radek
Pfister Pascal
 
 
-81159 3110
2.Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Jírovec MartinŠvec Radek-597-683230
4.Dusilová JanaPfister Pascal89-6-7-52331
5.Lazar MartinProvazník Petr-786-5-42332
6.Vidlák MilošWO    3042
7.Dusilová JanaŠvec Radek10-86-973252
8.Lazar MartinPfister Pascal549  3062
9.Vidlák MilošProvazník Petr8-6-5-7 1363
10.Jírovec MartinWO    3073
11.Lazar MartinŠvec Radek911-85 3183
12.Vidlák MilošPfister Pascal68-105 3193
13.Jírovec MartinProvazník Petr77-510 31103
14.Dusilová JanaWO    30  
15.Vidlák MilošŠvec Radek         
16.Jírovec MartinPfister Pascal         
17.Dusilová JanaProvazník Petr         
18.Lazar Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jírovec Martin20Švec Radek03
Dusilová Jana11Pfister Pascal12
Lazar Martin21Provazník Petr21
Vidlák Miloš11   
WO30WO03
Počet diváků: 5600



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16511:350TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paluš Matej
Satorie Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Zimčík Lukáš
Veselý Luboš
 
 
Látal Jan
Randáček Miroslav
 
 
-87-8-9 1311
3.Zimčík LukášLátal Jan69-810 3121
4.Veselý LubošRandáček Miroslav-87-69-62322
5.Satorie MichalProcházka Radek-7-9-10  0323
6.Paluš MatejWO    3033
7.Veselý LubošLátal Jan-7588 3143
8.Satorie MichalRandáček Miroslav76-87 3153
9.Paluš MatejProcházka Radek879  3063
10.Zimčík LukášWO    3073
11.Satorie MichalLátal Jan78-6-8-92374
12.Paluš MatejRandáček Miroslav377  3084
13.Zimčík LukášProcházka Radek99-710 3194
14.Veselý LubošWO    30104
15.Paluš MatejLátal Jan         
16.Zimčík LukášRandáček Miroslav         
17.Veselý LubošProcházka Radek         
18.Satorie Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zimčík Lukáš20Látal Jan12
Veselý Luboš11Randáček Miroslav12
Satorie Michal12Procházka Radek12
Paluš Matej20   
WO40WO04
Počet diváků: 2889



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2022 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29614:553TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nagy Ondrej
Šprongl Jaroslav
 
 
Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
17-47 3110
2.Němec Marek
Procházka Ivan ml.
 
 
Dlouhý Karel
Čapek Karel
 
 
-996-7113220
3.Šprongl JaroslavLiška Marek-85-9-5 1321
4.Němec MarekUlrych Jiří5-972 3131
5.Nagy OndrejDlouhý Karel10-410-783241
6.Procházka Ivan ml.Čapek Karel669  3051
7.Němec MarekLiška Marek3-6-88-72352
8.Nagy OndrejUlrych Jiří-73-7-9 1353
9.Procházka Ivan ml.Dlouhý Karel-895-963263
10.Šprongl JaroslavČapek Karel694  3073
11.Nagy OndrejLiška Marek-4-6-9  0374
12.Procházka Ivan ml.Ulrych Jiří11-95-7-62375
13.Šprongl JaroslavDlouhý Karel72-88 3185
14.Němec MarekČapek Karel544  3095
15.Procházka Ivan ml.Liška Marek-3-6-9  0396
16.Šprongl JaroslavUlrych Jiří105-9-12832106
17.Němec MarekDlouhý Karel-9955 31  
18.Nagy OndrejČapek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šprongl Jaroslav31Liška Marek40
Němec Marek21Ulrych Jiří22
Nagy Ondrej12Dlouhý Karel03
Procházka Ivan ml.22Čapek Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2022 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:16462:400TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiklík Ondřej
Kára Petr
 
 
Čermák Jiří
Elčkner Miroslav ml.
 
 
105-88 3110
2.Chadt Jiří
Kocábek Pavel
 
 
Meline Jéróme
Rejent Marek
 
 
887  3020
3.Kocábek PavelČermák Jiří-7-10-7  0321
4.Kára PetrMeline Jéróme-9-88493231
5.Chadt JiříRejent Marek698  3041
6.Fiklík OndřejElčkner Miroslav ml.89-67 3151
7.Kára PetrČermák Jiří-8998 3161
8.Chadt JiříMeline Jéróme-88-6873271
9.Fiklík OndřejRejent Marek-166-9453281
10.Kocábek PavelElčkner Miroslav ml.-7-5-9  0382
11.Chadt JiříČermák Jiří85-58 3192
12.Fiklík OndřejMeline Jéróme1223  30102
13.Kocábek PavelRejent Marek         
14.Kára PetrElčkner Miroslav ml.         
15.Fiklík OndřejČermák Jiří         
16.Kocábek PavelMeline Jéróme         
17.Kára PetrRejent Marek         
18.Chadt JiříElčkner Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kocábek Pavel02Čermák Jiří12
Kára Petr20Meline Jéróme03
Chadt Jiří30Rejent Marek02
Fiklík Ondřej30Elčkner Miroslav ml.11
Počet diváků: 19077
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2022 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10413:313TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raiser Dan
Brothánek Jan
 
 
Krajč Rudolf
Linhart Radek
 
 
-710-9443210
2.Kratochvíl Karel
Hanzal Petr
 
 
Šinákl Jan
Podrazský Tomáš
 
 
766  3020
3.Brothánek JanKrajč Rudolf697  3030
4.Hanzal PetrŠinákl Jan3-555 3140
5.Raiser DanLinhart Radek4-7137 3150
6.Kratochvíl KarelPodrazský Tomáš710-66 3160
7.Hanzal PetrKrajč Rudolf7-767 3170
8.Raiser DanŠinákl Jan-895-723280
9.Kratochvíl KarelLinhart Radek2105  3090
10.Brothánek JanPodrazský Tomáš8-711-81232100
11.Raiser DanKrajč Rudolf6-288 31  
12.Kratochvíl KarelŠinákl Jan         
13.Brothánek JanLinhart Radek         
14.Hanzal PetrPodrazský Tomáš         
15.Kratochvíl KarelKrajč Rudolf         
16.Brothánek JanŠinákl Jan         
17.Hanzal PetrLinhart Radek         
18.Raiser DanPodrazský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brothánek Jan20Krajč Rudolf02
Hanzal Petr20Šinákl Jan02
Raiser Dan20Linhart Radek02
Kratochvíl Karel20Podrazský Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40606:675SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Remeš Zdeněk
Ducháček Josef
 
 
-6-6-4  0301
2.Houška Jaroslav
Zerkal Sergey
 
 
Procházka Michal
Mihalachi Marek
 
 
-889-8-92302
3.Houška JaroslavProcházka Michal-76-79-72303
4.Klouček OndřejDucháček Josef56-89 3113
5.Zerkal SergeyMihalachi Marek-2-4-7  0314
6.Radouš JaromírRemeš Zdeněk1159  3024
7.Klouček OndřejProcházka Michal-4-6-9  0325
8.Zerkal SergeyDucháček Josef-10-5-8  0326
9.Radouš JaromírMihalachi Marek-478-563236
10.Houška JaroslavRemeš Zdeněk-6-89-9 1337
11.Zerkal SergeyProcházka Michal-3-6-12  0338
12.Radouš JaromírDucháček Josef9-76-833248
13.Houška JaroslavMihalachi Marek-984-293258
14.Klouček OndřejRemeš Zdeněk8-99-8103268
15.Radouš JaromírProcházka Michal-4-998-72369
16.Houška JaroslavDucháček Josef888  3079
17.Klouček OndřejMihalachi Marek87-92 3189
18.Zerkal SergeyRemeš Zdeněk-2-7-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houška Jaroslav22Procházka Michal40
Klouček Ondřej31Ducháček Josef13
Zerkal Sergey04Mihalachi Marek13
Radouš Jaromír31Remeš Zdeněk22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy