Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
23:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:34732:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
Thomka Pavel
Zerkal Sergey
 
 
85-7-753210
2.Žambokréthyová Milena
Provazník Lukáš
 
 
Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
857  3020
3.Žambokréthyová MilenaRadouš Jaromír-6-978-82321
4.Stehlík MartinKlouček Ondřej5-9-810-62322
5.Provazník LukášThomka Pavel-710-86-82323
6.Provazník PetrZerkal Sergey947  3033
7.Stehlík MartinRadouš Jaromír4-13-46-82334
8.Provazník LukášKlouček Ondřej-977-6-102335
9.Provazník PetrThomka Pavel-94710 3145
10.Žambokréthyová MilenaZerkal Sergey465  3055
11.Provazník LukášRadouš Jaromír-1014-10-9 1356
12.Provazník PetrKlouček Ondřej696  3066
13.Žambokréthyová MilenaThomka Pavel9-6-9-8 1367
14.Stehlík MartinZerkal Sergey-9-63463277
15.Provazník PetrRadouš Jaromír-591011 3187
16.Žambokréthyová MilenaKlouček Ondřej-810-5-7 1388
17.Stehlík MartinThomka Pavel9-9-6-8 1389
18.Provazník LukášZerkal Sergey-12587 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žambokréthyová Milena13Radouš Jaromír31
Stehlík Martin13Klouček Ondřej31
Provazník Lukáš13Thomka Pavel31
Provazník Petr40Zerkal Sergey04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16477:407SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remeš Zdeněk
Ducháček Josef
 
 
Raiser Dan
Brothánek Jan
 
 
5-4-98-102301
2.Procházka Michal
Truchlík Maxim
 
 
Hanzal Petr
Kratochvíl Karel
 
 
124-97 3111
3.Remeš ZdeněkBranžovský Milan58-7-943221
4.Mihalachi MarekHanzal Petr-10-3-9  0322
5.Ducháček JosefKratochvíl Karel8-7119 3132
6.Procházka MichalBrothánek Jan5910  3042
7.Truchlík MaximBranžovský Milan-4798 3152
8.Ducháček JosefHanzal Petr29-810 3162
9.Procházka MichalKratochvíl Karel895  3072
10.Remeš ZdeněkBrothánek Jan6-57-943282
11.Ducháček JosefBranžovský Milan-6755 3192
12.Procházka MichalHanzal Petr-9788 31102
13.Remeš ZdeněkKratochvíl Karel-7-9   02  
14.Truchlík MaximBrothánek Jan         
15.Procházka MichalBranžovský Milan         
16.Remeš ZdeněkHanzal Petr         
17.Truchlík MaximKratochvíl Karel         
18.Ducháček JosefBrothánek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Remeš Zdeněk20Branžovský Milan03
Mihalachi Marek01Hanzal Petr12
Ducháček Josef30Kratochvíl Karel02
Procházka Michal30Brothánek Jan02
Truchlík Maxim10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2022 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32405:471TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek David
Satrapa Jan
 
 
Kára Petr
Fiklík Ondřej
 
 
-8-714-7 1301
2.Uhl Jiří
Podrazský Tomáš
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
-55-59-22302
3.Podrazský TomášFiklík Ondřej7-7-9-7 1303
4.Nosek DavidKocábek Pavel-7-7-4  0304
5.Satrapa JanKára Petr-6-854-92305
6.Uhl JiříPluska Oleh-12-86973215
7.Nosek DavidFiklík Ondřej-9-6-7  0316
8.Satrapa JanKocábek Pavel-1-7-4  0317
9.Uhl JiříKára Petr-97-11-4 1318
10.Podrazský TomášPluska Oleh394  3028
11.Satrapa JanFiklík Ondřej-95-5-4 1329
12.Uhl JiříKocábek Pavel11-10-98-923210
13.Podrazský TomášKára Petr899  30  
14.Nosek DavidEberl Milan9    10  
15.Uhl JiříFiklík Ondřej         
16.Podrazský TomášKocábek Pavel         
17.Nosek DavidKára Petr         
18.Satrapa JanEberl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podrazský Tomáš11Fiklík Ondřej30
Nosek David02Kocábek Pavel30
Satrapa Jan03Kára Petr20
Uhl Jiří12Pluska Oleh02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2022 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28645:584SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Čapek Karel
 
 
Paluš Matej
Adam Jan
 
 
59-6-673210
2.Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
Pacák Miroslav
Satorie Michal
 
 
-16-937-62311
3.Ulrych JiříPaluš Matej-74-2-8 1312
4.Dlouhý KarelSatorie Michal-71013-793222
5.Čapek KarelPacák Miroslav77-68 3132
6.Liška MarekAdam Jan556  3042
7.Dlouhý KarelPaluš Matej-8-13-14  0343
8.Čapek KarelSatorie Michal-89-9-8 1344
9.Liška MarekPacák Miroslav-9262 3154
10.Ulrych JiříAdam Jan835  3064
11.Čapek KarelPaluš Matej-6-8-6  0365
12.Liška MarekSatorie Michal579  3075
13.Ulrych JiříPacák Miroslav5913  3085
14.Dlouhý KarelAdam Jan9-965 3195
15.Liška MarekPaluš Matej-16-68-142396
16.Ulrych JiříSatorie Michal-5-386-112397
17.Dlouhý KarelPacák Miroslav944  30107
18.Čapek KarelAdam Jan969  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrych Jiří22Paluš Matej40
Dlouhý Karel31Satorie Michal22
Čapek Karel12Pacák Miroslav04
Liška Marek31Adam Jan03
Počet diváků: 45750



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28618:549SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látal Jan
Randáček Miroslav
 
 
Dusilová Jana
Vidlák Miloš
 
 
-4-74763210
2.Vojta Martin
Procházka Radek
 
 
Lazar Martin
Jírovec Martin
 
 
-9-138863220
3.Procházka RadekLazar Martin-53-2363230
4.Randáček MiroslavJírovec Martin5-374 3140
5.Látal JanVidlák Miloš5-8-8-5 1341
6.Vojta MartinProcházka Ondřej303  3051
7.Randáček MiroslavLazar Martin-10108-6-102352
8.Látal JanJírovec Martin-6-82-10 1353
9.Vojta MartinVidlák Miloš-8123-5103263
10.Procházka RadekProcházka Ondřej965  3073
11.Látal JanLazar Martin-9-7-19  0374
12.Vojta MartinJírovec Martin10-6-6-9 1375
13.Procházka RadekVidlák Miloš986  3085
14.Randáček MiroslavProcházka Ondřej671  3095
15.Vojta MartinLazar Martin-58-8-9 1396
16.Procházka RadekJírovec Martin7-10108 31106
17.Randáček MiroslavVidlák Miloš         
18.Látal JanProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek40Lazar Martin31
Randáček Miroslav21Jírovec Martin22
Látal Jan03Vidlák Miloš12
Vojta Martin22Procházka Ondřej03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy