Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21501:460SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
Provazník Petr
Krásl Libor
 
 
-2679 3110
2.Čapek Karel
Kuběna Tomáš
 
 
Kočvara Vlastimil
Stehlík Martin
 
 
-13-12-7  0311
3.Ulrych JiříProvazník Petr-5-6-6  0312
4.Kuběna TomášKrásl Libor-96-10-9 1313
5.Čapek KarelStehlík Martin1065  3023
6.Liška MarekKočvara Vlastimil788  3033
7.Kuběna TomášProvazník Petr-5-7-10  0334
8.Čapek KarelKrásl Libor748  3044
9.Liška MarekStehlík Martin69-67 3154
10.Ulrych JiříKočvara Vlastimil-3287 3164
11.Čapek KarelProvazník Petr-127-3-5 1365
12.Liška MarekKrásl Libor-5546 3175
13.Ulrych JiříStehlík Martin777  3085
14.Kuběna TomášKočvara Vlastimil-7488 3195
15.Liška MarekProvazník Petr9-678 31105
16.Ulrych JiříKrásl Libor         
17.Kuběna TomášStehlík Martin         
18.Čapek KarelKočvara Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ulrych Jiří21Provazník Petr31
Kuběna Tomáš12Krásl Libor12
Čapek Karel21Stehlík Martin03
Liška Marek40Kočvara Vlastimil03
Počet diváků: 45750



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35591:618SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Jiří
Čermáková Anna
 
 
Randáček Miroslav
Látal Jan
 
 
10-1096 3110
2.Fišer Josef
Hladík Petr
 
 
Vojta Martin
Procházka Radek
 
 
86-68 3120
3.Čermák JiříVojta Martin-126-7-7 1321
4.Fišer JosefLátal Jan-107-5-7 1322
5.Hladík PetrRandáček Miroslav-6-8-4  0323
6.Čermáková AnnaProcházka Radek558  3033
7.Fišer JosefVojta Martin-4-669-92334
8.Hladík PetrLátal Jan77-9-9-82335
9.Čermáková AnnaRandáček Miroslav-6-36-4 1336
10.Čermák JiříProcházka Radek-8-7-8  0337
11.Hladík PetrVojta Martin5-61310 3147
12.Čermáková AnnaLátal Jan6810  3057
13.Čermák JiříRandáček Miroslav6-786 3167
14.Fišer JosefProcházka Radek-31475 3177
15.Čermáková AnnaVojta Martin69-9-8-72378
16.Čermák JiříLátal Jan-6-11-8  0379
17.Fišer JosefRandáček Miroslav-7-8-6  03710
18.Hladík PetrProcházka Radek-6-8-7  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Jiří13Vojta Martin31
Fišer Josef13Látal Jan31
Hladík Petr12Randáček Miroslav31
Čermáková Anna22Procházka Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37542:601TJ Sokol Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhl Jiří
Marek Michal
 
 
Vidlák Miloš
Dusilová Jana
 
 
-7-57-7 1301
2.Šinákl Jan
Satrapa Jan
 
 
Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
-107-89103211
3.Satrapa JanLazar Martin-65-5-6 1312
4.Šinákl JanVidlák Miloš-84-8-5 1313
5.Uhl JiříJírovec Martin-78-97-82314
6.Marek MichalDusilová Jana-3887 3124
7.Šinákl JanLazar Martin-7-5-10  0325
8.Uhl JiříVidlák Miloš8-10109 3135
9.Marek MichalJírovec Martin8-3-6-8 1336
10.Satrapa JanDusilová Jana3-4-11993246
11.Uhl JiříLazar Martin-7-8-9  0347
12.Marek MichalVidlák Miloš-9-174-9 1348
13.Satrapa JanJírovec Martin79-89 3158
14.Šinákl JanDusilová Jana-10-8-7  0359
15.Marek MichalLazar Martin87-2-8-823510
16.Satrapa JanVidlák Miloš3-916 31  
17.Šinákl JanJírovec Martin         
18.Uhl JiříDusilová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Satrapa Jan21Lazar Martin40
Šinákl Jan03Vidlák Miloš21
Uhl Jiří12Jírovec Martin21
Marek Michal13Dusilová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19545:460SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remeš Zdeněk
Ducháček Josef
 
 
Paluš Matej
Zimčík Lukáš
 
 
6-10-63-62301
2.Procházka Michal
Mihalachi Marek
 
 
Satorie Michal
Veselý Luboš
 
 
9411  3011
3.Procházka MichalPaluš Matej1791  3021
4.Mihalachi MarekSatorie Michal-7598 3131
5.Ducháček JosefZimčík Lukáš96-8-11-82332
6.Remeš ZdeněkVeselý Luboš754  3042
7.Mihalachi MarekPaluš Matej8-88-8-52343
8.Ducháček JosefSatorie Michal58-83 3153
9.Remeš ZdeněkZimčík Lukáš-9797 3163
10.Procházka MichalVeselý Luboš249  3073
11.Ducháček JosefPaluš Matej-7-8-5  0374
12.Remeš ZdeněkSatorie Michal8910  3084
13.Procházka MichalZimčík Lukáš-76-6893294
14.Mihalachi MarekVeselý Luboš-555-6532104
15.Remeš ZdeněkPaluš Matej         
16.Procházka MichalSatorie Michal         
17.Mihalachi MarekZimčík Lukáš         
18.Ducháček JosefVeselý Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Michal30Paluš Matej21
Mihalachi Marek21Satorie Michal03
Ducháček Josef12Zimčík Lukáš12
Remeš Zdeněk30Veselý Luboš03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35723:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Vítek Milan
Šprongl Jaroslav
 
 
-9-10126-62301
2.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Procházka Ivan ml.
Kaděrka Rudolf
 
 
-6-12-6  0302
3.Houška JaroslavProcházka Ivan ml.-38-6-6 1303
4.Klouček OndřejVítek Milan-7-6-8  0304
5.Balcar ZdeněkŠprongl Jaroslav1099  3014
6.Radouš JaromírKaděrka Rudolf-13548 3124
7.Klouček OndřejProcházka Ivan ml.-8-8129-102325
8.Balcar ZdeněkVítek Milan710-73 3135
9.Radouš JaromírŠprongl Jaroslav10810  3045
10.Houška JaroslavKaděrka Rudolf-643-8-92346
11.Balcar ZdeněkProcházka Ivan ml.-557-883256
12.Radouš JaromírVítek Milan35-85 3166
13.Houška JaroslavŠprongl Jaroslav94-9-8-42367
14.Klouček OndřejKaděrka Rudolf-10-44553277
15.Radouš JaromírProcházka Ivan ml.797  3087
16.Houška JaroslavVítek Milan9-77-7-62388
17.Klouček OndřejŠprongl Jaroslav17-6-1311-52389
18.Balcar ZdeněkKaděrka Rudolf115-76 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Houška Jaroslav04Procházka Ivan ml.22
Klouček Ondřej13Vítek Milan22
Balcar Zdeněk40Šprongl Jaroslav22
Radouš Jaromír40Kaděrka Rudolf13
Počet diváků: 26110



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Brothánek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15490:377TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branžovský Milan
Brothánek Jan
 
 
Kára Petr
Eberl Milan
 
 
354  3010
2.Raiser Dan
Kratochvíl Karel
 
 
Kocábek Pavel
Chadt Jiří
 
 
11-767 3120
3.Brothánek JanKocábek Pavel5-9-9-4 1321
4.Branžovský MilanChadt Jiří-55710 3131
5.Kratochvíl KarelKára Petr482  3041
6.Raiser DanEberl Milan-9104-873251
7.Branžovský MilanKocábek Pavel739  3061
8.Kratochvíl KarelChadt Jiří5105  3071
9.Raiser DanKára Petr-6995 3181
10.Brothánek JanEberl Milan666  3091
11.Kratochvíl KarelKocábek Pavel3-13-7-6 1392
12.Raiser DanChadt Jiří-810-73-62393
13.Brothánek JanKára Petr8-633 31103
14.Branžovský MilanEberl Milan576  30  
15.Raiser DanKocábek Pavel         
16.Brothánek JanChadt Jiří         
17.Branžovský MilanKára Petr         
18.Kratochvíl KarelEberl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brothánek Jan21Kocábek Pavel21
Branžovský Milan20Chadt Jiří12
Kratochvíl Karel21Kára Petr03
Raiser Dan21Eberl Milan02
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy