Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31356:449TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Petr
Fišer Josef
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
-8-8-1  0301
2.Čermáková Anna
Čermák Jiří
 
 
Krásl Libor
Obraz Martin
 
 
-212-156-92302
3.Čermák JiříKrásl Libor-6-612-6 1303
4.Fišer JosefStehlík Martin-128-5-7 1304
5.Hladík PetrObraz Martin-71175 3114
6.Čermáková AnnaProvazník Petr4-7-4-7 1315
7.Fišer JosefKrásl Libor8-5-9-8 1316
8.Hladík PetrStehlík Martin-5-7-5  0317
9.Čermáková AnnaObraz Martin9-76-9-82318
10.Čermák JiříProvazník Petr-11-5-9  0319
11.Hladík PetrKrásl Libor-8-59-5 13110
12.Čermáková AnnaStehlík Martin         
13.Čermák JiříObraz Martin         
14.Fišer JosefProvazník Petr         
15.Čermáková AnnaKrásl Libor         
16.Čermák JiříStehlík Martin         
17.Fišer JosefObraz Martin         
18.Hladík PetrProvazník Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čermák Jiří02Krásl Libor30
Fišer Josef02Stehlík Martin20
Hladík Petr12Obraz Martin11
Čermáková Anna02Provazník Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18511:397TTC Rebel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šinákl Jan
Satrapa Jan
 
 
Čapek Karel
Dlouhý Karel
 
 
756  3010
2.Nosek David
Uhl Jiří
 
 
Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
-5-7-9  0311
3.Šinákl JanLiška Marek49-105 3121
4.Uhl JiříUlrych Jiří542  3031
5.Nosek DavidDlouhý Karel-9884 3141
6.Satrapa JanČapek Karel-9736 3151
7.Uhl JiříLiška Marek6-87-1073261
8.Nosek DavidUlrych Jiří243  3071
9.Satrapa JanDlouhý Karel654  3081
10.Šinákl JanČapek Karel-7879 3191
11.Nosek DavidLiška Marek-8-8-7  0392
12.Satrapa JanUlrych Jiří-9-94-10 1393
13.Šinákl JanDlouhý Karel-913-15-6 1394
14.Uhl JiříČapek Karel688  30104
15.Satrapa JanLiška Marek         
16.Šinákl JanUlrych Jiří         
17.Uhl JiříDlouhý Karel         
18.Nosek DavidČapek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šinákl Jan21Liška Marek12
Uhl Jiří30Ulrych Jiří12
Nosek David21Dlouhý Karel12
Satrapa Jan21Čapek Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21514:458SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháček Josef
Procházka Michal
 
 
Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
-979-333210
2.Mihalachi Marek
Kuboš Filip
 
 
Vojta Martin
Procházka Radek
 
 
-67-11653220
3.Mihalachi MarekVojta Martin385  3030
4.Procházka MichalRandáček Miroslav-106512 3140
5.Kuboš FilipProcházka Radek-7-4-9  0341
6.Ducháček JosefMartinek Patrik79-914 3151
7.Procházka MichalVojta Martin6-10-11633261
8.Kuboš FilipRandáček Miroslav-8-8-3  0362
9.Ducháček JosefProcházka Radek-5-713-8 1363
10.Mihalachi MarekMartinek Patrik69-86 3173
11.Kuboš FilipVojta Martin-15-6-4  0374
12.Ducháček JosefRandáček Miroslav857  3084
13.Mihalachi MarekProcházka Radek677  3094
14.Procházka MichalMartinek Patrik758  30104
15.Ducháček JosefVojta Martin         
16.Mihalachi MarekRandáček Miroslav         
17.Procházka MichalProcházka Radek         
18.Kuboš FilipMartinek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mihalachi Marek30Vojta Martin12
Procházka Michal30Randáček Miroslav12
Kuboš Filip03Procházka Radek21
Ducháček Josef21Martinek Patrik03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:12465:318Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Dusilová Jana
Procházka Ondřej
 
 
119-76 3120
3.Houška JaroslavDusilová Jana8-978 3130
4.Balcar ZdeněkProcházka Ondřej-579-873240
5.Radouš JaromírWO    3050
6.Klouček OndřejCeller Jiří769  3060
7.Balcar ZdeněkDusilová Jana97-69 3170
8.Radouš JaromírProcházka Ondřej-697-8-92371
9.Klouček OndřejWO    3081
10.Houška JaroslavCeller Jiří79-65 3191
11.Radouš JaromírDusilová Jana-9-786-92392
12.Klouček OndřejProcházka Ondřej745  30102
13.Houška Jaroslav         
14.Balcar ZdeněkCeller Jiří         
15.Klouček OndřejDusilová Jana         
16.Houška JaroslavProcházka Ondřej         
17.Balcar Zdeněk         
18.Radouš JaromírCeller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Houška Jaroslav20Dusilová Jana12
Balcar Zdeněk20Procházka Ondřej12
Radouš Jaromír02Celler Jiří02
Klouček Ondřej20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24575:520TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brothánek Jan
Branžovský Milan
 
 
Zimčík Lukáš
Veselý Luboš
 
 
-116-68-112301
2.Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
Paluš Matej
Pacák Miroslav
 
 
7-58-433211
3.Brothánek JanPaluš Matej-1-796-32312
4.Verner PavelZimčík Lukáš-6-9-6  0313
5.Branžovský MilanVeselý Luboš6612  3023
6.Kratochvíl KarelPacák Miroslav953  3033
7.Verner PavelPaluš Matej-11-4-4  0334
8.Branžovský MilanZimčík Lukáš-111-9-14 1335
9.Kratochvíl KarelVeselý Luboš743  3045
10.Brothánek JanPacák Miroslav7611  3055
11.Branžovský MilanPaluš Matej-8-88-8 1356
12.Kratochvíl KarelZimčík Lukáš-59-78123266
13.Brothánek JanVeselý Luboš457  3076
14.Verner PavelPacák Miroslav1077  3086
15.Kratochvíl KarelPaluš Matej853  3096
16.Brothánek JanZimčík Lukáš4-5-691032106
17.Verner PavelVeselý Luboš4-8-3-8 13  
18.Branžovský MilanPacák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brothánek Jan31Paluš Matej31
Verner Pavel12Zimčík Lukáš22
Branžovský Milan12Veselý Luboš03
Kratochvíl Karel40Pacák Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35574:628TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kára Petr
Chadt Jiří
 
 
Šprongl Jaroslav
Vítek Milan
 
 
-66-5-2 1301
2.Eberl Milan
Kocábek Pavel
 
 
Procházka Ivan ml.
Němec Marek
 
 
-98810 3111
3.Chadt JiříProcházka Ivan ml.-10-6-9  0312
4.Kára PetrVítek Milan-9-6-8  0313
5.Eberl MilanNěmec Marek-6-79-2 1314
6.Kocábek PavelŠprongl Jaroslav68-48 3124
7.Kára PetrProcházka Ivan ml.91110  3034
8.Eberl MilanVítek Milan-10-6-10  0335
9.Kocábek PavelNěmec Marek689  3045
10.Chadt JiříŠprongl Jaroslav-94-511-112346
11.Eberl MilanProcházka Ivan ml.-1-7-6  0347
12.Kocábek PavelVítek Milan1137  3057
13.Chadt JiříNěmec Marek-67-6-2 1358
14.Kára PetrŠprongl Jaroslav910-6-593268
15.Kocábek PavelProcházka Ivan ml.86-69 3178
16.Chadt JiříVítek Milan4114  3088
17.Kára PetrNěmec Marek9-7-7-9 1389
18.Eberl MilanŠprongl Jaroslav-7-9-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadt Jiří13Procházka Ivan ml.22
Kára Petr22Vítek Milan22
Eberl Milan04Němec Marek31
Kocábek Pavel40Šprongl Jaroslav22
Počet diváků: 8564

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy