Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22527:406TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Lukáš
Kočvara Vlastimil
 
 
Paluš Matej
Satorie Michal
 
 
4-7107 3110
2.Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Provazník LukášZimčík Lukáš-6-8-5  0321
4.Kočvara VlastimilSatorie Michal-410-5-6 1322
5.Stehlík MartinPaluš Matej-8-5-7  0323
6.Provazník PetrWO    3033
7.Kočvara VlastimilZimčík Lukáš-7-8-10  0334
8.Stehlík MartinSatorie Michal746  3044
9.Provazník PetrPaluš Matej-469-993254
10.Provazník LukášWO    3064
11.Stehlík MartinZimčík Lukáš-69-107-42365
12.Provazník PetrSatorie Michal27-146 3175
13.Provazník LukášPaluš Matej-10-46893285
14.Kočvara VlastimilWO    3095
15.Provazník PetrZimčík Lukáš10-12116 31105
16.Provazník LukášSatorie Michal         
17.Kočvara VlastimilPaluš Matej         
18.Stehlík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Provazník Lukáš11Zimčík Lukáš31
Kočvara Vlastimil02Satorie Michal12
Stehlík Martin12Paluš Matej12
Provazník Petr30   
WO40WO04
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36564:596TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidlák Miloš
Dusilová Jana
 
 
Němec Marek
Procházka Ivan ml.
 
 
-127-9-4 1301
2.Lazar Martin
Procházka Ondřej
 
 
Kaděrka Rudolf
Nagy Ondrej
 
 
5-968 3111
3.Vidlák MilošNěmec Marek-4-9-2  0312
4.Dusilová JanaProcházka Ivan ml.9-8-98-82313
5.Procházka OndřejKaděrka Rudolf-6127-6-42314
6.Lazar MartinNagy Ondrej879  3024
7.Dusilová JanaNěmec Marek-7-13-9  0325
8.Procházka OndřejProcházka Ivan ml.-8-69-6 1326
9.Lazar MartinKaděrka Rudolf-84-3-8 1327
10.Vidlák MilošNagy Ondrej-615-953237
11.Procházka OndřejNěmec Marek-7-8-10  0338
12.Lazar MartinProcházka Ivan ml.6-76-663248
13.Vidlák MilošKaděrka Rudolf-3-813-6 1349
14.Jírovec MartinNagy Ondrej-8562 3159
15.Lazar MartinNěmec Marek9109  3069
16.Vidlák MilošProcházka Ivan ml.10-8-9-5 13610
17.Jírovec MartinKaděrka Rudolf847  30  
18.Procházka OndřejNagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vidlák Miloš13Němec Marek31
Dusilová Jana02Procházka Ivan ml.31
Procházka Ondřej03Kaděrka Rudolf30
Lazar Martin31Nagy Ondrej03
Jírovec Martin10   
Počet diváků: 62160



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20532:459SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látal Jan
Randáček Miroslav
 
 
Chadt Jiří
Kára Petr
 
 
-8-85553210
2.Vojta Martin
Procházka Radek
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
810-611 3120
3.Procházka RadekKocábek Pavel6-510-8-62321
4.Randáček MiroslavKára Petr-10878 3131
5.Látal JanChadt Jiří58-9-993241
6.Vojta MartinEberl Milan8610  3051
7.Randáček MiroslavKocábek Pavel-95-101283261
8.Látal JanKára Petr7-989 3171
9.Vojta MartinChadt Jiří-8-93-4 1372
10.Procházka RadekEberl Milan1254  3082
11.Látal JanKocábek Pavel-9-5-8  0383
12.Vojta MartinKára Petr8-963 3193
13.Procházka RadekChadt Jiří46-98 31103
14.Randáček MiroslavEberl Milan         
15.Vojta MartinKocábek Pavel         
16.Procházka RadekKára Petr         
17.Randáček MiroslavChadt Jiří         
18.Látal JanEberl Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek21Kocábek Pavel21
Randáček Miroslav20Kára Petr03
Látal Jan21Chadt Jiří12
Vojta Martin21Eberl Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32388:477TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
Kratochvíl Karel
Raiser Dan
 
 
9-6-4563210
2.Dlouhý Karel
Čapek Karel
 
 
Brothánek Jan
Branžovský Milan
 
 
-75-8-2 1311
3.Čapek KarelBranžovský Milan-4-69-8 1312
4.Dlouhý KarelKratochvíl Karel-7-5-4  0313
5.Ulrych JiříBrothánek Jan8-410-4-52314
6.Liška MarekRaiser Dan349  3024
7.Dlouhý KarelBranžovský Milan-4-9-6  0325
8.Ulrych JiříKratochvíl Karel-46-3-4 1326
9.Liška MarekBrothánek Jan956  3036
10.Čapek KarelRaiser Dan-95-6-5 1337
11.Ulrych JiříBranžovský Milan-5-7-5  0338
12.Liška MarekKratochvíl Karel934  3048
13.Čapek KarelBrothánek Jan8-3-11-3 1349
14.Dlouhý KarelRaiser Dan-9-8-3  03410
15.Liška MarekBranžovský Milan         
16.Čapek KarelKratochvíl Karel         
17.Dlouhý KarelBrothánek Jan         
18.Ulrych JiříRaiser Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Karel03Branžovský Milan30
Dlouhý Karel03Kratochvíl Karel21
Ulrych Jiří03Brothánek Jan21
Liška Marek30Raiser Dan21
Počet diváků: 45750



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Stejskal Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:37462:454Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Jiří
Čermáková Anna
 
 
Houška Jaroslav
Klouček Ondřej
 
 
-1412-11-9 1301
2.
 
 
Domnosil Tomáš
Thomka Pavel
 
 
WOWOWO  0302
3.Meline JérómeKlouček Ondřej-7-3109-92303
4.Čermáková AnnaHouška Jaroslav785  3013
5.Čermák JiříThomka Pavel29-7-1073223
6.Domnosil TomášWOWOWO  0324
7.Čermáková AnnaKlouček Ondřej-9-10-8  0325
8.Čermák JiříHouška Jaroslav79-79 3135
9.Thomka PavelWOWOWO  0336
10.Meline JérómeDomnosil Tomáš57-96 3146
11.Čermák JiříKlouček Ondřej-10-12-6  0347
12.Houška JaroslavWOWOWO  0348
13.Meline JérómeThomka Pavel89-510 3158
14.Čermáková AnnaDomnosil Tomáš1089  3068
15.Klouček OndřejWOWOWO  0369
16.Meline JérómeHouška Jaroslav-8-410983279
17.Čermáková AnnaThomka Pavel6-6-9-7 13710
18.Čermák JiříDomnosil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Meline Jéróme31Klouček Ondřej30
Čermáková Anna22Houška Jaroslav03
Čermák Jiří21Thomka Pavel12
   Domnosil Tomáš02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22573:525TTC Rebel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhl Jiří
Marek Michal
 
 
Mihalachi Marek
Korchak Oleksandr
 
 
397  3010
2.Satrapa Jan
Krajč Rudolf
 
 
Remeš Zdeněk
Ducháček Josef
 
 
8-9-7993220
3.Krajč RudolfDucháček Josef7-9-99-82321
4.Satrapa JanMihalachi Marek8-7-86-102322
5.Marek MichalRemeš Zdeněk-9-8-9  0323
6.Uhl JiříKorchak Oleksandr89-74 3133
7.Satrapa JanDucháček Josef76-78 3143
8.Marek MichalMihalachi Marek979  3053
9.Uhl JiříRemeš Zdeněk-9-69-9 1354
10.Krajč RudolfKorchak Oleksandr-9878 3164
11.Marek MichalDucháček Josef898  3074
12.Uhl JiříMihalachi Marek-898-983284
13.Krajč RudolfRemeš Zdeněk9-9911 3194
14.Satrapa JanKorchak Oleksandr-89-615532104
15.Uhl JiříDucháček Josef         
16.Krajč RudolfMihalachi Marek         
17.Satrapa JanRemeš Zdeněk         
18.Marek MichalKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krajč Rudolf21Ducháček Josef12
Satrapa Jan21Mihalachi Marek12
Marek Michal21Remeš Zdeněk21
Uhl Jiří21Korchak Oleksandr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy