Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15465:336SF SKK El Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remeš Zdeněk
Ducháček Josef
 
 
Provazník Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
-663-11123210
2.Svoboda Sebastian
Kaucký Filip
 
 
Stehlík Martin
Krásl Libor
 
 
10-9410 3120
3.Svoboda SebastianProvazník Petr-1357 3130
4.Ducháček JosefKrásl Libor67-76 3140
5.Kaucký FilipStehlík Martin465  3050
6.Remeš ZdeněkKočvara Vlastimil2-974 3160
7.Ducháček JosefProvazník Petr-1-87-10 1361
8.Kaucký FilipKrásl Libor6-8-710-62362
9.Remeš ZdeněkStehlík Martin-12-45-8 1363
10.Svoboda SebastianKočvara Vlastimil885  3073
11.Kaucký FilipProvazník Petr9WOWO  3083
12.Remeš ZdeněkKrásl LiborWO    3093
13.Svoboda SebastianStehlík MartinWO    30103
14.Ducháček JosefKočvara Vlastimil         
15.Remeš ZdeněkProvazník Petr         
16.Svoboda SebastianKrásl Libor         
17.Ducháček JosefStehlík Martin         
18.Kaucký FilipKočvara Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Sebastian20Provazník Petr12
Ducháček Josef11Krásl Libor11
Kaucký Filip21Stehlík Martin11
Remeš Zdeněk11Kočvara Vlastimil02
WO20WO02
Před zahájením 12.utkání došlo ke kolapsu hráče Krásla. Z tohoto důvodu hostující tým zbylé zápasy skrečoval.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35531:598TTC Rebel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thomka Pavel
Domnosil Tomáš
 
 
Uhl Jiří
Krajč Rudolf
 
 
799  3010
2.Klouček Ondřej
Zerkal Sergey
 
 
Marek Michal
Šinákl Jan
 
 
-6-77-3 1311
3.Domnosil TomášUhl Jiří8-5-18-3 1312
4.Thomka PavelMarek Michal-78710 3122
5.Zerkal SergeyKrajč Rudolf10-5-7-7 1323
6.Klouček OndřejŠinákl Jan898  3033
7.Thomka PavelUhl Jiří9-9-2-5 1334
8.Zerkal SergeyMarek Michal6-4-612123244
9.Klouček OndřejKrajč Rudolf53-10-10-102345
10.Domnosil Tomᚊinákl Jan-4-866-72346
11.Zerkal SergeyUhl Jiří-1-5-5  0347
12.Klouček OndřejMarek Michal3-662 3157
13.Domnosil TomášKrajč Rudolf-5-6-7  0358
14.Thomka PavelŠinákl Jan-3686 3168
15.Klouček OndřejUhl Jiří-13-36-6 1369
16.Domnosil TomášMarek Michal-10-6-7  03610
17.Thomka PavelKrajč Rudolf         
18.Zerkal SergeyŠinákl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Domnosil Tomáš04Uhl Jiří40
Thomka Pavel21Marek Michal13
Zerkal Sergey12Krajč Rudolf30
Klouček Ondřej22Šinákl Jan12
Počet diváků: 26110



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13460:379TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raiser Dan
Verner Pavel
 
 
Čermáková Anna
Čermák Jiří
 
 
4-684 3110
2.Brothánek Jan
Branžovský Milan
 
 
Pekárek Václav
Fišer Josef
 
 
556  3020
3.Brothánek JanČermáková Anna9710  3030
4.Raiser DanFišer Josef-698-10-92331
5.Verner PavelČermák Jiří-5678 3141
6.Branžovský MilanPekárek Václav6127  3051
7.Raiser DanČermáková Anna-8-4-7  0352
8.Verner PavelFišer Josef6-414-11103262
9.Branžovský MilanČermák Jiří66-98 3172
10.Brothánek JanPekárek Václav568  3082
11.Verner PavelČermáková Anna7-58-1443292
12.Branžovský MilanFišer Josef577  30102
13.Brothánek JanČermák Jiří         
14.Raiser DanPekárek Václav         
15.Branžovský MilanČermáková Anna         
16.Brothánek JanFišer Josef         
17.Raiser DanČermák Jiří         
18.Verner PavelPekárek Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brothánek Jan20Čermáková Anna12
Raiser Dan02Fišer Josef12
Verner Pavel30Čermák Jiří02
Branžovský Milan30Pekárek Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36642:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eberl Milan
Kocábek Pavel
 
 
Liška Marek
Ulrych Jiří
 
 
610-711 3110
2.Chadt Jiří
Kára Petr
 
 
Čapek Karel
Dlouhý Karel
 
 
-9-10-8  0311
3.Chadt JiříLiška Marek-4-7101083221
4.Kára PetrUlrych Jiří-56-6-5 1322
5.Eberl MilanDlouhý Karel-6-10-10  0323
6.Kocábek PavelČapek Karel799  3033
7.Kára PetrLiška Marek-6-7-7  0334
8.Eberl MilanUlrych Jiří-10-7-5  0335
9.Kocábek PavelDlouhý Karel-8-710-7 1336
10.Chadt JiříČapek Karel-6611-11133246
11.Eberl MilanLiška Marek-6-9-3  0347
12.Kocábek PavelUlrych Jiří695  3057
13.Chadt JiříDlouhý Karel3-583 3167
14.Kára PetrČapek Karel-667-953277
15.Kocábek PavelLiška Marek326  3087
16.Chadt JiříUlrych Jiří-10786 3197
17.Kára PetrDlouhý Karel95-9-9-102398
18.Eberl MilanČapek Karel7-98-7-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadt Jiří40Liška Marek22
Kára Petr13Ulrych Jiří22
Eberl Milan04Dlouhý Karel31
Kocábek Pavel31Čapek Karel13
Počet diváků: 19077
---



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:32495:536SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Kaděrka Rudolf
 
 
Randáček Miroslav
Látal Jan
 
 
-3-9-9  0301
2.Vítek Milan
Šprongl Jaroslav
 
 
Vojta Martin
Procházka Radek
 
 
78-11-7-52302
3.Vítek MilanVojta Martin977  3012
4.Kaděrka RudolfRandáček Miroslav10-510-2-82313
5.Šprongl JaroslavProcházka Radek-5-89-7 1314
6.Procházka Ivan ml.Látal Jan-8-5-10  0315
7.Kaděrka RudolfVojta Martin6-4-105-82316
8.Šprongl JaroslavRandáček Miroslav6510  3026
9.Procházka Ivan ml.Procházka Radek-9558 3136
10.Vítek MilanLátal Jan-7-8-7  0337
11.Šprongl JaroslavVojta Martin88-89 3147
12.Procházka Ivan ml.Randáček Miroslav946  3057
13.Vítek MilanProcházka Radek-49-86-82358
14.Kaděrka RudolfLátal Jan-4-4-8  0359
15.Procházka Ivan ml.Vojta Martin-8-8-13  03510
16.Vítek MilanRandáček Miroslav-10-76  12  
17.Kaděrka RudolfProcházka Radek         
18.Šprongl JaroslavLátal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítek Milan12Vojta Martin22
Kaděrka Rudolf03Randáček Miroslav12
Šprongl Jaroslav21Procházka Radek21
Procházka Ivan ml.22Látal Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:12483:307TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paluš Matej
Satorie Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Veselý Luboš
Zimčík Lukáš
 
 
Dusilová Jana
Procházka Ondřej
 
 
8-7-96-72311
3.Zimčík LukášDusilová Jana65-97 3121
4.Veselý LubošProcházka Ondřej-9789 3131
5.Satorie MichalCeller Jiří786  3041
6.Paluš MatejWO    3051
7.Veselý LubošDusilová Jana-87-8-9 1352
8.Satorie MichalProcházka Ondřej7-68-9-92353
9.Paluš MatejCeller Jiří425  3063
10.Zimčík LukášWO    3073
11.Satorie MichalDusilová Jana89-88 3183
12.Paluš MatejProcházka Ondřej765  3093
13.Zimčík LukášCeller Jiří886  30103
14.Veselý Luboš         
15.Paluš MatejDusilová Jana         
16.Zimčík LukášProcházka Ondřej         
17.Veselý LubošCeller Jiří         
18.Satorie Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zimčík Lukáš20Dusilová Jana12
Veselý Luboš11Procházka Ondřej12
Satorie Michal21Celler Jiří03
Paluš Matej20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy