Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16497:402TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittner Václav
Nosál Petr
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
68-1012 3110
2.Hrabálek Petr
Bartoš Martin
 
 
Hájek Karel
Zajíček Luděk
 
 
95-75 3120
3.Nosál PetrSchützner Vladimír-67-6773230
4.Hrabálek PetrHájek Karel355  3040
5.Bartoš MartinLukáč Michal1176  3050
6.Bittner VáclavZajíček Luděk-3510-9-62351
7.Hrabálek PetrSchützner Vladimír-8-10-7  0352
8.Bartoš MartinHájek Karel-8848 3162
9.Bittner VáclavLukáč Michal628  3072
10.Nosál PetrZajíček Luděk10-1263 3182
11.Bartoš MartinSchützner Vladimír112-9-14143292
12.Bittner VáclavHájek Karel-873-8632102
13.Nosál PetrLukáč Michal649  30  
14.Hrabálek PetrZajíček Luděk         
15.Bittner VáclavSchützner Vladimír         
16.Nosál PetrHájek Karel         
17.Hrabálek PetrLukáč Michal         
18.Bartoš MartinZajíček Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nosál Petr20Schützner Vladimír12
Hrabálek Petr11Hájek Karel03
Bartoš Martin30Lukáč Michal02
Bittner Václav21Zajíček Luděk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:34401:491TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokeš Jan
Pour Lukáš
 
 
Kaděrka Rudolf
Farář Petr
 
 
-56-75-92301
2.Eberl Milan
Němec Michal
 
 
Brůčková Marie
Chmelík David
 
 
-9-10-5  0302
3.Prokeš JanKaděrka Rudolf9-7-47-32303
4.Pour LukášBrůčková Marie7-6-9-7 1304
5.Němec MichalFarář Petr-8-4-7  0305
6.Eberl MilanChmelík David-9-3-8  0306
7.Pour LukášKaděrka Rudolf6-89-693216
8.Němec MichalBrůčková Marie-5-6-6  0317
9.Eberl MilanFarář Petr10-11-10973227
10.Prokeš JanChmelík David8-64-10-72328
11.Němec MichalKaděrka Rudolf10-6-56-72329
12.Eberl MilanBrůčková Marie-7-6-8  03210
13.Prokeš JanFarář Petr         
14.Pour LukášChmelík David         
15.Eberl MilanKaděrka Rudolf         
16.Prokeš JanBrůčková Marie         
17.Pour LukášFarář Petr         
18.Němec MichalChmelík David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokeš Jan02Kaděrka Rudolf21
Pour Lukáš11Brůčková Marie30
Němec Michal03Farář Petr11
Eberl Milan12Chmelík David20
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2022 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32681:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubač Martin
Košek Lukáš
 
 
Hanke Tomáš
Ondráček Evžen
 
 
10109  3010
2.Jetenský Marek
Benák Daniel
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
966  3020
3.Jetenský MarekOndráček Evžen-3957 3130
4.Benák DanielHanke Tomáš-995-12-92331
5.Hubač MartinSvoboda Vladimír-1011-109-42332
6.Košek LukášHrdý Jiří647  3042
7.Benák DanielOndráček Evžen1259  3052
8.Hubač MartinHanke Tomáš-9-10-11  0353
9.Košek LukášSvoboda Vladimír-6-8-9  0354
10.Jetenský MarekHrdý Jiří929  3064
11.Hubač MartinOndráček Evžen56-6-973274
12.Košek LukášHanke Tomáš256  3084
13.Jetenský MarekSvoboda Vladimír-9-5511-92385
14.Benák DanielHrdý Jiří-10610-793295
15.Košek LukášOndráček Evžen-1156-5-82396
16.Jetenský MarekHanke Tomáš-5-97-9 1397
17.Benák DanielSvoboda Vladimír-97-7-9 1398
18.Hubač MartinHrdý Jiří-49-7-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jetenský Marek22Ondráček Evžen13
Benák Daniel22Hanke Tomáš31
Hubač Martin13Svoboda Vladimír40
Košek Lukáš22Hrdý Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Braník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10433:312TJ ABC Braník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruml Jiří
Zimmel Václav
 
 
Korchak Oleksandr
Strouhal Vojtěch
 
 
886  3010
2.Kirakovjan Milan
Espinoza Felix
 
 
Holík Šimon
Kuboš Filip
 
 
966  3020
3.Zimmel VáclavKorchak Oleksandr854  3030
4.Espinoza FelixKuboš Filip967  3040
5.Ruml JiříHolík Šimon-876-653250
6.Kirakovjan MilanStrouhal Vojtěch3-1386 3160
7.Espinoza FelixKorchak Oleksandr-9-8-6  0361
8.Ruml JiříKuboš Filip499  3071
9.Kirakovjan MilanHolík Šimon7-85-6-92372
10.Zimmel VáclavStrouhal Vojtěch26-87 3182
11.Ruml JiříKorchak Oleksandr653  3092
12.Kirakovjan MilanKuboš Filip558  30102
13.Zimmel VáclavHolík Šimon         
14.Espinoza FelixStrouhal Vojtěch         
15.Kirakovjan MilanKorchak Oleksandr         
16.Zimmel VáclavKuboš Filip         
17.Espinoza FelixHolík Šimon         
18.Ruml JiříStrouhal Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimmel Václav20Korchak Oleksandr12
Espinoza Felix11Kuboš Filip03
Ruml Jiří30Holík Šimon11
Kirakovjan Milan21Strouhal Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33391:470TJ Sokol Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rattay Gustav
Rattay Martin
 
 
Celler Jiří
Kalaš Vladislav
 
 
-5-7-8  0301
2.Štěpánek Petr
Rattay Jan
 
 
Hladík Ivo
Svatoš Daniel
 
 
-47-7553211
3.Rattay JanCeller Jiří-3-4-8  0312
4.Rattay MartinHladík Ivo-4-4-5  0313
5.Rattay GustavKalaš Vladislav-611-9-9 1314
6.Štěpánek PetrSvatoš Daniel859  3024
7.Rattay MartinCeller Jiří-7-6-8  0325
8.Rattay GustavHladík Ivo107-109 3135
9.Štěpánek PetrKalaš Vladislav-96-108-92336
10.Rattay JanSvatoš Daniel-11-9-8  0337
11.Rattay GustavCeller Jiří10-8-7-6 1338
12.Štěpánek PetrHladík Ivo3-9-6-9 1339
13.Rattay JanKalaš Vladislav-9-5-4  03310
14.Rattay MartinSvatoš Daniel         
15.Štěpánek PetrCeller Jiří         
16.Rattay JanHladík Ivo         
17.Rattay MartinKalaš Vladislav         
18.Rattay GustavSvatoš Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rattay Jan03Celler Jiří30
Rattay Martin02Hladík Ivo21
Rattay Gustav12Kalaš Vladislav30
Štěpánek Petr12Svatoš Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Břevnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32239:387TJ Sokol Praha - Břevnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řebec René
Plášková Sylva
 
 
Sabuka David
Holub Roman
 
 
-6-4-6  0301
2.Šraga Jan
Češka Petr
 
 
Chalupa Jaroslav
Popelka Antonín
 
 
-8-5-3  0302
3.Šraga JanSabuka David-6-6-7  0303
4.Češka PetrChalupa Jaroslav-34-6-11 1304
5.Řebec RenéPopelka Antonín-9-2-9  0305
6.Plášková SylvaHolub Roman-4-6-8  0306
7.Češka PetrSabuka David-2-3-5  0307
8.Řebec RenéChalupa Jaroslav-4-4-9  0308
9.Plášková SylvaPopelka Antonín-8-75673218
10.Šraga JanHolub Roman-8-711-7 1319
11.Řebec RenéSabuka David-3-3-3  03110
12.Plášková SylvaChalupa Jaroslav-108-8  12  
13.Šraga JanPopelka Antonín         
14.Češka PetrHolub Roman         
15.Plášková SylvaSabuka David         
16.Šraga JanChalupa Jaroslav         
17.Češka PetrPopelka Antonín         
18.Řebec RenéHolub Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šraga Jan02Sabuka David30
Češka Petr02Chalupa Jaroslav20
Řebec René03Popelka Antonín11
Plášková Sylva11Holub Roman20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy