Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT AVrchní
rozhodčí:
Čech Ludvík
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Břevnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:40Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:19596:445TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lobo Manuel
Hrabálek Petr
 
 
Popelka Antonín
Holub Roman
 
 
-910-8-11 1301
2.Čech Ludvík
Bartoš Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Hrabálek PetrPopelka Antonín-910-119-102312
4.Čech LudvíkHolub Roman-8-811-9 1313
5.Bartoš MartinČervenka Boris9-1087 3123
6.Lobo ManuelWO    3033
7.Čech LudvíkPopelka Antonín11-8109 3143
8.Bartoš MartinHolub Roman-9-10 9-111344
9.Lobo ManuelČervenka Boris687  3054
10.Hrabálek PetrWO    3064
11.Bartoš MartinPopelka Antonín910-88 3174
12.Lobo ManuelHolub Roman-8-13109-92375
13.Hrabálek PetrČervenka Boris988  3085
14.Čech LudvíkWO    3095
15.Lobo ManuelPopelka Antonín9-1189 31105
16.Hrabálek PetrHolub Roman810-77 31  
17.Čech LudvíkČervenka Boris         
18.Bartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrabálek Petr11Popelka Antonín13
Čech Ludvík11Holub Roman30
Bartoš Martin21Červenka Boris03
Lobo Manuel21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18569:473TTC Rebel C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek David
Melcher Marek
 
 
Šimáček Pavel
Kalaš Vladislav
 
 
1186  3010
2.Podrazský Tomáš
Vrňák Jan
 
 
Hladík Ivo
Kunert Ladislav
 
 
88-5-9-82311
3.Podrazský Tomᚊimáček Pavel13-7-9753221
4.Nosek DavidKalaš Vladislav68-77 3131
5.Melcher MarekHladík Ivo-107-6-4 1332
6.Vrňák JanKunert Ladislav1396  3042
7.Nosek DavidŠimáček Pavel618  3052
8.Melcher MarekKalaš Vladislav46-66 3162
9.Vrňák JanHladík Ivo4-910-9-52363
10.Podrazský TomášKunert Ladislav428  3073
11.Melcher MarekŠimáček Pavel899  3083
12.Vrňák JanKalaš Vladislav76-7-10-72384
13.Podrazský TomášHladík Ivo-139620 3194
14.Nosek DavidKunert Ladislav3-974 31104
15.Vrňák JanŠimáček Pavel6    10  
16.Podrazský TomášKalaš Vladislav         
17.Nosek DavidHladík Ivo         
18.Melcher MarekKunert Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podrazský Tomáš30Šimáček Pavel03
Nosek David30Kalaš Vladislav12
Melcher Marek21Hladík Ivo21
Vrňák Jan12Kunert Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:104:32172:389SF SKK El Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rattay Gustav
Konfršt Lukáš
 
 
Korchak Oleksandr
Luxemburk Jaroslav
 
 
-5-8-5  0301
2.
 
 
Kuboš Filip
Bertho Tadeáš
 
 
WO    0302
3.Konfršt LukášKuboš Filip-6-9-9  0303
4.Rattay MartinLuxemburk Jaroslav-4-1-2  0304
5.Korchak OleksandrWO    0305
6.Rattay GustavBertho Tadeáš79-8-873215
7.Rattay MartinKuboš Filip-6-8-4  0316
8.Luxemburk JaroslavWO    0317
9.Rattay GustavKorchak Oleksandr-9-167-3 1318
10.Konfršt LukášBertho Tadeáš-4-6-7  0319
11.Kuboš FilipWO    03110
12.Rattay GustavLuxemburk Jaroslav         
13.Konfršt LukášKorchak Oleksandr         
14.Rattay MartinBertho Tadeáš         
15.Rattay GustavKuboš Filip         
16.Konfršt LukášLuxemburk Jaroslav         
17.Rattay MartinKorchak Oleksandr         
18.Bertho Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Konfršt Lukáš02Kuboš Filip20
Rattay Martin02Luxemburk Jaroslav10
Rattay Gustav11Korchak Oleksandr10
   Bertho Tadeáš11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Braník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:33498:521TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirakovjan Milan
Zimmel Václav
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-8-678-62301
2.Ruml Jiří
Espinoza Felix
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
99-8-8-72302
3.Zimmel VáclavHanke Tomáš7-7-11-4 1303
4.Espinoza FelixSvoboda Vladimír-4-10-10  0304
5.Ruml JiříHrdý Jiří-94810 3114
6.Kirakovjan MilanKučera Dušan-5-84-10 1315
7.Espinoza FelixHanke Tomáš-8-6-9  0316
8.Ruml JiříSvoboda Vladimír-89-96-72317
9.Kirakovjan MilanHrdý Jiří-10-77-11 1318
10.Zimmel VáclavKučera Dušan673  3028
11.Ruml JiříHanke Tomáš-8-877-52329
12.Kirakovjan MilanSvoboda Vladimír-786-673239
13.Zimmel VáclavHrdý Jiří3-8-88-923310
14.Espinoza FelixKučera Dušan8-7-97-923  
15.Kirakovjan MilanHanke Tomáš         
16.Zimmel VáclavSvoboda Vladimír         
17.Espinoza FelixHrdý Jiří         
18.Ruml JiříKučera Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zimmel Václav12Hanke Tomáš30
Espinoza Felix02Svoboda Vladimír21
Ruml Jiří12Hrdý Jiří21
Kirakovjan Milan12Kučera Dušan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2021 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:33348:452TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Zítek Martin
 
 
Chmelík David
Farář Petr
 
 
-37-6-7 1301
2.Mészáros Bence
Benák Daniel
 
 
Richter Jan
Procházka Ivan st.
 
 
-77-8-9 1302
3.Mészáros BenceRichter Jan-8-6-5  0303
4.Zítek MartinFarář Petr-10-5-6  0304
5.Kroupa RudolfChmelík David-2-2-7  0305
6.Benák DanielProcházka Ivan st.4511  3015
7.Zítek MartinRichter Jan-10-4-3  0316
8.Kroupa RudolfFarář Petr-8-76-5 1317
9.Benák DanielChmelík David3-3123 3127
10.Mészáros BenceProcházka Ivan st.-9-9-11  0328
11.Kroupa RudolfRichter Jan-7-9-8  0329
12.Benák DanielFarář Petr-1098-193239
13.Mészáros BenceChmelík David-5-4-7  03310
14.Zítek MartinProcházka Ivan st.         
15.Benák DanielRichter Jan         
16.Mészáros BenceFarář Petr         
17.Zítek MartinChmelík David         
18.Kroupa RudolfProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mészáros Bence03Richter Jan30
Zítek Martin02Farář Petr21
Kroupa Rudolf03Chmelík David21
Benák Daniel30Procházka Ivan st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12453:370TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špicarová Ivana
Prokeš Jan
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
-712-5-10 1301
2.Němec Michal
Pluska Oleh
 
 
Hájek Karel
Laube Martin
 
 
8-86-1093211
3.Špicarová IvanaSchützner Vladimír-1171110 3121
4.Prokeš JanHájek Karel10-6103 3131
5.Pluska OlehLaube Martin723  3041
6.Svoboda IgorLukáč Michal75-83 3151
7.Prokeš JanSchützner Vladimír710-66 3161
8.Pluska OlehHájek Karel989  3071
9.Svoboda IgorLaube Martin-98910 3181
10.Špicarová IvanaLukáč Michal69-122 3191
11.Pluska OlehSchützner Vladimír7-9108 31101
12.Svoboda IgorHájek Karel         
13.Špicarová IvanaLaube Martin         
14.Prokeš JanLukáč Michal         
15.Svoboda IgorSchützner Vladimír         
16.Špicarová IvanaHájek Karel         
17.Prokeš JanLaube Martin         
18.Pluska OlehLukáč Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špicarová Ivana20Schützner Vladimír03
Prokeš Jan20Hájek Karel02
Pluska Oleh30Laube Martin02
Svoboda Igor20Lukáč Michal02
Chyba databáze: Chybné heslo u vedoucího domácích Chybné heslo u vedoucího hostů

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy