Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2022 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18519:458AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Lukáš
Hubač Martin
 
 
Bartoš Martin
Hrabálek Petr
 
 
-108107 3110
2.Benák Daniel
Jankovec Jiří
 
 
Čech Ludvík
Worsch Miloslav
 
 
1276  3020
3.Benák DanielHrabálek Petr-8-8-14  0321
4.Jankovec JiříČech Ludvík12-884 3131
5.Hubač MartinBartoš Martin-6-4-6  0332
6.Košek LukášWorsch Miloslav878  3042
7.Jankovec JiříHrabálek Petr7911  3052
8.Hubač MartinČech Ludvík45-1713 3162
9.Košek LukášBartoš Martin4-5117 3172
10.Benák DanielWorsch Miloslav-98-68-112373
11.Hubač MartinHrabálek Petr58-3-8103283
12.Košek LukášČech Ludvík6-856 3193
13.Benák DanielBartoš Martin-1011-82632103
14.Jankovec JiříWorsch Miloslav6910  30  
15.Košek LukášHrabálek Petr         
16.Benák DanielČech Ludvík         
17.Jankovec JiříBartoš Martin         
18.Hubač MartinWorsch Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Daniel12Hrabálek Petr12
Jankovec Jiří20Čech Ludvík03
Hubač Martin21Bartoš Martin12
Košek Lukáš30Worsch Miloslav11
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Braník CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12456:369TJ ABC Braník C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruml Jiří
Zimmel Václav
 
 
Špicarová Ivana
Beneš Karel
 
 
-10774 3110
2.Kirakovjan Milan
Espinoza Felix
 
 
Pour Lukáš
Prokeš Jan
 
 
-131087 3120
3.Zimmel VáclavProkeš Jan61010  3030
4.Espinoza FelixPour Lukáš1096  3040
5.Ruml JiříŠpicarová Ivana687  3050
6.Kirakovjan MilanBeneš Karel9-8-115-62351
7.Espinoza FelixProkeš Jan610-8-353261
8.Ruml JiříPour Lukáš26-87 3171
9.Kirakovjan MilanŠpicarová Ivana569  3081
10.Zimmel VáclavBeneš Karel-69-6253291
11.Ruml JiříProkeš Jan-8810-91132101
12.Kirakovjan MilanPour Lukáš12-10911 31  
13.Zimmel VáclavŠpicarová Ivana         
14.Espinoza FelixBeneš Karel         
15.Kirakovjan MilanProkeš Jan         
16.Zimmel VáclavPour Lukáš         
17.Espinoza FelixŠpicarová Ivana         
18.Ruml JiříBeneš Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimmel Václav20Prokeš Jan03
Espinoza Felix20Pour Lukáš02
Ruml Jiří30Špicarová Ivana02
Kirakovjan Milan11Beneš Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:32499:551TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Petr
Šraga Jan
 
 
Chmelík David
Kaděrka Rudolf
 
 
7-91314 3110
2.Vrňák Jan
Gräf Adam
 
 
Brůčková Marie
Brůček František
 
 
961  3020
3.Šraga JanKaděrka Rudolf-35-6-9 1321
4.Češka PetrChmelík David-3-9-5  0322
5.Gräf AdamBrůček František4510  3032
6.Vrňák JanBrůčková Marie7-7-9-5 1333
7.Češka PetrKaděrka Rudolf10-9-6-1 1334
8.Gräf AdamChmelík David10-7118 3144
9.Vrňák JanBrůček František678  3054
10.Šraga JanBrůčková Marie-7-7-2  0355
11.Gräf AdamKaděrka Rudolf-8-6711-72356
12.Vrňák JanChmelík David-7-10-7  0357
13.Šraga JanBrůček František938  3067
14.Češka PetrBrůčková Marie-8-5-5  0368
15.Vrňák JanKaděrka Rudolf9-48-8-62369
16.Šraga JanChmelík David-8-11-4  03610
17.Češka PetrBrůček František88-11-11-323  
18.Gräf AdamBrůčková Marie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šraga Jan13Kaděrka Rudolf40
Češka Petr03Chmelík David31
Gräf Adam21Brůček František03
Vrňák Jan13Brůčková Marie30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Břevnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,BřevnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28647:570TJ Sokol Praha - Břevnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sabuka David
Holub Roman
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
48-76 3110
2.Chalupa Jaroslav
Popelka Antonín
 
 
Hanke Tomáš
Ondráček Evžen
 
 
-77-9-9 1311
3.Holub RomanOndráček Evžen-7-4-10  0312
4.Sabuka DavidHanke Tomáš-9105-773222
5.Popelka AntonínSvoboda Vladimír-6-97-4 1323
6.Chalupa JaroslavHrdý Jiří5-11-91163233
7.Sabuka DavidOndráček Evžen4-108-8-82334
8.Popelka AntonínHanke Tomáš668  3044
9.Chalupa JaroslavSvoboda Vladimír868  3054
10.Holub RomanHrdý Jiří-8523 3164
11.Popelka AntonínOndráček Evžen-106-8-4 1365
12.Chalupa JaroslavHanke Tomáš109-98 3175
13.Holub RomanSvoboda Vladimír5-98-5-82376
14.Sabuka DavidHrdý Jiří554  3086
15.Chalupa JaroslavOndráček Evžen998  3096
16.Holub RomanHanke Tomáš410-3-9-62397
17.Sabuka DavidSvoboda Vladimír836  30107
18.Popelka AntonínHrdý Jiří8-7-12  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Roman13Ondráček Evžen31
Sabuka David31Hanke Tomáš13
Popelka Antonín12Svoboda Vladimír22
Chalupa Jaroslav40Hrdý Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38707:713SF SKK El Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Ivo
Konopásek Luboš
 
 
Svoboda Sebastian
Vrana Jakub
 
 
-79-1212-82301
2.Celler Jiří
Kalaš Vladislav
 
 
Kuboš Filip
Višňa Johan
 
 
-9-117663211
3.Hladík IvoSvoboda Sebastian-75-8-9 1312
4.Konopásek LubošKuboš Filip7-9-111073222
5.Kalaš VladislavVrana Jakub8-9-7-12 1323
6.Celler JiříVišňa Johan6119  3033
7.Konopásek LubošSvoboda Sebastian9-75-6-82334
8.Kalaš VladislavKuboš Filip-7-1038-102335
9.Celler JiříVrana Jakub8-989 3145
10.Hladík IvoVišňa Johan7118  3055
11.Kalaš VladislavSvoboda Sebastian-7-569-62356
12.Celler JiříKuboš Filip-7687 3166
13.Hladík IvoVrana Jakub5-4-10-10 1367
14.Konopásek LubošVišňa Johan-9-7-3  0368
15.Celler JiříSvoboda Sebastian9-2-98113278
16.Hladík IvoKuboš Filip5107  3088
17.Konopásek LubošVrana Jakub-79-4-7 1389
18.Kalaš VladislavVišňa Johan-10-7-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladík Ivo22Svoboda Sebastian31
Konopásek Luboš13Kuboš Filip13
Kalaš Vladislav04Vrana Jakub31
Celler Jiří40Višňa Johan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy