Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2022 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:34630:674TTC Elizza Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Igor
Němec Michal
 
 
Kotlorz Lukáš
Podrazký Adam
 
 
5119  3010
2.Drahota Jiří
Pour Lukáš
 
 
Durdis Matěj
Nemčík Marek
 
 
5-56-6-92311
3.Pour LukášPodrazký Adam-4-6-1  0312
4.Němec MichalDurdis Matěj-6118-6-72313
5.Svoboda IgorNemčík Marek-9-39473223
6.Drahota JiříKotlorz Lukáš597  3033
7.Němec MichalPodrazký Adam56-313 3143
8.Svoboda IgorDurdis Matěj6-79-8-82344
9.Drahota JiříNemčík Marek898  3054
10.Pour LukášKotlorz Lukáš8108  3064
11.Svoboda IgorPodrazký Adam84-65 3174
12.Drahota JiříDurdis Matěj6117  3084
13.Pour LukášNemčík Marek-138-79-42385
14.Němec MichalKotlorz Lukáš-68-610-102386
15.Drahota JiříPodrazký AdamWO    0387
16.Pour LukášDurdis Matěj-910-4-7 1388
17.Němec MichalNemčík Marek-9-7-7  0389
18.Svoboda IgorKotlorz Lukáš-88-1410-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Lukáš13Podrazký Adam12
Němec Michal13Durdis Matěj31
Svoboda Igor22Nemčík Marek22
Drahota Jiří30Kotlorz Lukáš22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10424:268TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brýna Karel
Fiala Aleš
 
 
Rod Karel
Kuttler Karel
 
 
688  3010
2.Kudláček František
Písecký Luboš
 
 

 
 
WO    3020
3.Brýna KarelRod Karel-4-7-4  0321
4.Fiala AlešBlaho Martin7-986 3131
5.Kudláček FrantišekKuttler Karel655  3041
6.Písecký LubošWO    3051
7.Fiala AlešRod Karel9-9109 3161
8.Kudláček FrantišekBlaho Martin-9687 3171
9.Písecký LubošKuttler Karel2-1197 3181
10.Brýna KarelWO    3091
11.Kudláček FrantišekRod Karel88-9-6-32392
12.Písecký LubošBlaho Martin527  30102
13.Brýna KarelKuttler Karel         
14.Fiala Aleš         
15.Písecký LubošRod Karel         
16.Brýna KarelBlaho Martin         
17.Fiala AlešKuttler Karel         
18.Kudláček František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brýna Karel01Rod Karel21
Fiala Aleš20Blaho Martin03
Kudláček František21Kuttler Karel02
Písecký Luboš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 950/1 - Praha 10 VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2022 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:33496:571TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Hnilička Jiří
 
 
Středa Martin
Horká Nela
 
 
-1012-9-7 1301
2.Dvořák Jiří ml.
Polášek Lukáš
 
 
Pestr Luděk
Dědek Jakub
 
 
-12-95-4 1302
3.Jantač PetrStředa Martin6-7-5-9 1303
4.Hnilička JiříHorká Nela-9-10-8  0304
5.Polášek LukášPestr Luděk-9-8910-52305
6.Dvořák Jiří ml.Dědek Jakub989  3015
7.Hnilička JiříStředa Martin58-6-6-52316
8.Polášek LukášHorká Nela9-5-48-42317
9.Dvořák Jiří ml.Pestr Luděk-517-12773227
10.Jantač PetrDědek Jakub9-10129 3137
11.Polášek LukášStředa Martin-8-398-72338
12.Dvořák Jiří ml.Horká Nela8-511-10-82339
13.Jantač PetrPestr Luděk-2-12-4  03310
14.Hnilička JiříDědek Jakub786  30  
15.Dvořák Jiří ml.Středa Martin         
16.Jantač PetrHorká Nela         
17.Hnilička JiříPestr Luděk         
18.Polášek LukášDědek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jantač Petr12Středa Martin30
Hnilička Jiří02Horká Nela30
Polášek Lukáš03Pestr Luděk21
Dvořák Jiří ml.21Dědek Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17482:404TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Magyar Jakub
Slavíček Jan ml.
 
 
Baxa Karel
Krieger Jan
 
 
-7-76493210
2.Gräf Adam
Sládek Ondřej
 
 
Ťuík Jan
Najbertová Lucie
 
 
43-64 3120
3.Gräf AdamBaxa Karel5-12-8283230
4.Sládek OndřejKrieger Jan9-11-9-4 1331
5.Magyar JakubŤuík Jan6108  3041
6.Slavíček Jan ml.Najbertová Lucie787  3051
7.Sládek OndřejBaxa Karel-5-7-6  0352
8.Magyar JakubKrieger Jan15-97-693262
9.Slavíček Jan ml.Ťuík Jan752  3072
10.Gräf AdamNajbertová Lucie788  3082
11.Magyar JakubBaxa Karel-48-6-9 1383
12.Slavíček Jan ml.Krieger Jan-4333 3193
13.Gräf AdamŤuík Jan8712  30103
14.Sládek OndřejNajbertová Lucie79   20  
15.Slavíček Jan ml.Baxa Karel         
16.Gräf AdamKrieger Jan         
17.Sládek OndřejŤuík Jan         
18.Magyar JakubNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gräf Adam30Baxa Karel21
Sládek Ondřej02Krieger Jan12
Magyar Jakub21Ťuík Jan03
Slavíček Jan ml.30Najbertová Lucie02
Počet diváků: 2
Magyar P., Slavíčková Eliška



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2022 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11420:330SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Arnošt
Stočes Petr
 
 
Jiřička Miroslav
Karpíšek Miloš
 
 
7411  3010
2.Totzauer Karel
Dusbaba Miroslav
 
 
Vanka Petr
Marek Jaroslav
 
 
-92-6-8 1311
3.Koubek ArnoštVanka Petr7610  3021
4.Totzauer KarelMarek Jaroslav-46128 3131
5.Dusbaba MiroslavKarpíšek Miloš-2-6-13  0332
6.Stočes PetrJiřička Miroslav363  3042
7.Totzauer KarelVanka Petr6810  3052
8.Dusbaba MiroslavMarek Jaroslav-59-6233262
9.Stočes PetrKarpíšek Miloš67-87 3172
10.Koubek ArnoštJiřička Miroslav-5567 3182
11.Dusbaba MiroslavVanka Petr788  3092
12.Stočes PetrMarek Jaroslav768  30102
13.Koubek ArnoštKarpíšek Miloš         
14.Totzauer KarelJiřička Miroslav         
15.Stočes PetrVanka Petr         
16.Koubek ArnoštMarek Jaroslav         
17.Totzauer KarelKarpíšek Miloš         
18.Dusbaba MiroslavJiřička Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Arnošt20Vanka Petr03
Totzauer Karel20Marek Jaroslav03
Dusbaba Miroslav21Karpíšek Miloš11
Stočes Petr30Jiřička Miroslav02
Počet diváků: 35271



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2022 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:25621:522SF SKK El Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
Skála Patrik
Táborský Michael
 
 
-9-6-4  0301
2.Truchlík Maxim
Bertho Tibor
 
 
Kolařík Ivan
Mareš Petr
 
 
9810  3011
3.Truchlík MaximTáborský Michael888  3021
4.Bertho TiborSkála Patrik852  3031
5.Strouhal VojtěchMareš Petr43-57 3141
6.Kotrč MichalKolařík Ivan46-9-8-82342
7.Bertho TiborTáborský Michael-104-4-5 1343
8.Strouhal VojtěchSkála Patrik-5777 3153
9.Kotrč MichalMareš Petr6-9-57-62354
10.Truchlík MaximKolařík Ivan1255  3064
11.Strouhal VojtěchTáborský Michael10-76-8-82365
12.Kotrč MichalSkála Patrik456  3075
13.Truchlík MaximMareš Petr1-1218 3185
14.Bertho TiborKolařík Ivan-9-83-5 1386
15.Kotrč MichalTáborský Michael12-9-7-5 1387
16.Truchlík MaximSkála Patrik421  3097
17.Bertho TiborMareš Petr98-139 31107
18.Strouhal VojtěchKolařík Ivan11-676 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Truchlík Maxim40Táborský Michael31
Bertho Tibor22Skála Patrik04
Strouhal Vojtěch21Mareš Petr13
Kotrč Michal13Kolařík Ivan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy