Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha KVrchní
rozhodčí:
Puk Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8405:312TTC Elizza Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Puk Jaroslav
Puk David
 
 
Kuttler Karel
Blaho Martin
 
 
493  3010
2.Novák Roman
Šedivý Stanislav
 
 
Sutnar Bohuslav
Zajíček Luděk
 
 
-9997 3120
3.Šedivý StanislavZajíček Luděk9-7-8-7 1321
4.Puk JaroslavKuttler Karel547  3031
5.Novák RomanBlaho Martin7-679 3141
6.Puk DavidSutnar Bohuslav439  3051
7.Puk JaroslavZajíček Luděk777  3061
8.Novák RomanKuttler Karel789  3071
9.Puk DavidBlaho Martin-8-5712113281
10.Šedivý StanislavSutnar Bohuslav58-83 3191
11.Novák RomanZajíček Luděk9109  30101
12.Puk DavidKuttler Karel4106  30  
13.Šedivý StanislavBlaho Martin         
14.Puk JaroslavSutnar Bohuslav         
15.Puk DavidZajíček Luděk         
16.Šedivý StanislavKuttler Karel         
17.Puk JaroslavBlaho Martin         
18.Novák RomanSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šedivý Stanislav11Zajíček Luděk12
Puk Jaroslav20Kuttler Karel02
Novák Roman30Blaho Martin02
Puk David20Sutnar Bohuslav02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1015:32388:481TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Ivan
Pestr Luděk
 
 
Pour Lukáš
Prokeš Jan
 
 
-7-6-7  0301
2.Dušek Jiří
Černý Jakub
 
 
Drahota Jiří
Němec Michal
 
 
-67-101493211
3.Pestr LuděkPour Lukáš-9-67-10 1312
4.Hlaváček IvanDrahota Jiří6-1-8-5 1313
5.Dušek JiříProkeš Jan-57-5-7 1314
6.Černý JakubNěmec Michal-10119-7-12315
7.Hlaváček IvanPour Lukáš-7-55-7 1316
8.Dušek JiříDrahota Jiří9-96-11-22317
9.Černý JakubProkeš Jan-58-8-7 1318
10.Pestr LuděkNěmec Michal-8-49-10 1319
11.Dušek JiříPour Lukáš-997-7-723110
12.Černý JakubDrahota Jiří-6-68-4 13  
13.Pestr LuděkProkeš Jan         
14.Hlaváček IvanNěmec Michal         
15.Černý JakubPour Lukáš         
16.Pestr LuděkDrahota Jiří         
17.Hlaváček IvanProkeš Jan         
18.Dušek JiříNěmec Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pestr Luděk02Pour Lukáš30
Hlaváček Ivan02Drahota Jiří20
Dušek Jiří03Prokeš Jan20
Černý Jakub02Němec Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33490:538TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
Smíšek Jaroslav
Písecký Luboš
 
 
-10-5-6  0301
2.Stoilov Jonáš
Krieger Jan
 
 
Fiala Aleš
Brýna Karel
 
 
8-12-99-72302
3.Stoilov JonášPísecký Luboš-95-11-7 1303
4.Ťuík JanBrýna Karel-3-48-8 1304
5.Krieger JanFiala Aleš6-958 3114
6.Baxa KarelSmíšek Jaroslav-8-8-9  0315
7.Ťuík JanPísecký Luboš-4-4-8  0316
8.Krieger JanBrýna Karel7-96-3-112317
9.Baxa KarelFiala Aleš6618  3027
10.Stoilov JonášSmíšek Jaroslav4-56-1063237
11.Krieger JanPísecký Luboš-7-8-7  0338
12.Baxa KarelBrýna Karel-8-3-7  0339
13.Stoilov JonášFiala Aleš9106  3049
14.Ťuík JanSmíšek Jaroslav9105  3059
15.Baxa KarelPísecký Luboš-9-89-1 13510
16.Stoilov JonášBrýna Karel         
17.Ťuík JanFiala Aleš         
18.Krieger JanSmíšek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stoilov Jonáš21Písecký Luboš40
Ťuík Jan12Brýna Karel30
Krieger Jan12Fiala Aleš03
Baxa Karel13Smíšek Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34523:576KST Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gao Yanming
Vanka Petr
 
 
Jantač Petr
Hnilička Jiří
 
 
-95-8-6 1301
2.Hanšpach Daniel
Karpíšek Miloš
 
 
Dvořák Jiří st.
Macek Lukáš
 
 
WO    0302
3.Karpíšek MilošHnilička Jiří13-8-1010-52303
4.Gao YanmingJantač Petr-9765 3113
5.Hanšpach DanielMacek Lukáš3-8-12-8 1314
6.Vanka PetrDvořák Jiří st.-9869 3124
7.Gao YanmingHnilička Jiří-8961 3134
8.Hanšpach DanielJantač Petr1077  3044
9.Vanka PetrMacek Lukáš10-7-57-82345
10.Karpíšek MilošDvořák Jiří st.-88-6-8 1346
11.Hanšpach DanielHnilička Jiří8812  3056
12.Vanka PetrJantač Petr-10-5-8  0357
13.Karpíšek MilošMacek Lukáš-8-6-9  0358
14.Gao YanmingDvořák Jiří st.89-96 3168
15.Vanka PetrHnilička Jiří-4-3-5  0369
16.Karpíšek MilošJantač Petr-5-89-5 13610
17.Gao YanmingMacek Lukáš         
18.Hanšpach DanielDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Karpíšek Miloš04Hnilička Jiří22
Gao Yanming30Jantač Petr22
Hanšpach Daniel21Macek Lukáš30
Vanka Petr13Dvořák Jiří st.12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:37634:667TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Miroslav
Mareš Petr
 
 
Michlík Michal
Slavíček Jan ml.
 
 
12-669 3110
2.Kolařík Ivan
Zikl Petr
 
 
Matouš Vojtěch
Gräf Adam
 
 
67-6-493220
3.Mareš PetrMichlík Michal7-8-7-8 1321
4.Hach MiroslavSlavíček Jan ml.-12-9-7  0322
5.Kolařík IvanGräf Adam87-7-10-82323
6.Zikl PetrMatouš Vojtěch-106-89-122324
7.Hach MiroslavMichlík Michal-6-55-5 1325
8.Kolařík IvanSlavíček Jan ml.6-7-8-7 1326
9.Zikl PetrGräf Adam98-47 3136
10.Mareš PetrMatouš Vojtěch-5-910-9 1337
11.Kolařík IvanMichlík Michal88-6-4-92338
12.Zikl PetrSlavíček Jan ml.-9-101010-92339
13.Mareš PetrGräf Adam-91054 3149
14.Hach MiroslavMatouš Vojtěch-711108 3159
15.Zikl PetrMichlík Michal10-8127 3169
16.Mareš PetrSlavíček Jan ml.-8-67-7 13610
17.Hach MiroslavGräf Adam         
18.Kolařík IvanMatouš Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mareš Petr13Michlík Michal31
Hach Miroslav12Slavíček Jan ml.40
Kolařík Ivan03Gräf Adam12
Zikl Petr22Matouš Vojtěch21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10427:306SF SKK El Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
Totzauer Karel
Brenner Zdeněk
 
 
348  3010
2.Novotný Miroslav
Bertho Tibor
 
 
Hezina Jiří
Stýblo Jaroslav
 
 
-55-86-32311
3.Bertho TiborStýblo Jaroslav969  3021
4.Novotný MiroslavBrenner Zdeněk46-86 3131
5.Vyvadil JiříTotzauer Karel-4-59-9 1332
6.Kotrč MichalHezina Jiří987  3042
7.Novotný MiroslavStýblo Jaroslav53-48 3152
8.Vyvadil JiříBrenner Zdeněk77-96 3162
9.Kotrč MichalTotzauer Karel64-93 3172
10.Bertho TiborHezina Jiří355  3082
11.Vyvadil JiříStýblo Jaroslav395  3092
12.Kotrč MichalBrenner Zdeněk756  30102
13.Bertho TiborTotzauer Karel         
14.Novotný MiroslavHezina Jiří         
15.Kotrč MichalStýblo Jaroslav         
16.Bertho TiborBrenner Zdeněk         
17.Novotný MiroslavTotzauer Karel         
18.Vyvadil JiříHezina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bertho Tibor20Stýblo Jaroslav03
Novotný Miroslav20Brenner Zdeněk03
Vyvadil Jiří21Totzauer Karel11
Kotrč Michal30Hezina Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy