Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2021 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:31366:450TTC Elizza Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusbaba Miroslav
Stýblo Jaroslav
 
 
Novák Roman
Puk Jaroslav
 
 
-8-2-2  0301
2.Stočes Petr
Totzauer Karel
 
 
Rosová Kateřina
Vránová Helena
 
 
49-59 3111
3.Totzauer KarelPuk Jaroslav-6-8-11  0312
4.Stýblo JaroslavVránová Helena-3-5-10  0313
5.Dusbaba MiroslavRosová Kateřina-9-5-6  0314
6.Stočes PetrNovák Roman8112  3024
7.Stýblo JaroslavPuk Jaroslav-7-77-11 1325
8.Dusbaba MiroslavVránová Helena-1-3-5  0326
9.Stočes PetrRosová Kateřina7103  3036
10.Totzauer KarelNovák Roman-5-6-6  0337
11.Dusbaba MiroslavPuk Jaroslav-3-4-8  0338
12.Stočes PetrVránová Helena8-8-6-9 1339
13.Totzauer KarelRosová Kateřina366  3049
14.Stýblo JaroslavNovák Roman7-7-74-423410
15.Stočes PetrPuk Jaroslav98   20  
16.Totzauer KarelVránová Helena         
17.Stýblo JaroslavRosová Kateřina         
18.Dusbaba MiroslavNovák Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Totzauer Karel12Puk Jaroslav30
Stýblo Jaroslav03Vránová Helena30
Dusbaba Miroslav03Rosová Kateřina12
Stočes Petr21Novák Roman21
Počet diváků: 35271



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:17532:439TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pfleger Michal
Matouš Vojtěch
 
 
Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
79-84 3110
2.Michlík Michal
Slavíček Jan ml.
 
 
Novotný Miroslav
Bertho Tibor
 
 
559  3020
3.Slavíček Jan ml.Kotrč Michal9106  3030
4.Michlík MichalBertho Tibor98-5-8-62331
5.Matouš VojtěchNovotný Miroslav8411  3041
6.Pfleger MichalVyvadil Jiří666  3051
7.Michlík MichalKotrč Michal-4-108-9 1352
8.Matouš VojtěchBertho Tibor-119-47-92353
9.Pfleger MichalNovotný Miroslav568  3063
10.Slavíček Jan ml.Vyvadil Jiří557  3073
11.Matouš VojtěchKotrč Michal-7-5-9  0374
12.Pfleger MichalBertho Tibor747  3084
13.Slavíček Jan ml.Novotný Miroslav-10369 3194
14.Michlík MichalVyvadil Jiří11-5-96-12395
15.Pfleger MichalKotrč Michal850  30105
16.Slavíček Jan ml.Bertho Tibor         
17.Michlík MichalNovotný Miroslav         
18.Matouš VojtěchVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavíček Jan ml.30Kotrč Michal22
Michlík Michal03Bertho Tibor21
Matouš Vojtěch12Novotný Miroslav03
Pfleger Michal40Vyvadil Jiří12
Počet diváků: 2
Slavíček Jan st. Slavíčková Eliška



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 950/1 - Praha 10 VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17462:409KST Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Hnilička Jiří
 
 
Hach Miroslav
Vaněček Martin
 
 
-6-99743210
2.Polášek Lukáš
Macek Lukáš
 
 
Kolařík Ivan
Mareš Petr
 
 
65-67 3120
3.Jantač PetrMareš Petr8-675 3130
4.Macek LukášHach Miroslav107-92 3140
5.Polášek LukášKolařík Ivan765  3050
6.Hnilička JiříVaněček Martin-89-8-5 1351
7.Macek LukášMareš Petr-7999 3161
8.Polášek LukášHach Miroslav-579-763271
9.Hnilička JiříKolařík Ivan-5959 3181
10.Jantač PetrVaněček Martin-7117-673291
11.Polášek LukášMareš Petr-7-8-8  0392
12.Hnilička JiříHach Miroslav6510  30102
13.Jantač PetrKolařík Ivan         
14.Macek LukášVaněček Martin         
15.Hnilička JiříMareš Petr         
16.Jantač PetrHach Miroslav         
17.Macek LukášKolařík Ivan         
18.Polášek LukášVaněček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jantač Petr20Mareš Petr12
Macek Lukáš20Hach Miroslav03
Polášek Lukáš21Kolařík Ivan02
Hnilička Jiří21Vaněček Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:27558:465TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Brýna Karel
 
 
Zseller Jiří
Gao Yanming
 
 
-7-4-9  0301
2.Smíšek Jaroslav
Novotný Robert
 
 

 
 
WO    3011
3.Fiala AlešGao Yanming-3-69-4 1312
4.Smíšek JaroslavZseller Jiří-9-10-10  0313
5.Novotný RobertKarpíšek Miloš8513  3023
6.Brýna KarelWO    3033
7.Smíšek JaroslavGao Yanming-6-10-1  0334
8.Novotný RobertZseller Jiří4-127-953244
9.Brýna KarelKarpíšek Miloš-95711 3154
10.Fiala AlešWO    3064
11.Novotný RobertGao Yanming-6-711-9 1365
12.Brýna KarelZseller Jiří12-1365 3175
13.Fiala AlešKarpíšek Miloš-6-87893285
14.Smíšek JaroslavWO    3095
15.Brýna KarelGao Yanming-10-7-9  0396
16.Fiala AlešZseller Jiří-3-6-2  0397
17.Smíšek JaroslavKarpíšek Miloš889  30107
18.Novotný Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fiala Aleš12Gao Yanming40
Smíšek Jaroslav12Zseller Jiří22
Novotný Robert21Karpíšek Miloš04
Brýna Karel21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14466:386TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Igor
Němec Michal
 
 
Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
-78-8973210
2.Prokeš Jan
Pour Lukáš
 
 
Krieger Jan
Bezděk Metoděj
 
 
547  3020
3.Prokeš JanŤuík Jan7-10-3-6 1321
4.Svoboda IgorKrieger Jan7-10-5-8 1322
5.Pour LukášBaxa Karel-4312-863232
6.Drahota JiříBezděk Metoděj8-107-1143242
7.Svoboda IgorŤuík Jan978  3052
8.Pour LukášKrieger Jan-10778 3162
9.Drahota JiříBaxa Karel687  3072
10.Prokeš JanBezděk Metoděj682  3082
11.Pour Lukᚍuík Jan-10788 3192
12.Drahota JiříKrieger Jan1078  30102
13.Prokeš JanBaxa Karel         
14.Svoboda IgorBezděk Metoděj         
15.Drahota JiříŤuík Jan         
16.Prokeš JanKrieger Jan         
17.Svoboda IgorBaxa Karel         
18.Pour LukášBezděk Metoděj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prokeš Jan11Ťuík Jan12
Svoboda Igor11Krieger Jan12
Pour Lukáš30Baxa Karel02
Drahota Jiří30Bezděk Metoděj02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36511:563TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Laube Martin
 
 
Dušek Jiří
Horká Nela
 
 
56-4-6-92301
2.Zajíček Luděk
Blaho Martin
 
 
Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
4-4-9963211
3.Blaho MartinHorká Nela-89-7-8 1312
4.Kuttler KarelDušek Jiří-11-4-6  0313
5.Laube MartinPestr Luděk-75-68-102314
6.Zajíček LuděkMládek Bohuslav88-711 3124
7.Kuttler KarelHorká Nela-11-4-6  0325
8.Laube MartinDušek Jiří-5-4-6  0326
9.Zajíček LuděkPestr Luděk66-57 3136
10.Blaho MartinMládek Bohuslav589  3046
11.Laube MartinHorká Nela-8-7-8  0347
12.Zajíček LuděkDušek Jiří-5-978103257
13.Blaho MartinPestr Luděk-9-5-7  0358
14.Kuttler KarelMládek Bohuslav-8-945-102359
15.Zajíček LuděkHorká Nela-9-87-6 13510
16.Blaho MartinDušek Jiří         
17.Kuttler KarelPestr Luděk         
18.Laube MartinMládek Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blaho Martin12Horká Nela40
Kuttler Karel03Dušek Jiří21
Laube Martin03Pestr Luděk21
Zajíček Luděk31Mládek Bohuslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy