Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 950/1 - Praha 10 VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24580:523KST Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Hnilička Jiří
 
 
Kotlorz Lukáš
Petrtýl Šimon
 
 
3107  3010
2.Pospíšil Marek
Macek Lukáš
 
 
Rosová Kateřina
Vránová Helena
 
 
-10-107-6 1311
3.Jantač PetrPetrtýl Šimon6-6-10-9 1312
4.Pospíšil MarekKotlorz Lukáš8-74-773222
5.Macek LukášVránová Helena9-6-51073232
6.Hnilička JiříRosová Kateřina9-4106 3142
7.Pospíšil MarekPetrtýl Šimon-8-5-9  0343
8.Macek LukášKotlorz Lukáš-99310 3153
9.Hnilička JiříVránová Helena8-10-10-7 1354
10.Jantač PetrRosová Kateřina1104  3064
11.Macek LukášPetrtýl Šimon997  3074
12.Hnilička JiříKotlorz Lukáš811-79 3184
13.Jantač PetrVránová Helena614-710 3194
14.Pospíšil MarekRosová Kateřina8-6-73-62395
15.Hnilička JiříPetrtýl Šimon1-1136 31105
16.Jantač PetrKotlorz Lukáš         
17.Pospíšil MarekVránová Helena         
18.Macek LukášRosová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jantač Petr21Petrtýl Šimon22
Pospíšil Marek12Kotlorz Lukáš03
Macek Lukáš30Vránová Helena12
Hnilička Jiří31Rosová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32597:602TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Písecký Luboš
 
 
Pfleger Michal
Michlík Michal
 
 
87-18 3110
2.Fiala Aleš
Brýna Karel
 
 
Sládek Ondřej
Slavíček Jan ml.
 
 
99-5-8-12311
3.Brýna KarelPfleger Michal49-94 3121
4.Fiala AlešSlavíček Jan ml.-6-5-9  0322
5.Smíšek JaroslavMichlík Michal5-9-6683232
6.Písecký LubošSládek Ondřej9-6-7863242
7.Fiala AlešPfleger Michal-11-66-2 1343
8.Smíšek JaroslavSlavíček Jan ml.-9-6-5  0344
9.Písecký LubošMichlík Michal-127109 3154
10.Brýna KarelSládek Ondřej893  3064
11.Smíšek JaroslavPfleger Michal-8-4-6  0365
12.Písecký LubošSlavíček Jan ml.-10-510-14 1366
13.Brýna KarelMichlík Michal88-8-893276
14.Fiala AlešSládek Ondřej636  3086
15.Písecký LubošPfleger Michal-8-6-6  0387
16.Brýna KarelSlavíček Jan ml.645  3097
17.Fiala AlešMichlík Michal-8-5611532107
18.Smíšek JaroslavSládek Ondřej868  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brýna Karel40Pfleger Michal31
Fiala Aleš22Slavíček Jan ml.31
Smíšek Jaroslav12Michlík Michal04
Písecký Luboš22Sládek Ondřej03
Přítomen nehrající kapitán Jan Slavíček st.



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6379:203TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Lukáš
Prokeš Jan
 
 
Totzauer Karel
Koubek Arnošt
 
 
38-6-883210
2.Drahota Jiří
Němec Michal
 
 
Dusbaba Miroslav
Stočes Petr
 
 
WO    3020
3.Němec MichalTotzauer Karel-11769 3130
4.Prokeš JanDusbaba Miroslav318  3040
5.Pour LukášStočes PetrWO    3050
6.Drahota JiříKoubek Arnošt-9-95673260
7.Prokeš JanTotzauer Karel1079  3070
8.Pour LukášDusbaba Miroslav8-559 3180
9.Drahota JiříStočes PetrWO    3090
10.Němec MichalKoubek Arnošt826  30100
11.Pour LukášTotzauer Karel         
12.Drahota JiříDusbaba Miroslav         
13.Němec MichalStočes Petr         
14.Prokeš JanKoubek Arnošt         
15.Drahota JiříTotzauer Karel         
16.Němec MichalDusbaba Miroslav         
17.Prokeš JanStočes Petr         
18.Pour LukášKoubek Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němec Michal20Totzauer Karel02
Prokeš Jan20Dusbaba Miroslav02
Pour Lukáš10Koubek Arnošt02
Drahota Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37506:646SF SKK El Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Luděk
Kuttler Karel
 
 
Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
7-88-283210
2.
 
 
Šrytr Petr
Bertho Tibor
 
 
WO    0311
3.Blaho MartinKotrč Michal9-9-4-8 1312
4.Kuttler KarelBertho Tibor9-8-9-4 1313
5.Vyvadil JiříWO    0314
6.Zajíček LuděkŠrytr Petr67-14 3124
7.Kuttler KarelKotrč Michal-5-7-3  0325
8.Bertho TiborWO    0326
9.Zajíček LuděkVyvadil Jiří384  3036
10.Blaho MartinŠrytr Petr8-995 3146
11.Kotrč MichalWO    0347
12.Zajíček LuděkBertho Tibor-116-8963257
13.Blaho MartinVyvadil Jiří-89-88-9 1358
14.Kuttler KarelŠrytr Petr3-6-910-72359
15.Zajíček LuděkKotrč Michal4-979 3169
16.Blaho MartinBertho Tibor-4-6-9  03610
17.Kuttler KarelVyvadil Jiří         
18.Šrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blaho Martin13Kotrč Michal21
Kuttler Karel03Bertho Tibor21
Zajíček Luděk40Vyvadil Jiří11
   Šrytr Petr12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:33371:453TJ Sokol Praha - Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědek Jakub
Pestr Luděk
 
 
Skála Patrik
Hach Miroslav
 
 
-10-7-7  0301
2.Dušek Jiří
Černý Jakub
 
 
Mareš Petr
Kolařík Ivan
 
 
-12-9-4  0302
3.Černý JakubMareš Petr85-123 3112
4.Pestr LuděkSkála Patrik846  3022
5.Dědek JakubHach Miroslav-6-8-1  0323
6.Dušek JiříKolařík Ivan-8-3-10  0324
7.Pestr LuděkMareš Petr3-7-6-7 1325
8.Dědek JakubSkála Patrik-10-6-3  0326
9.Dušek JiříHach Miroslav-7-4-4  0327
10.Černý JakubKolařík Ivan-3-9-10  0328
11.Dědek JakubMareš Petr-14-10-7  0329
12.Dušek JiříSkála Patrik76-5-893239
13.Černý JakubHach Miroslav7-78-8-723310
14.Pestr LuděkKolařík Ivan-3-10-7  03  
15.Dušek JiříMareš Petr         
16.Černý JakubSkála Patrik         
17.Pestr LuděkHach Miroslav7-8812 31  
18.Dědek JakubKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Jakub12Mareš Petr21
Pestr Luděk11Skála Patrik12
Dědek Jakub03Hach Miroslav30
Dušek Jiří12Kolařík Ivan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:40577:635TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baxa Karel
Koutník Roman
 
 
Gao Yanming
Marek Jaroslav
 
 
-8-3-6  0301
2.Krieger Jan
Stoilov Jonáš
 
 
Zseller Jiří
Karpíšek Miloš
 
 
8108  3011
3.Koutník RomanGao Yanming-10-8-4  0312
4.Baxa KarelZseller Jiří-71254 3122
5.Krieger JanMarek Jaroslav8-14-71043232
6.Stoilov JonášKarpíšek Miloš276  3042
7.Baxa KarelGao Yanming-10-4-2  0343
8.Krieger JanZseller Jiří-7-11-2  0344
9.Stoilov JonášMarek Jaroslav8-73-663254
10.Koutník RomanKarpíšek Miloš-98-11433264
11.Krieger JanGao Yanming-8-9-9  0365
12.Stoilov JonášZseller Jiří-4-5-9  0366
13.Koutník RomanMarek Jaroslav-7-7-7  0367
14.Baxa KarelKarpíšek Miloš-6579 3177
15.Stoilov JonášGao Yanming-6-5-3  0378
16.Koutník RomanZseller Jiří-3-8-9  0379
17.Baxa KarelMarek Jaroslav6-69-12103289
18.Krieger JanKarpíšek Miloš-789-11-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutník Roman13Gao Yanming40
Baxa Karel31Zseller Jiří31
Krieger Jan13Marek Jaroslav13
Stoilov Jonáš22Karpíšek Miloš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy