Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:5367:228SF SKK El Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truchlík Maxim
Holík Šimon
 
 
Pára Michal
Zapletal Radek
 
 
548  3010
2.Kaucký Vladimír
Holý Prokop
 
 
Heinz Petr
Havlíček Petr
 
 
6510  3020
3.Holík ŠimonPára Michal88-91 3130
4.Kaucký VladimírZapletal Radek556  3040
5.Holý ProkopHeinz Petr-4-5-7  0341
6.Truchlík MaximHavlíček Petr588  3051
7.Kaucký VladimírPára Michal344  3061
8.Holý ProkopZapletal Radek574  3071
9.Truchlík MaximHeinz Petr5510  3081
10.Holík ŠimonHavlíček Petr385  3091
11.Holý ProkopPára Michal112-85 31101
12.Truchlík MaximZapletal Radek573  30  
13.Holík ŠimonHeinz Petr         
14.Kaucký VladimírHavlíček Petr         
15.Truchlík MaximPára Michal         
16.Holík ŠimonZapletal Radek         
17.Kaucký VladimírHeinz Petr         
18.Holý ProkopHavlíček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holík Šimon20Pára Michal03
Kaucký Vladimír20Zapletal Radek02
Holý Prokop21Heinz Petr11
Truchlík Maxim20Havlíček Petr02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:35366:493TJ ABC Braník E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čábela Filip
Kittnar Jan
 
 
Laštovka Jiří
Kotek Miloš
 
 
-797-5-102301
2.Hrneček Vojtěch
Šubert Tomáš
 
 
Janík František
Prokop Leoš
 
 
7-4-8993211
3.Čábela FilipKotek Miloš-8-29-6 1312
4.Kittnar JanLaštovka Jiří-4-3-7  0313
5.Hrneček VojtěchJaník František-8-15-6  0314
6.Šubert TomášProkop Leoš-8-9-5  0315
7.Kittnar JanKotek Miloš-11666 3125
8.Hrneček VojtěchLaštovka Jiří-8-1-8  0326
9.Šubert TomášJaník František-4-5-4  0327
10.Čábela FilipProkop Leoš-3-3-8  0328
11.Hrneček VojtěchKotek Miloš-978-1283238
12.Šubert TomášLaštovka Jiří-11-12-9  0339
13.Čábela FilipJaník František-2-6-3  03310
14.Kittnar JanProkop Leoš463  30  
15.Šubert TomášKotek Miloš         
16.Čábela FilipLaštovka Jiří         
17.Kittnar JanJaník František         
18.Hrneček VojtěchProkop Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čábela Filip03Kotek Miloš12
Kittnar Jan11Laštovka Jiří30
Hrneček Vojtěch12Janík František30
Šubert Tomáš03Prokop Leoš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha MVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30269:393TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinander Michal
Bartoň Aleš
 
 
Jukl Tomáš
Podrazil Jiří
 
 
-6-5-8  0301
2.Havlický Aleš
Šlapák Radek
 
 
Haba Martin
Bárta Vít
 
 
-3-12-5  0302
3.Bartoň AlešHaba Martin-3-104-9 1303
4.Šlapák RadekJukl Tomáš-3-10-4  0304
5.Havlický AlešPodrazil Jiří-8-8-3  0305
6.Kleinander MichalBárta Vít8-11-4-10 1306
7.Šlapák RadekHaba Martin-468-5-62307
8.Havlický AlešJukl Tomáš-6-6-2  0308
9.Kleinander MichalPodrazil Jiří81011  3018
10.Bartoň AlešBárta Vít-8-7-8  0319
11.Havlický AlešHaba Martin-1-8-6  03110
12.Kleinander MichalJukl Tomáš-5-6-9  03  
13.Bartoň AlešPodrazil Jiří         
14.Šlapák RadekBárta Vít         
15.Kleinander MichalHaba Martin         
16.Bartoň AlešJukl Tomáš         
17.Šlapák RadekPodrazil Jiří         
18.Havlický AlešBárta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoň Aleš02Haba Martin30
Šlapák Radek02Jukl Tomáš20
Havlický Aleš03Podrazil Jiří11
Kleinander Michal11Bárta Vít20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35461:528TJ Slavoj Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlík Prokop
Karlík Matyáš
 
 
Slavíček Jan st.
Magyar Jakub
 
 
-1-3-5  0301
2.Hájková Anna
Špicarová Veronika
 
 
Hanzal Tomáš
Hanzal Marek
 
 
-1055-863211
3.Karlík ProkopSlavíček Jan st.8-6-10-7 1312
4.Hájková AnnaMagyar Jakub356  3022
5.Špicarová VeronikaHanzal Tomáš96-96 3132
6.Karlík MatyášHanzal Marek-88-7-8 1333
7.Hájková AnnaSlavíček Jan st.2105  3043
8.Špicarová VeronikaMagyar Jakub-1-3-8  0344
9.Karlík MatyášHanzal Tomáš-6-6-8  0345
10.Karlík ProkopHanzal Marek-11-8-6  0346
11.Špicarová VeronikaSlavíček Jan st.13-457 3156
12.Karlík MatyášMagyar Jakub-1-3-3  0357
13.Karlík ProkopHanzal Tomáš-6-866-62358
14.Hájková AnnaHanzal Marek6-948 3168
15.Karlík MatyášSlavíček Jan st.-6-6-1  0369
16.Karlík ProkopMagyar Jakub-6-9-7  03610
17.Hájková AnnaHanzal Tomáš         
18.Špicarová VeronikaHanzal Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karlík Prokop04Slavíček Jan st.22
Hájková Anna30Magyar Jakub31
Špicarová Veronika21Hanzal Tomáš21
Karlík Matyáš04Hanzal Marek21
Chyba databáze: Chybné heslo u vedoucího domácích Chybné heslo u vedoucího hostů

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy