Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha EVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13443:370TJ Slavoj Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Jan st.
Magyar Jakub
 
 
Martinec Ondřej
Nemčík Marek
 
 
-910-11573210
2.Gräf Adam
Sládek Ondřej
 
 
Louženský Luboš
Nemčík Martin
 
 
656  3020
3.Sládek OndřejMartinec Ondřej-6-6-6  0321
4.Magyar JakubNemčík Marek7813  3031
5.Slavíček Jan st.Louženský Luboš-4-107-4 1332
6.Gräf AdamNemčík Martin468  3042
7.Magyar JakubMartinec Ondřej-10-8-4  0343
8.Slavíček Jan st.Nemčík Marek11-77-7103253
9.Gräf AdamLouženský Luboš659  3063
10.Sládek OndřejNemčík Martin568  3073
11.Slavíček Jan st.Martinec Ondřej496  3083
12.Gräf AdamNemčík Marek1159  3093
13.Sládek OndřejLouženský Luboš947  30103
14.Magyar JakubNemčík Martin         
15.Gräf AdamMartinec Ondřej         
16.Sládek OndřejNemčík Marek         
17.Magyar JakubLouženský Luboš         
18.Slavíček Jan st.Nemčík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sládek Ondřej21Martinec Ondřej21
Magyar Jakub11Nemčík Marek03
Slavíček Jan st.21Louženský Luboš12
Gräf Adam30Nemčík Martin02
Počet diváků: 2
Martinec Vít Magyar Pavel



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10410:252TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil Jiří
Jukl Tomáš
 
 
Zadražil Matěj
Hájková Anna
 
 
526  3010
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Máca Michal
Chládek Pavel
 
 
2-793 3120
3.Haba MartinZadražil Matěj7-935 3130
4.Podrazil JiříChládek Pavel442  3040
5.Fuček MiloslavMáca Michal-69-4-4 1341
6.Jukl TomášHájková Anna-848-673251
7.Podrazil JiříZadražil Matěj333  3061
8.Fuček MiloslavChládek Pavel648  3071
9.Jukl TomášMáca Michal532  3081
10.Haba MartinHájková Anna-10-7-8  0382
11.Fuček MiloslavZadražil Matěj456  3092
12.Jukl TomášChládek Pavel027  30102
13.Haba MartinMáca Michal179  30  
14.Podrazil JiříHájková Anna         
15.Jukl TomášZadražil Matěj         
16.Haba MartinChládek Pavel         
17.Podrazil JiříMáca Michal         
18.Fuček MiloslavHájková Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haba Martin11Zadražil Matěj03
Podrazil Jiří20Chládek Pavel03
Fuček Miloslav21Máca Michal11
Jukl Tomáš30Hájková Anna11
Hosté neměli heslo do registru, proto není od nich zápis potvrzen.



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Braník EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12445:354TJ ABC Braník E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Petr
Mička Zdeněk
 
 
Zdeněk Jan
Vacek Bohumil
 
 
893  3010
2.Hájek Ondřej
Hájek Jan
 
 
Kleinander Michal
Bartoň Aleš
 
 
5-1046 3120
3.Hájek JanBartoň Aleš448  3030
4.Hájek OndřejKleinander Michal5-5107 3140
5.Hlaváček PetrVacek Bohumil-711-712133250
6.Mička ZdeněkZdeněk Jan735  3060
7.Hájek OndřejBartoň Aleš833  3070
8.Hlaváček PetrKleinander Michal-6-96-3 1371
9.Mička ZdeněkVacek Bohumil9-996 3181
10.Hájek JanZdeněk Jan-4-68-7 1382
11.Hlaváček PetrBartoň Aleš975  3092
12.Mička ZdeněkKleinander Michal86-910 31102
13.Hájek JanVacek Bohumil-5-7-8  03  
14.Hájek OndřejZdeněk Jan         
15.Mička ZdeněkBartoň Aleš         
16.Hájek JanKleinander Michal         
17.Hájek OndřejVacek Bohumil         
18.Hlaváček PetrZdeněk Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Jan11Bartoň Aleš03
Hájek Ondřej20Kleinander Michal12
Hlaváček Petr21Vacek Bohumil02
Mička Zdeněk30Zdeněk Jan11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:35534:558VSK MFF UK Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinz Petr
Zapletal Radek
 
 
Pawlasová Kateřina
Záleský Jan
 
 
-9578 3110
2.Pára Michal
Havlíček Petr
 
 
Engel Martin
Kápl Roman
 
 
58-6-9-92311
3.Heinz PetrZáleský Jan411-69 3121
4.Zapletal RadekEngel Martin-8-4-7  0322
5.Pára MichalKápl Roman-9-1065-62323
6.Havlíček PetrPawlasová Kateřina-7763 3133
7.Zapletal RadekZáleský Jan-2-4-5  0334
8.Pára MichalEngel Martin-8-7-8  0335
9.Havlíček PetrKápl Roman-6578 3145
10.Heinz PetrPawlasová Kateřina436  3055
11.Pára MichalZáleský Jan-4-4-5  0356
12.Havlíček PetrEngel Martin-5-12-4  0357
13.Heinz PetrKápl Roman646  3067
14.Zapletal RadekPawlasová Kateřina10-676 3177
15.Havlíček PetrZáleský Jan-2-6-6  0378
16.Heinz PetrEngel Martin101-8-3-92379
17.Zapletal RadekKápl Roman-9-9-11  03710
18.Pára MichalPawlasová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heinz Petr31Záleský Jan31
Zapletal Radek13Engel Martin40
Pára Michal03Kápl Roman22
Havlíček Petr22Pawlasová Kateřina03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy