Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha MVrchní
rozhodčí:
Puk Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31277:389SF SKK El Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Ondřej
Šedivý Ondřej
 
 
Holý Prokop
Holík Šimon
 
 
8-6-8-9 1301
2.Hofman Jakub
Louženský Luboš
 
 
Kaucký Vladimír
Mach Filip
 
 
-5-8-8  0302
3.Martinec OndřejHolík Šimon-10-11-7  0303
4.Šedivý OndřejHolý Prokop-5-4-8  0304
5.Hofman JakubMach Filip-9-1-6  0305
6.Louženský LubošKaucký Vladimír-8-7-6  0306
7.Šedivý OndřejHolík Šimon-8-12-2  0307
8.Hofman JakubHolý Prokop-8-12-2  0308
9.Louženský LubošMach Filip9-6-52-102309
10.Martinec OndřejKaucký Vladimír-5775 3119
11.Hofman JakubHolík Šimon-4-5-6  03110
12.Louženský LubošHolý Prokop-5-9   02  
13.Martinec OndřejMach Filip         
14.Šedivý OndřejKaucký Vladimír         
15.Louženský LubošHolík Šimon         
16.Martinec OndřejHolý Prokop         
17.Šedivý OndřejMach Filip         
18.Hofman JakubKaucký Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martinec Ondřej11Holík Šimon30
Šedivý Ondřej02Holý Prokop20
Hofman Jakub03Mach Filip20
Louženský Luboš02Kaucký Vladimír11
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19502:447TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Robert
Wichs Sáša
 
 
Heinz Petr
Zapletal Radek
 
 
106-99 3110
2.Hrneček Vojtěch
Vajda Michal
 
 
Pára Michal
Pára Eduard
 
 
8168  3020
3.Wichs SášaHeinz Petr-3-75-4 1321
4.Hrneček VojtěchZapletal Radek99-98 3131
5.Vajda MichalPára Michal-99-35-62332
6.Novotný RobertPára Eduard2610  3042
7.Hrneček VojtěchHeinz Petr-3-7-7  0343
8.Vajda MichalZapletal Radek798  3053
9.Novotný RobertPára Michal476  3063
10.Wichs SášaPára Eduard-99-9483273
11.Vajda MichalHeinz Petr-10-3-9  0374
12.Novotný RobertZapletal Radek657  3084
13.Wichs SášaPára Michal-25-106113294
14.Hrneček VojtěchPára Eduard-9725 31104
15.Novotný RobertHeinz Petr996  30  
16.Wichs SášaZapletal Radek         
17.Hrneček VojtěchPára Michal         
18.Vajda MichalPára Eduard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wichs Sáša21Heinz Petr30
Hrneček Vojtěch21Zapletal Radek03
Vajda Michal12Pára Michal12
Novotný Robert30Pára Eduard03
Vedoucí hostů neměl heslo do registru, potvrdí zápis z domova.



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha HVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:30435:417TJ ABC Braník E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlík Prokop
Máca Michal
 
 
Hlaváček Petr
Janík František
 
 
10-5-6-7 1301
2.Hájková Anna
Špicarová Veronika
 
 

 
 
000  3011
3.Hájková AnnaBartók Jiří663  3021
4.Karlík ProkopHlaváček Petr-7-310-9 1322
5.Špicarová VeronikaJaník František-5-9-4  0323
6.Máca Michal000  3033
7.Karlík ProkopBartók Jiří-4-6-6  0334
8.Špicarová VeronikaHlaváček Petr-2-55-5 1335
9.Máca MichalJaník František-3-5-1  0336
10.Hájková Anna000  3046
11.Špicarová VeronikaBartók Jiří-5-8-3  0347
12.Máca MichalHlaváček Petr9-7-5-8 1348
13.Hájková AnnaJaník František759  3058
14.Karlík Prokop000  3068
15.Máca MichalBartók Jiří-6-8-3  0369
16.Hájková AnnaHlaváček Petr773  3079
17.Karlík ProkopJaník František-2-5-6  03710
18.Špicarová Veronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájková Anna40Bartók Jiří31
Karlík Prokop13Hlaváček Petr31
Špicarová Veronika03Janík František31
Máca Michal1303



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20391:367TJ Slavoj Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Jan ml.
Slavíček Jan st.
 
 
Haba Martin
 
 
WOWOWO  3010
2.Magyar Jakub
Gräf Adam
 
 
Jukl Tomáš
Bárta Vít
 
 
-57-65-52311
3.Slavíček Jan st.Haba Martin-7-8-8  0312
4.Gräf AdamJukl Tomáš-5-8-6  0313
5.Slavíček Jan ml.Bárta Vít2210  3023
6.Magyar JakubWOWOWO  3033
7.Gräf AdamHaba Martin-88-13993243
8.Slavíček Jan ml.Jukl Tomáš9-1466 3153
9.Magyar JakubBárta Vít28-5-833263
10.Slavíček Jan st.WOWOWO  3073
11.Slavíček Jan ml.Haba Martin4711  3083
12.Magyar JakubJukl Tomáš-5-6-6  0384
13.Slavíček Jan st.Bárta Vít-896-10-52385
14.Gräf AdamWOWOWO  3095
15.Magyar JakubHaba Martin644  30105
16.Slavíček Jan st.Jukl Tomáš         
17.Gräf AdamBárta Vít         
18.Slavíček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slavíček Jan st.02Haba Martin13
Gräf Adam11Jukl Tomáš21
Slavíček Jan ml.30Bárta Vít12
Magyar Jakub21   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy