Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha MVrchní
rozhodčí:
Louženský Luboš
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15464:379TTC Elizza Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jakub
Šedivý Ondřej
 
 
Hrneček Vojtěch
Hrneček Ondřej
 
 
8-89-393210
2.Nemčík Marek
Martinec Ondřej
 
 
Vajda Michal
Vilchanskyi Oleksii
 
 
146  3020
3.Martinec OndřejVilchanskyi Oleksii5-9-9993230
4.Nemčík MarekHrneček Vojtěch626  3040
5.Šedivý OndřejVajda Michal9108  3050
6.Hofman JakubHrneček Ondřej758  3060
7.Nemčík MarekVilchanskyi Oleksii4810  3070
8.Šedivý OndřejHrneček Vojtěch-7-24-7 1371
9.Hofman JakubVajda Michal-8-7-9  0372
10.Martinec OndřejHrneček Ondřej851  3082
11.Šedivý OndřejVilchanskyi Oleksii-597-873292
12.Hofman JakubHrneček Vojtěch-4-659-72393
13.Martinec OndřejVajda Michal637  30103
14.Nemčík MarekHrneček Ondřej341  30  
15.Hofman JakubVilchanskyi Oleksii         
16.Martinec OndřejHrneček Vojtěch         
17.Nemčík MarekVajda Michal         
18.Šedivý OndřejHrneček Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Ondřej30Vilchanskyi Oleksii03
Nemčík Marek20Hrneček Vojtěch21
Šedivý Ondřej21Vajda Michal12
Hofman Jakub12Hrneček Ondřej02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha MVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32440:497VSK MFF UK Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Aleš
Kleinander Michal
 
 
Engel Martin
Záleský Jan
 
 
-10-105-8 1301
2.Havlický Aleš
Bachor Jan
 
 
Hroch Michal
Pernicová Klára
 
 
-10-771443211
3.Kleinander MichalZáleský Jan-9-10-8  0312
4.Bartoň AlešEngel Martin-8-12-6  0313
5.Bachor JanHroch Michal9-8-97-62314
6.Havlický AlešPernicová Klára8108  3024
7.Bartoň AlešZáleský Jan-2-3-5  0325
8.Bachor JanEngel Martin8-6-78-62326
9.Havlický AlešHroch Michal-3-9-4  0327
10.Kleinander MichalPernicová Klára4411  3037
11.Bachor JanZáleský Jan-10-4-5  0338
12.Havlický AlešEngel Martin-4-5-5  0339
13.Kleinander MichalHroch Michal565  3049
14.Bartoň AlešPernicová Klára626  3059
15.Havlický AlešZáleský Jan-2-3-8  03510
16.Kleinander MichalEngel Martin         
17.Bartoň AlešHroch Michal         
18.Bachor JanPernicová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleinander Michal21Záleský Jan40
Bartoň Aleš12Engel Martin30
Bachor Jan03Hroch Michal21
Havlický Aleš13Pernicová Klára03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha HVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:30316:356SF SKK El Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karlík Prokop
Karlík Matyáš
 
 
Kaucký Vladimír
Mach Filip
 
 
-9-8-5  0301
2.Hájková Anna
Bláhová Adéla
 
 

 
 
WO    3011
3.Karlík MatyášPřída Antonín-9-5-9  0312
4.Šlosar JáchymMach Filip-4-2-5  0313
5.Bláhová AdélaKaucký Vladimír-9-4-5  0314
6.Karlík ProkopWO    3024
7.Šlosar JáchymPřída Antonín-3-8-7  0325
8.Bláhová AdélaMach Filip-9-10-8  0326
9.Karlík ProkopKaucký Vladimír-3-7-3  0327
10.Karlík MatyášWO    3037
11.Bláhová AdélaPřída Antonín-5-3-4  0338
12.Karlík ProkopMach Filip-28-6-6 1339
13.Karlík MatyášKaucký Vladimír-788-10-923310
14.Šlosar Jáchym         
15.Karlík ProkopPřída Antonín         
16.Karlík MatyášMach Filip         
17.Šlosar JáchymKaucký Vladimír         
18.Bláhová Adéla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Karlík Matyáš02Přída Antonín30
Šlosar Jáchym02Mach Filip30
Bláhová Adéla03Kaucký Vladimír30
Karlík Prokop02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha FVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10431:302TTC Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jukl Tomáš
Bárta Vít
 
 
Zapletal Radek
Heinz Petr
 
 
76-116 3110
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Pára Michal
Havlíček Petr
 
 
-72312 3120
3.Fuček MiloslavZapletal Radek7-8-6-6 1321
4.Haba MartinHeinz Petr-87-9463231
5.Bárta VítPára Michal-7543 3141
6.Jukl TomášHavlíček Petr474  3051
7.Haba MartinZapletal Radek834  3061
8.Bárta VítHeinz Petr88-912 3171
9.Jukl TomášPára Michal548  3081
10.Fuček MiloslavHavlíček Petr10122  3091
11.Bárta VítZapletal Radek-9496 31101
12.Jukl TomášHeinz Petr-9114-11932  
13.Fuček MiloslavPára Michal         
14.Haba MartinHavlíček Petr         
15.Jukl TomášZapletal Radek         
16.Fuček MiloslavHeinz Petr         
17.Haba MartinPára Michal         
18.Bárta VítHavlíček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fuček Miloslav11Zapletal Radek12
Haba Martin20Heinz Petr02
Bárta Vít30Pára Michal02
Jukl Tomáš20Havlíček Petr02
Hosté neměli heslo, potvrdí zápis večer z domova.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy