Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:36535:593TJ ABC Braník E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinz Petr
Zapletal Radek
 
 
Král Jakub
Kotek Miloš
 
 
-992-1183210
2.Pára Michal
Havlíček Petr
 
 
Laštovka Jiří
Hájek Ondřej
 
 
-4-48-7 1311
3.Heinz PetrKrál Jakub8119  3021
4.Zapletal RadekKotek Miloš-6-9-9  0322
5.Pára MichalLaštovka Jiří8-8-8-4 1323
6.Havlíček PetrHájek Ondřej-4-5-7  0324
7.Zapletal RadekKrál Jakub-8668 3134
8.Pára MichalKotek Miloš5-811-3-82335
9.Havlíček PetrLaštovka Jiří-2-3-5  0336
10.Heinz PetrHájek Ondřej78-89 3146
11.Pára MichalKrál Jakub5-484 3156
12.Havlíček PetrKotek Miloš-10-7-8  0357
13.Heinz PetrLaštovka Jiří97-118 3167
14.Zapletal RadekHájek Ondřej7105  3077
15.Havlíček PetrKrál Jakub-9-9-4  0378
16.Heinz PetrKotek Miloš6-9-9-9 1379
17.Zapletal RadekLaštovka Jiří-7-6-2  03710
18.Pára MichalHájek Ondřej-5-4-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heinz Petr31Král Jakub13
Zapletal Radek22Kotek Miloš40
Pára Michal12Laštovka Jiří31
Havlíček Petr04Hájek Ondřej12
Počet diváků: 79715



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34387:496TJ Slavoj Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divecký Jonáš
Mach Filip
 
 
Hanzal Marek
Slavíček Jan ml.
 
 
-710-4-5 1301
2.Přída Antonín
Jirásek Pavel
 
 
Magyar Jakub
Slavíček Jan st.
 
 
-7-3-8  0302
3.Přída AntonínHanzal Marek13-4-9-7 1303
4.Divecký JonášSlavíček Jan st.86-108 3113
5.Jirásek PavelMagyar Jakub-9-12-9  0314
6.Mach FilipSlavíček Jan ml.-3-6-10  0315
7.Divecký JonášHanzal Marek-10899 3125
8.Jirásek PavelSlavíček Jan st.-8-48-12 1326
9.Mach FilipMagyar Jakub99-9-973236
10.Přída AntonínSlavíček Jan ml.-4-6-1  0337
11.Jirásek PavelHanzal Marek-10-9-7  0338
12.Mach FilipSlavíček Jan st.-2-57-7 1339
13.Přída AntonínMagyar Jakub-6-7-10  03310
14.Divecký JonášSlavíček Jan ml.         
15.Mach FilipHanzal Marek         
16.Přída AntonínSlavíček Jan st.         
17.Divecký JonášMagyar Jakub         
18.Jirásek PavelSlavíček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přída Antonín03Hanzal Marek21
Divecký Jonáš20Slavíček Jan st.21
Jirásek Pavel03Magyar Jakub21
Mach Filip12Slavíček Jan ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha CVrchní
rozhodčí:
Hroch Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:16496:371VSK MFF UK Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareš Jakub
Pernicová Klára
 
 
Máca Michal
Chládek Pavel
 
 
569  3010
2.Hroch Michal
Engel Martin
 
 
Hájková Anna
Špicarová Veronika
 
 
119-72 3120
3.Jareš JakubMáca Michal642  3030
4.Pernicová KláraŠpicarová Veronika-9-58-10 1331
5.Engel MartinChládek Pavel232  3041
6.Hroch MichalHájková Anna5-6-7-10 1342
7.Pernicová KláraMáca Michal-7-910-9 1343
8.Engel MartinŠpicarová Veronika724  3053
9.Hroch MichalChládek Pavel246  3063
10.Jareš JakubHájková Anna-758-5-52364
11.Engel MartinMáca Michal1226  3074
12.Hroch MichalŠpicarová Veronika376  3084
13.Jareš JakubChládek Pavel956  3094
14.Pernicová KláraHájková Anna-1-4-3  0395
15.Hroch MichalMáca Michal2310  30105
16.Jareš JakubŠpicarová Veronika         
17.Pernicová KláraChládek Pavel         
18.Engel MartinHájková Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jareš Jakub21Máca Michal13
Pernicová Klára03Špicarová Veronika12
Engel Martin30Chládek Pavel03
Hroch Michal31Hájková Anna30
bez poznámek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha MRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19503:433TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Robert
Hrneček Vojtěch
 
 
Šlapák Radek
Bachor Jan
 
 
811-10-7113210
2.Vajda Michal
Čábela Filip
 
 
Zdeněk Jan
Havlický Aleš
 
 
-87-7983220
3.Vajda MichalBachor Jan7-6-5933230
4.Čábela FilipŠlapák Radek56-85 3140
5.Hrneček VojtěchZdeněk Jan7-10410 3150
6.Novotný RobertHavlický Aleš-9165 3160
7.Čábela FilipBachor Jan-5-6-6  0361
8.Hrneček VojtěchŠlapák Radek-3-976-62362
9.Novotný RobertZdeněk Jan695  3072
10.Vajda MichalHavlický Aleš8-768 3182
11.Hrneček VojtěchBachor Jan-6-88-9 1383
12.Novotný RobertŠlapák Radek268  3093
13.Vajda MichalZdeněk Jan975  30103
14.Čábela FilipHavlický Aleš-4-5-11  03  
15.Novotný RobertBachor Jan         
16.Vajda MichalŠlapák Radek         
17.Čábela FilipZdeněk Jan         
18.Hrneček VojtěchHavlický Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vajda Michal30Bachor Jan21
Čábela Filip11Šlapák Radek12
Hrneček Vojtěch12Zdeněk Jan03
Novotný Robert30Havlický Aleš02
Přítomen trenér domácích Miloslav Fuček.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy