Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:21436:444SF SKK El Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rousková Anežka
Součková Kateřina
 
 
Maláková Olga
Bláhová Romana
 
 
-49-10-9 1301
2.Lazukič MirnaSvojítková Marie-66-8-8 1302
3.Rousková AnežkaMaláková Olga-7-814-9 1303
4.Součková KateřinaBláhová Romana86-9-583213
5.Rousková AnežkaSvojítková Marie715-67 3123
6.Lazukič MirnaBláhová Romana98-8-993233
7.Součková KateřinaMaláková Olga-3-781093243
8.Rousková AnežkaBláhová Romana-67104 3153
9.Součková KateřinaSvojítková Marie9-128-5113263
10.Lazukič MirnaMaláková Olga-8-991083273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lazukič Mirna21Svojítková Marie12
Rousková Anežka21Maláková Olga12
Součková Kateřina30Bláhová Romana03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:16400:348TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíčková Eliška
Rousová Tereza
 
 
Chrastilová Dana
Filová Simona
 
 
98-77 3110
2.Havlíčková EvaHajzlerová Daniela-5-93233220
3.Slavíčková EliškaFilová Simona635  3030
4.Rousová TerezaChrastilová Dana9-7-7663240
5.Slavíčková EliškaHajzlerová Daniela798  3050
6.Havlíčková EvaChrastilová Dana-87-512103260
7.Rousová TerezaFilová Simona-710-11-8 1361
8.Slavíčková EliškaChrastilová Dana884  3071
9.Rousová TerezaHajzlerová Daniela-785-10-92372
10.Havlíčková EvaFilová Simona-7-15-9  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlíčková Eva21Hajzlerová Daniela12
Slavíčková Eliška30Filová Simona21
Rousová Tereza12Chrastilová Dana03
Počet diváků: 2
Slavíček Jan st. Rousová Kateřina



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:FC Přední KopaninaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke goniu 123Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23281:345TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Portešová Hana
Popelková Jana
 
 
Pražáková Šárka
Kemlinková Nela
 
 
12-8108 3110
2.Popelková JanaPražáková Šárka7-1026 3120
3.Portešová HanaKemlinková Nela-8-2-9  0321
4.Kozáková KvětoslavaAndraščíková Erika-6-4-4  0322
5.Portešová HanaPražáková Šárka-78-9-9 1323
6.Popelková JanaAndraščíková Erika926  3033
7.Kozáková KvětoslavaKemlinková Nela-6-5-8  0334
8.Portešová HanaAndraščíková Erika10-1-7-7 1335
9.Kozáková KvětoslavaPražáková Šárka10-1-7-7 1336
10.Popelková JanaKemlinková Nela-10-5-3  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Popelková Jana21Pražáková Šárka21
Portešová Hana03Kemlinková Nela30
Kozáková Květoslava03Andraščíková Erika21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy