Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:4356:161TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kemlinková Nela
Pražáková Šárka
 
 
Lazukič Mirna
Součková Kateřina
 
 
1133  3010
2.Pražáková ŠárkaLazukič Mirna-887-6-92311
3.Andraščíková ErikaSoučková Kateřina1293  3021
4.Kemlinková NelaWO    3031
5.Andraščíková ErikaLazukič Mirna251  3041
6.Pražáková ŠárkaWO    3051
7.Kemlinková NelaSoučková Kateřina154  3061
8.Andraščíková ErikaWO    3071
9.Kemlinková NelaLazukič Mirna38-64 3181
10.Pražáková ŠárkaSoučková Kateřina9910  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pražáková Šárka11Lazukič Mirna12
Andraščíková Erika20Součková Kateřina03
Kemlinková Nela20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FC Přední KopaninaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:19212:304FC Přední Kopanina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filová Simona
Zubíková Zdeňka
 
 
Kyselá Zdeňka
Popelková Jana
 
 
-7-411-11 1301
2.Filová SimonaOpánska Iveta34-127 3111
3.Zubíková ZdeňkaKyselá Zdeňka679  3021
4.Popelková JanaWO    0322
5.Zubíková ZdeňkaOpánska Iveta-3-8-5  0323
6.Filová SimonaPopelková Jana9114  3033
7.Kyselá ZdeňkaWO    0334
8.Zubíková ZdeňkaPopelková Jana-4-6-5  0335
9.Opánska IvetaWO    0336
10.Filová SimonaKyselá Zdeňka676  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Filová Simona30Opánska Iveta11
Zubíková Zdeňka12Kyselá Zdeňka02
   Popelková Jana11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:19272:256TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maláková Olga
Bláhová Romana
 
 
Slavíčková Eliška
Havlíčková Eva
 
 
9-4-106-82301
2.Bláhová RomanaSlavíčková Eliška-7-5-9  0302
3.Maláková OlgaHavlíčková Eva-7-9-6  0303
4.Hanzlíčková MartinaWO    3013
5.Maláková OlgaSlavíčková Eliška-9-2-4  0314
6.Bláhová RomanaWO    3024
7.Hanzlíčková MartinaHavlíčková Eva-3-4-9  0325
8.Maláková OlgaWO    3035
9.Hanzlíčková MartinaSlavíčková Eliška-5-4-3  0336
10.Bláhová RomanaHavlíčková Eva99-613 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Romana11Slavíčková Eliška30
Maláková Olga02Havlíčková Eva21
Hanzlíčková Martina02   
WO30WO03
Přítomné nehrající osoby: Slavíček Jan - vedoucí a kauč hostů

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy