Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:22415:417SF SKK El Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filová Simona
Chrastilová Dana
 
 
Rousková Anežka
Součková Kateřina
 
 
-91188 3110
2.Zubíková ZdeňkaLazukič Mirna-8-78-8 1311
3.Chrastilová DanaRousková Anežka-3-124-8 1312
4.Filová SimonaSoučková Kateřina786  3022
5.Chrastilová DanaLazukič Mirna16-98-10-82323
6.Zubíková ZdeňkaSoučková Kateřina-558-9-102324
7.Filová SimonaRousková Anežka-921113 3134
8.Chrastilová DanaSoučková Kateřina4-9-66103244
9.Filová SimonaLazukič Mirna9-29-7-72345
10.Zubíková ZdeňkaRousková Anežka8-10-7-5 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zubíková Zdeňka03Lazukič Mirna30
Chrastilová Dana12Rousková Anežka21
Filová Simona21Součková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23323:368TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maláková Olga
Bláhová Romana
 
 
Pražáková Šárka
Kemlinková Nela
 
 
-8-58793210
2.Hanzlíčková MartinaKemlinková Nela-5-3-5  0311
3.Bláhová RomanaAndraščíková Erika3711  3021
4.Maláková OlgaPražáková Šárka69-99 3131
5.Bláhová RomanaKemlinková Nela5-2-5-6 1332
6.Hanzlíčková MartinaPražáková Šárka-57-9-9 1333
7.Maláková OlgaAndraščíková Erika6-8-9-8 1334
8.Bláhová RomanaPražáková Šárka-99-99103244
9.Maláková OlgaKemlinková Nela-9-9-8  0345
10.Hanzlíčková MartinaAndraščíková Erika-2-8-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanzlíčková Martina03Kemlinková Nela30
Bláhová Romana21Andraščíková Erika21
Maláková Olga12Pražáková Šárka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:FC Přední KopaninaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14265:180TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíčková Eliška
Havlíčková Eva
 
 
Popelková Jana
Portešová Hana
 
 
58-84 3110
2.Havlíčková EvaKyselá Zdeňka25-57 3120
3.Slavíčková EliškaPortešová Hana645  3030
4.Popelková JanaWOWOWO  0331
5.Slavíčková EliškaKyselá Zdeňka1-1097 3141
6.Havlíčková EvaPopelková Jana868  3051
7.Portešová HanaWOWOWO  0352
8.Slavíčková EliškaPopelková Jana872  3062
9.Kyselá ZdeňkaWOWOWO  0363
10.Havlíčková EvaPortešová Hana7-4-7873273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlíčková Eva30Kyselá Zdeňka02
Slavíčková Eliška30Portešová Hana02
   Popelková Jana02
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy