Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FC Přední KopaninaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:16395:349SF SKK El Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Součková Kateřina
Lazukič Mirna
 
 
Kyselá Zdeňka
Portešová Hana
 
 
-99-54-52301
2.Rousková AnežkaČástková Stanislava764  3011
3.Lazukič MirnaPortešová Hana-118-81083221
4.Součková KateřinaKyselá Zdeňka-11-87-9 1322
5.Lazukič MirnaČástková Stanislava592  3032
6.Rousková AnežkaKyselá Zdeňka12-4-7-5 1333
7.Součková KateřinaPortešová Hana15-937 3143
8.Lazukič MirnaKyselá Zdeňka-87147 3153
9.Součková KateřinaČástková Stanislava049  3063
10.Rousková AnežkaPortešová Hana-466-9-42364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rousková Anežka12Částková Stanislava03
Lazukič Mirna30Portešová Hana12
Součková Kateřina21Kyselá Zdeňka21
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19273:339nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíčková Eliška
Rousová Tereza
 
 
Alinčová Michaela
Pražáková Šárka
 
 
-10-891153210
2.Alinčová MichaelaWO    0311
3.Slavíčková EliškaPražáková Šárka477  3021
4.Rousová TerezaAndraščíková Erika-06-2-7 1322
5.Slavíčková EliškaAlinčová Michaela12113  3032
6.Andraščíková ErikaWO    0333
7.Rousová TerezaPražáková Šárka-45-99-72334
8.Slavíčková EliškaAndraščíková Erika536  3044
9.Rousová TerezaAlinčová Michaela-105-99113254
10.Pražáková ŠárkaWO    0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavíčková Eliška30Alinčová Michaela02
Rousová Tereza12Pražáková Šárka11
   Andraščíková Erika11
WO03WO30
Počet diváků: 1
Slavíček Jan st.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21366:362TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maláková Olga
Bláhová Romana
 
 
Filová Simona
Chrastilová Dana
 
 
-5-137-8 1301
2.Svojítková MarieZiková Hana97-85 3111
3.Bláhová RomanaFilová Simona-7-8-6  0312
4.Maláková OlgaChrastilová Dana6-9-86-82313
5.Bláhová RomanaZiková Hana267  3023
6.Svojítková MarieChrastilová Dana-16-59-11 1324
7.Maláková OlgaFilová Simona-8-7-8  0325
8.Bláhová RomanaChrastilová Dana1012-10-1203235
9.Maláková OlgaZiková Hana958  3045
10.Svojítková MarieFilová Simona-66-5-7 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojítková Marie12Ziková Hana03
Bláhová Romana21Filová Simona30
Maláková Olga12Chrastilová Dana21
Počet diváků: 1
Tomáš Bláha

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy