Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hradební 317, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33366:479Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stachová Simona
Slobodzian Jakub
 
 
Schmelz Richard
Topol Martin
 
 
10-7-8-3 1301
2.Grill Josef
Postelt Vladimír
 
 
Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
-4-99-5 1302
3.Grill JosefKulíšek Marek-9-6-4  0303
4.Slobodzian JakubHendrych Jan129-6-9-62304
5.Stachová SimonaTopol Martin-3-8-2  0305
6.Postelt VladimírSchmelz Richard4-8611 3115
7.Slobodzian JakubKulíšek Marek-9-9-7  0316
8.Stachová SimonaHendrych Jan99-7-4-62317
9.Postelt VladimírTopol Martin7-2-7443227
10.Grill JosefSchmelz Richard-5-6-7  0328
11.Stachová SimonaKulíšek Marek-8-1-2  0329
12.Postelt VladimírHendrych Jan-12711-5-1023210
13.Grill JosefTopol Martin912-8-4732  
14.Slobodzian JakubSchmelz Richard         
15.Postelt VladimírKulíšek Marek         
16.Grill JosefHendrych Jan         
17.Slobodzian JakubTopol Martin         
18.Stachová SimonaSchmelz Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Grill Josef02Kulíšek Marek30
Slobodzian Jakub02Hendrych Jan30
Stachová Simona03Topol Martin11
Postelt Vladimír21Schmelz Richard11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. NymburskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25576:523Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Sádlo Josef
 
 
Dvořák Zdeněk
Němeček Jakub
 
 
8-21010 3110
2.Bittner Miloslav
Doležal Martin
 
 
Michal Jiří
Strnad Jiří
 
 
-96-6993220
3.Sádlo JosefMichal Jiří8-1065 3130
4.Bittner MiloslavDvořák Zdeněk-6-2-6  0331
5.Doležal MartinNěmeček Jakub-11-97973241
6.Randák AdamStrnad Jiří138  3051
7.Bittner MiloslavMichal Jiří-8-355-102352
8.Doležal MartinDvořák Zdeněk-811-8-5 1353
9.Randák AdamNěmeček Jakub6-787 3163
10.Sádlo JosefStrnad Jiří184  3073
11.Doležal MartinMichal Jiří1059  3083
12.Randák AdamDvořák Zdeněk87-7-5-82384
13.Sádlo JosefNěmeček Jakub78-9-5133294
14.Bittner MiloslavStrnad Jiří-10-9-11  0395
15.Randák AdamMichal Jiří-8391 31105
16.Sádlo JosefDvořák Zdeněk109   20  
17.Bittner MiloslavNěmeček Jakub         
18.Doležal MartinStrnad Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sádlo Josef30Michal Jiří13
Bittner Miloslav03Dvořák Zdeněk30
Doležal Martin21Němeček Jakub03
Randák Adam31Strnad Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:33693:617Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 
1-9-14-7 1301
2.Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
Pilner Jaroslav
Šembera Karel
 
 
4-7-149-122302
3.Hluchý MarekPilner Jaroslav-85-8-8 1303
4.Cacek TomášZaplatílek Ctibor6-10-717123213
5.Barcal PetrŠembera Karel21611  3023
6.Frýdl MilošLhoták Jakub3135  3033
7.Cacek TomášPilner Jaroslav-11-5-4  0334
8.Barcal PetrZaplatílek Ctibor-9-9-10  0335
9.Frýdl MilošŠembera Karel-94116 3145
10.Hluchý MarekLhoták Jakub-978-933255
11.Barcal PetrPilner Jaroslav-8-9-6  0356
12.Frýdl MilošZaplatílek Ctibor-11454 3166
13.Hluchý MarekŠembera Karel6-9-9443276
14.Cacek TomášLhoták Jakub7-1147 3186
15.Frýdl MilošPilner Jaroslav11-6-4-4 1387
16.Hluchý MarekZaplatílek Ctibor5-6-9423297
17.Cacek Tomᚊembera Karel-9779 31107
18.Barcal PetrLhoták Jakub7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hluchý Marek31Pilner Jaroslav40
Cacek Tomáš31Zaplatílek Ctibor13
Barcal Petr12Šembera Karel04
Frýdl Miloš31Lhoták Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice , Náměstí svobody 249Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21517:371Sokol Libčice nad Vltavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav ml.
Špiegel Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Slaměník Richard
Richter Vojtěch
 
 
Paroulek Milan
Matějka Martin
 
 
9-6-9853220
3.Špiegel JanMatějka Martin-6-7-5  0321
4.Richter Jaroslav ml.Paroulek Milan-15-913-7 1322
5.Slaměník RichardProcházka Roman395  3032
6.Richter VojtěchWO    3042
7.Richter Jaroslav ml.Matějka Martin-5-7-7  0343
8.Slaměník RichardParoulek Milan54-69 3153
9.Richter VojtěchProcházka Roman3-457 3163
10.Špiegel JanWO    3073
11.Slaměník RichardMatějka Martin-6-6-10  0374
12.Richter VojtěchParoulek Milan-410-2883284
13.Špiegel JanProcházka Roman6-4-1510-82385
14.Richter Jaroslav ml.WO    3095
15.Richter VojtěchMatějka MartinWO    30105
16.Špiegel JanParoulek Milan         
17.Richter Jaroslav ml.Procházka Roman         
18.Slaměník Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špiegel Jan02Matějka Martin30
Richter Jaroslav ml.02Paroulek Milan12
Slaměník Richard21Procházka Roman12
Richter Vojtěch20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 154, Velké Popovice , 25169Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34589:626TTC Brandýs n.L C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-3-5-8  0301
2.Horut Daniel
Lambert Zbyněk
 
 
Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
-9-6-7  0302
3.Lambert ZbyněkZatřepálek Pavel9-9-3-7 1303
4.Semrád PetrMühlfeit Luboš3711  3013
5.Strnadová KarolínaZatřepálek Petr-85-4673223
6.Horut DanielIvan Milan6-134-9-102324
7.Semrád PetrZatřepálek Pavel-139-1-6 1325
8.Strnadová KarolínaMühlfeit Luboš659  3035
9.Horut DanielZatřepálek Petr8-998 3145
10.Lambert ZbyněkIvan Milan684  3055
11.Strnadová KarolínaZatřepálek Pavel-910-7-5 1356
12.Horut DanielMühlfeit Luboš85-9-3-42357
13.Lambert ZbyněkZatřepálek Petr9-8-9-11 1358
14.Semrád PetrIvan Milan11614  3068
15.Horut DanielZatřepálek Pavel8-677 3178
16.Lambert ZbyněkMühlfeit Luboš-87-79-72379
17.Semrád PetrZatřepálek Petr-110-1-1 13710
18.Strnadová KarolínaIvan Milan96-4  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lambert Zbyněk13Zatřepálek Pavel31
Semrád Petr22Mühlfeit Luboš22
Strnadová Karolína21Zatřepálek Petr22
Horut Daniel22Ivan Milan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy