Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hradební 317, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:34591:609Sokol Velké Popovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slobodzian Jakub
Blecha David
 
 
Semrád Petr
Stupavský Milan
 
 
-1078-4-22301
2.Postelt Vladimír
Lapka Miroslav
 
 
Horut Daniel
Lambert Zbyněk
 
 
8-129-6-62302
3.Blecha DavidHorut Daniel-57-68-92303
4.Slobodzian JakubStupavský Milan764  3013
5.Postelt VladimírLambert Zbyněk-1297-553223
6.Lapka MiroslavSemrád Petr-7-5-5  0324
7.Slobodzian JakubHorut Daniel-3-5-5  0325
8.Postelt VladimírStupavský Milan104-9-1183235
9.Lapka MiroslavLambert Zbyněk-11-4-9  0336
10.Blecha DavidSemrád Petr6WO   3046
11.Postelt VladimírHorut Daniel-12-87-2 1347
12.Lapka MiroslavStupavský Milan997  3057
13.Blecha DavidLambert Zbyněk10-4-83-102358
14.Slobodzian JakubSemrád Petr1494  3068
15.Lapka MiroslavHorut Daniel-7-10-7  0369
16.Blecha DavidStupavský Milan1176  3079
17.Slobodzian JakubLambert Zbyněk8-5-6-11 13710
18.Postelt VladimírSemrád Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blecha David22Horut Daniel40
Slobodzian Jakub22Stupavský Milan04
Postelt Vladimír21Lambert Zbyněk31
Lapka Miroslav13Semrád Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. NymburskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:27532:512Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Pavel
Randák Adam
 
 
Miffek Daniel
Pěnkava Luboš
 
 
-9-5-7  0301
2.Doležal Martin
Bittner Miloslav
 
 
Hrazdíra Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
647  3011
3.Randák AdamMiffek Daniel-385-6-52312
4.Sádlo JosefPěnkava Luboš-8-5-7  0313
5.Doležal MartinNádvorník Štěpán947  3023
6.Kučera PavelHrazdíra Jiří738  3033
7.Sádlo JosefMiffek Daniel-5-3-8  0334
8.Doležal MartinPěnkava Luboš-3-8-7  0335
9.Kučera PavelNádvorník Štěpán-9188 3145
10.Randák AdamHrazdíra Jiří148  3055
11.Doležal MartinMiffek Daniel-9-6-3  0356
12.Kučera PavelPěnkava Luboš8-7-5-5 1357
13.Bittner MiloslavNádvorník Štěpán1286  3067
14.Sádlo JosefHrazdíra Jiří-7912 3177
15.Kučera PavelMiffek Daniel9-698 3187
16.Bittner MiloslavPěnkava Luboš-3-9-7  0388
17.Sádlo JosefNádvorník Štěpán985  3098
18.Doležal MartinHrazdíra Jiří1076  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam11Miffek Daniel31
Sádlo Josef22Pěnkava Luboš40
Doležal Martin22Nádvorník Štěpán04
Kučera Pavel31Hrazdíra Jiří04
Bittner Miloslav11   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy AVrchní
rozhodčí:
Veselý Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25569:527Sokol Kosmonosy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauber Jakub
Bernát Jan
 
 
Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
-91011-1-52301
2.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-4-9-9  0302
3.Veselý PavelZatřepálek Pavel77-65 3112
4.Lauber JakubMühlfeit Luboš649  3022
5.Bernát JanIvan Milan-5-6-9  0323
6.Čech JiříZatřepálek Petr-97116 3133
7.Lauber JakubZatřepálek Pavel10911  3043
8.Bernát JanMühlfeit Luboš-10-10-9  0344
9.Čech JiříIvan Milan554  3054
10.Veselý PavelZatřepálek Petr-10-79-9 1355
11.Bernát JanZatřepálek Pavel8-8-4-8 1356
12.Čech JiříMühlfeit Luboš549  3066
13.Veselý PavelIvan Milan44-79 3176
14.Lauber JakubZatřepálek Petr-310-71093286
15.Čech JiříZatřepálek Pavel87-8-9133296
16.Veselý PavelMühlfeit Luboš445  30106
17.Lauber JakubIvan Milan         
18.Bernát JanZatřepálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Pavel31Zatřepálek Pavel13
Lauber Jakub30Mühlfeit Luboš13
Bernát Jan03Ivan Milan12
Čech Jiří40Zatřepálek Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34583:583nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jiří
Šlechta Jaroslav
 
 
Paroulek Milan
Procházka Roman
 
 
-89-7-8 1301
2.Němeček Jakub
Dvořák Zdeněk
 
 
Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
8-6-5-6 1302
3.Šlechta JaroslavMatějka Martin-9-8-6  0303
4.Němeček JakubKaipr Petr-10-10-2  0304
5.Dvořák ZdeněkParoulek Milan456  3014
6.Michal JiříProcházka Roman586  3024
7.Strnad JiříMatějka Martin-9-2-7  0325
8.Dvořák ZdeněkKaipr Petr5-9-6963235
9.Michal JiříParoulek Milan945  3045
10.Šlechta JaroslavProcházka Roman-67-6-12 1346
11.Dvořák ZdeněkMatějka Martin610-86 3156
12.Michal JiříKaipr Petr-66-3893266
13.Šlechta JaroslavParoulek Milan11144  3076
14.Strnad JiříProcházka Roman5-9-9883286
15.Michal JiříMatějka Martin4-2-10-7 1387
16.Šlechta JaroslavKaipr Petr-11-4-1  0388
17.Strnad JiříParoulek Milan-9-8-5  0389
18.Dvořák ZdeněkProcházka Roman123  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlechta Jaroslav13Matějka Martin31
Němeček Jakub01Kaipr Petr22
Dvořák Zdeněk40Paroulek Milan13
Michal Jiří31Procházka Roman13
Strnad Jiří12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum Kotelna, Dolní náměstí, Odolena VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:32508:463ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 
-8-69-9 1301
2.Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 

 
 
WO    3011
3.Hendrych JanPilner Jaroslav-78-8-7 1312
4.Hudečková HanaZaplatílek Ctibor-8-6-7  0313
5.Schmelz RichardLhoták Jakub-5-4-7  0314
6.Kulíšek MarekWO    3024
7.Hudečková HanaPilner Jaroslav-3-4-5  0325
8.Schmelz RichardZaplatílek Ctibor10-6-8-7 1326
9.Kulíšek MarekLhoták Jakub587  3036
10.Hendrych JanWO    3046
11.Schmelz RichardPilner Jaroslav13-49-633256
12.Kulíšek MarekZaplatílek Ctibor8-10-8-8 1357
13.Hendrych JanLhoták Jakub1028  3067
14.Hudečková HanaWO    3077
15.Kulíšek MarekPilner Jaroslav-28-9-10 1378
16.Hendrych JanZaplatílek Ctibor-7-10-6  0379
17.Hudečková HanaLhoták Jakub-8-7-6  03710
18.Schmelz Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hendrych Jan12Pilner Jaroslav31
Hudečková Hana03Zaplatílek Ctibor40
Schmelz Richard12Lhoták Jakub22
Kulíšek Marek12   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy