Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. NymburskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31632:589Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Sádlo Josef
 
 
Horut Daniel
Lambert Zbyněk
 
 
-10-9-9  0301
2.Doležal Martin
Bittner Miloslav
 
 
Stupavský Milan
Semrád Petr
 
 
7-624 3111
3.Randák AdamHorut Daniel-984-973221
4.Sádlo JosefStupavský Milan7-94-7103231
5.Bittner MiloslavLambert Zbyněk1376  3041
6.Doležal MartinSemrád Petr-5-648-102342
7.Sádlo JosefHorut Daniel-69-6-5 1343
8.Bittner MiloslavStupavský Milan6-789 3153
9.Doležal MartinLambert Zbyněk3-633 3163
10.Randák AdamSemrád Petr-9-4-9  0364
11.Boháč MilanHorut Daniel-8-9-2  0365
12.Doležal MartinStupavský Milan3-958 3175
13.Randák AdamLambert Zbyněk-786-8-62376
14.Sádlo JosefSemrád Petr-3-7-9  0377
15.Doležal MartinHorut Daniel9216  3087
16.Randák AdamStupavský Milan659  3097
17.Sádlo JosefLambert Zbyněk-1010-811632107
18.Boháč MilanSemrád Petr-6-6-11  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randák Adam22Horut Daniel22
Sádlo Josef22Stupavský Milan04
Bittner Miloslav20Lambert Zbyněk13
Doležal Martin31Semrád Petr30
Boháč Milan01   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hradební 317, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33417:485ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grill Josef
Slobodzian Jakub
 
 
Miffek Daniel
Pěnkava Luboš
 
 
-6-8-3  0301
2.Sucharda Jan
Postelt Vladimír
 
 
Zrcek Miroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
-9228 3111
3.Grill JosefMiffek Daniel-8-5-6  0312
4.Slobodzian JakubPěnkava Luboš-6-1-9  0313
5.Postelt VladimírZrcek Miroslav9-66-4-62314
6.Sucharda JanHrazdíra Jiří7135  3024
7.Slobodzian JakubMiffek Daniel-3-8-4  0325
8.Postelt VladimírPěnkava Luboš-8-5-1  0326
9.Sucharda JanZrcek Miroslav8-745 3136
10.Grill JosefHrazdíra Jiří8-867 3146
11.Postelt VladimírMiffek Daniel-8-10-8  0347
12.Sucharda JanPěnkava Luboš-57-79-52348
13.Grill JosefZrcek Miroslav-62-85-92349
14.Slobodzian JakubHrazdíra Jiří-5-58-7 13410
15.Sucharda JanMiffek Daniel-3-5   02  
16.Grill JosefPěnkava Luboš         
17.Slobodzian JakubZrcek Miroslav         
18.Postelt VladimírHrazdíra Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grill Josef12Miffek Daniel30
Slobodzian Jakub03Pěnkava Luboš30
Postelt Vladimír03Zrcek Miroslav21
Sucharda Jan21Hrazdíra Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37601:636TTC Brandýs n.L C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Oplt Pavel
 
 
Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
968  3010
2.Pácha Robin
Havlík Vít
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-10-3-8  0311
3.Pácha RobinZatřepálek Pavel9-3-8-9 1312
4.Šťastný VladislavMühlfeit Luboš769  3022
5.Havlík VítIvan Milan-9-859-92323
6.Oplt PavelZatřepálek Petr-79-7-2 1324
7.Šťastný VladislavZatřepálek Pavel5-5117 3134
8.Havlík VítMühlfeit Luboš-9-8-7  0335
9.Oplt PavelIvan Milan-84-6883245
10.Pácha RobinZatřepálek Petr-6-58-3 1346
11.Havlík VítZatřepálek Pavel-11-4-4  0347
12.Oplt PavelMühlfeit Luboš6104  3057
13.Pácha RobinIvan Milan-9-66173267
14.Šťastný VladislavZatřepálek Petr-8-8-5  0368
15.Oplt PavelZatřepálek Pavel-7-8-12  0369
16.Pácha RobinMühlfeit Luboš8-78-10123279
17.Šťastný VladislavIvan Milan1067  3089
18.Havlík VítZatřepálek Petr-9-89-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Robin22Zatřepálek Pavel31
Šťastný Vladislav31Mühlfeit Luboš13
Havlík Vít04Ivan Milan13
Oplt Pavel22Zatřepálek Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum Kotelna, Dolní náměstí, Odolena VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odl.Covid
BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12453:298Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
Matějka Martin
Paroulek Milan
 
 
10610  3010
2.Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 

 
 
WO    3020
3.Hudečková HanaMatějka Martin-8-10-8  0321
4.Schmelz RichardParoulek Milan5-378 3131
5.Hendrych JanProcházka Roman71-126 3141
6.Kulíšek MarekWO    3051
7.Schmelz RichardMatějka Martin-78-9-2 1352
8.Hendrych JanParoulek Milan-10635 3162
9.Kulíšek MarekProcházka Roman655  3072
10.Hudečková HanaWO    3082
11.Hendrych JanMatějka Martin10-49-6-72383
12.Kulíšek MarekParoulek Milan974  3093
13.Hudečková HanaProcházka Roman8610  30103
14.Schmelz Richard         
15.Kulíšek MarekMatějka Martin         
16.Hudečková HanaParoulek Milan         
17.Schmelz RichardProcházka Roman         
18.Hendrych Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Hana11Matějka Martin30
Schmelz Richard11Paroulek Milan03
Hendrych Jan21Procházka Roman03
Kulíšek Marek20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:32454:428ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Dvořák Zdeněk ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Michal Jiří
Strnad Jiří
 
 
Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 
108-7-2-62311
3.Michal JiříPilner Jaroslav9-9-5-7 1312
4.Dvořák ZdeněkZaplatílek Ctibor-4-10-8  0313
5.Dvořák Zdeněk ml.Lhoták Jakub-7-4-3  0314
6.Strnad JiříWO    3024
7.Dvořák ZdeněkPilner Jaroslav11-6-4-6 1325
8.Dvořák Zdeněk ml.Zaplatílek Ctibor-8-9-6  0326
9.Strnad JiříLhoták Jakub-66-105-92327
10.Michal JiříWO    3037
11.Dvořák Zdeněk ml.Pilner Jaroslav-10-7-8  0338
12.Strnad JiříZaplatílek Ctibor-4-9-6  0339
13.Michal JiříLhoták Jakub4-10-97123249
14.Dvořák ZdeněkWO    3059
15.Strnad JiříPilner Jaroslav-6-6-6  03510
16.Michal JiříZaplatílek Ctibor         
17.Dvořák ZdeněkLhoták Jakub         
18.Dvořák Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Michal Jiří11Pilner Jaroslav40
Dvořák Zdeněk02Zaplatílek Ctibor30
Dvořák Zdeněk ml.03Lhoták Jakub21
Strnad Jiří03   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy