Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35600:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Pilner Jaroslav
 
 
Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr
 
 
-6-9-6  0301
2.Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 
Oplt Pavel
Niems Dušan
 
 
-710-6983211
3.Zaplatílek CtiborOplt Pavel-8698 3121
4.Lhoták JakubŠťastný Vladislav-8-3-3  0322
5.Šembera KarelČeřovský Petr-8-8-7  0323
6.Pilner JaroslavNiems Dušan-107109 3133
7.Lhoták JakubOplt Pavel-76-8-7 1334
8.Šembera KarelŠťastný Vladislav-7-7-6  0335
9.Pilner JaroslavČeřovský PetrWO    3045
10.Zaplatílek CtiborNiems Dušan93-78 3155
11.Šembera KarelOplt Pavel-7-9-4  0356
12.Pilner JaroslavŠťastný Vladislav-62811 3166
13.Zaplatílek CtiborČeřovský Petr-54109 3176
14.Lhoták JakubNiems Dušan688  3086
15.Pilner JaroslavOplt Pavel-10578 3196
16.Zaplatílek CtiborŠťastný Vladislav3-84-5-82397
17.Lhoták JakubČeřovský Petr-78-99-62398
18.Šembera KarelNiems Dušan-7-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zaplatílek Ctibor31Oplt Pavel22
Lhoták Jakub13Šťastný Vladislav31
Šembera Karel04Čeřovský Petr21
Pilner Jaroslav30Niems Dušan13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kosmonosy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libice nad Cidlinou, Odřepeská 239Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:33293:452Sokol Kosmonosy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Martin
Paroulek Milan
 
 
Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
-79-7-4 1301
2.
 
 
Lauber Jakub
Bernát Jan
 
 
WO    0302
3.Paroulek MilanLauber Jakub-1-3-10  0303
4.Procházka RomanVeselý Pavel-2-0-7  0304
5.Bernát JanWO    0305
6.Matějka MartinČech Jiří-99-12873215
7.Procházka RomanLauber Jakub-6-4-10  0316
8.Veselý PavelWO    0317
9.Matějka MartinBernát Jan556  3027
10.Paroulek MilanČech Jiří9-11-6-7 1328
11.Lauber JakubWO    0329
12.Matějka MartinVeselý PavelWO    3039
13.Paroulek MilanBernát Jan5-10710 3149
14.Procházka RomanČech Jiří-10-8-4  03410
15.Matějka MartinLauber Jakub         
16.Paroulek MilanVeselý Pavel         
17.Procházka RomanBernát Jan         
18.Čech Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Paroulek Milan12Lauber Jakub20
Procházka Roman03Veselý Pavel10
Matějka Martin20Bernát Jan02
   Čech Jiří21
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20511:468TTC Brandýs n.L C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mühlfeit Luboš
Vošahlík Radek
 
 
Blecha David
Slobodzian Jakub
 
 
1077  3010
2.Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
Grill Josef
Postelt Vladimír
 
 
897  3020
3.Vošahlík RadekSlobodzian Jakub3-4-13-9 1321
4.Ivan MilanBlecha David-10-6-4  0322
5.Mühlfeit LubošPostelt Vladimír-99-8-5 1323
6.Zatřepálek PetrGrill Josef5610  3033
7.Ivan MilanSlobodzian Jakub-5-65963243
8.Mühlfeit LubošBlecha David5-6914 3153
9.Zatřepálek PetrPostelt Vladimír7-79-6103263
10.Vošahlík RadekGrill Josef7-7-24-72364
11.Mühlfeit LubošSlobodzian Jakub655  3074
12.Zatřepálek PetrBlecha David8115  3084
13.Vošahlík RadekPostelt Vladimír-6-3-4  0385
14.Ivan MilanGrill Josef658  3095
15.Zatřepálek PetrSlobodzian Jakub756  30105
16.Vošahlík RadekBlecha David         
17.Ivan MilanPostelt Vladimír         
18.Mühlfeit LubošGrill Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vošahlík Radek03Slobodzian Jakub13
Ivan Milan21Blecha David12
Mühlfeit Luboš21Postelt Vladimír21
Zatřepálek Petr40Grill Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34432:524Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkava Luboš
Hrazdíra Jiří
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
6-10-66-52301
2.Zrcek Miroslav
Barta Ivan
 
 
Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
-8-6-7  0302
3.Barta IvanFrýdl Miloš-96-5-7 1303
4.Zrcek MiroslavHluchý Marek-13-5-4  0304
5.Hrazdíra JiříCacek Tomáš-58-7-6 1305
6.Pěnkava LubošBarcal Petr-981111 3115
7.Zrcek MiroslavFrýdl Miloš-39-7-7 1316
8.Hrazdíra JiříHluchý Marek-3-310-1 1317
9.Pěnkava LubošCacek Tomáš-9947 3127
10.Barta IvanBarcal Petr-6-74-5 1328
11.Hrazdíra JiříFrýdl Miloš-4-7-2  0329
12.Pěnkava LubošHluchý Marek375  3039
13.Barta IvanCacek Tomáš8-65-883249
14.Zrcek MiroslavBarcal Petr10-5-5-6 13410
15.Pěnkava LubošFrýdl Miloš         
16.Barta IvanHluchý Marek         
17.Zrcek MiroslavCacek Tomáš         
18.Hrazdíra JiříBarcal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Barta Ivan12Frýdl Miloš30
Zrcek Miroslav03Hluchý Marek21
Hrazdíra Jiří03Cacek Tomáš12
Pěnkava Luboš30Barcal Petr21
Počet diváků: 49458



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 154, Velké Popovice , 25169Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13478:380Sokol Velké Popovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Stupavský Milan
 
 
Richter Jaroslav ml.
Šulc Dalibor
 
 
-1168-8-122301
2.Horut Daniel
Lambert Zbyněk
 
 
Slaměník Richard
Richter Vojtěch
 
 
8127  3011
3.Strnadová KarolínaRichter Vojtěch397  3021
4.Lambert ZbyněkSlaměník Richard96-67 3131
5.Stupavský MilanRichter Jaroslav ml.124-57 3141
6.Horut DanielŠulc Dalibor859  3051
7.Lambert ZbyněkRichter Vojtěch918  3061
8.Stupavský MilanSlaměník Richard7-7-12-2 1362
9.Horut DanielRichter Jaroslav ml.4-735 3172
10.Strnadová KarolínaŠulc Dalibor271  3082
11.Stupavský MilanRichter Vojtěch8-7-5-9 1383
12.Horut DanielSlaměník Richard68-57 3193
13.Strnadová KarolínaRichter Jaroslav ml.6911  30103
14.Lambert ZbyněkŠulc Dalibor7    10  
15.Horut DanielRichter Vojtěch         
16.Strnadová KarolínaSlaměník Richard         
17.Lambert ZbyněkRichter Jaroslav ml.         
18.Stupavský MilanŠulc Dalibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnadová Karolína30Richter Vojtěch12
Lambert Zbyněk20Slaměník Richard12
Stupavský Milan12Richter Jaroslav ml.03
Horut Daniel30Šulc Dalibor02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy