Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice , Náměstí svobody 249Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:38551:597TTC Brandýs n.L C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slaměník Richard
Podrápský Jaroslav
 
 
Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
-8-3-6  0301
2.Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 
6-3-98-32302
3.Šulc DaliborZatřepálek Pavel-7-8-8  0303
4.Richter VojtěchMühlfeit Luboš-9412-1053213
5.Podrápský JaroslavZatřepálek Petr-8-7-4  0314
6.Slaměník RichardIvan Milan65-105 3124
7.Richter VojtěchZatřepálek Pavel579  3034
8.Podrápský JaroslavMühlfeit Luboš5-7-8723244
9.Slaměník RichardZatřepálek Petr-5-3-9  0345
10.Šulc DaliborIvan Milan7-10-15783255
11.Podrápský JaroslavZatřepálek Pavel-5-11-4  0356
12.Slaměník RichardMühlfeit Luboš1156  3066
13.Šulc DaliborZatřepálek Petr-6-6-8  0367
14.Richter VojtěchIvan Milan-9956 3177
15.Slaměník RichardZatřepálek Pavel-8-10-8  0378
16.Šulc DaliborMühlfeit Luboš-58-99-32379
17.Richter VojtěchZatřepálek Petr-8-8-3  03710
18.Podrápský JaroslavIvan Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šulc Dalibor13Zatřepálek Pavel31
Richter Vojtěch31Mühlfeit Luboš13
Podrápský Jaroslav12Zatřepálek Petr40
Slaměník Richard22Ivan Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hradební 317, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:16433:309TTC Bělá pod Bezdězem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blecha David
Blecha Lubomír
 
 

 
 
WO    3010
2.Grill Josef
Postelt Vladimír
 
 
Matějka Martin
Paroulek Milan
 
 
3106  3020
3.Grill JosefMatějka Martin-2-7-2  0321
4.Blecha LubomírParoulek Milan-6-8-3  0322
5.Blecha DavidProcházka Roman-614107 3132
6.Postelt VladimírWO    3042
7.Blecha LubomírMatějka Martin-7-4-8  0343
8.Blecha DavidParoulek Milan-61379 3153
9.Postelt VladimírProcházka Roman965  3063
10.Grill JosefWO    3073
11.Blecha DavidMatějka Martin-4-7-8  0374
12.Postelt VladimírParoulek Milan64-94 3184
13.Grill JosefProcházka Roman97-54 3194
14.Blecha LubomírWO    30104
15.Postelt VladimírMatějka Martin8-9   11  
16.Grill JosefParoulek Milan         
17.Blecha LubomírProcházka Roman         
18.Blecha David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grill Josef11Matějka Martin30
Blecha Lubomír02Paroulek Milan12
Blecha David21Procházka Roman03
Postelt Vladimír20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. NymburskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32445:494ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Sádlo Josef
 
 
Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 
69-5-3-42301
2.Doležal Martin
Bittner Miloslav
 
 
Pilner Jaroslav
Šembera Karel
 
 
-89-9-8 1302
3.Randák AdamPilner Jaroslav-4-7-4  0303
4.Sádlo JosefZaplatílek Ctibor-86-7-10 1304
5.Bittner MiloslavLhoták Jakub693  3014
6.Doležal MartinŠembera Karel449  3024
7.Sádlo JosefPilner Jaroslav-3-8-8  0325
8.Bittner MiloslavZaplatílek Ctibor8-8-3-7 1326
9.Doležal MartinLhoták Jakub7-8-9793236
10.Randák AdamŠembera Karel-63-119-72337
11.Bittner MiloslavPilner Jaroslav-7-10-3  0338
12.Doležal MartinZaplatílek Ctibor-7-9113-82339
13.Randák AdamLhoták Jakub9-8-87-823310
14.Sádlo JosefŠembera Karel4-3   11  
15.Doležal MartinPilner Jaroslav         
16.Randák AdamZaplatílek Ctibor         
17.Sádlo JosefLhoták Jakub         
18.Bittner MiloslavŠembera Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Randák Adam03Pilner Jaroslav30
Sádlo Josef02Zaplatílek Ctibor30
Bittner Miloslav12Lhoták Jakub12
Doležal Martin21Šembera Karel11
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24547:474AŠ Mladá Boleslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr
 
 
Vilhelm Oldřich
Dvořák Zdeněk
 
 
728  3010
2.Pácha Robin
Oplt Pavel
 
 
Michal Jiří
Beneš Tomáš
 
 
-912-114-52311
3.Pácha RobinDvořák Zdeněk-6-5-8  0312
4.Čeřovský PetrMichal Jiří127-89 3122
5.Šťastný VladislavBeneš Tomáš411-132 3132
6.Oplt PavelVilhelm Oldřich-68915 3142
7.Čeřovský PetrDvořák Zdeněk138-910 3152
8.Šťastný VladislavMichal Jiří37-124 3162
9.Oplt PavelBeneš Tomáš6-7-5133272
10.Pácha RobinVilhelm OldřichWO    3082
11.Šťastný VladislavDvořák Zdeněk-68-7-6 1383
12.Oplt PavelMichal Jiří-87-6-6 1384
13.Pácha RobinBeneš TomášWO    0385
14.Čeřovský PetrVilhelm OldřichWO    3095
15.Oplt PavelDvořák Zdeněk-677-5732105
16.Pácha RobinMichal JiříWO    03  
17.Čeřovský PetrBeneš TomášWO    03  
18.Šťastný VladislavVilhelm OldřichWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Robin01Dvořák Zdeněk22
Čeřovský Petr20Michal Jiří12
Šťastný Vladislav21Beneš Tomáš02
Oplt Pavel31Vilhelm Oldřich01
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Aero Odolena VodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29612:595Sokol Kosmonosy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauber Jakub
Bernát Jan
 
 
Hendrych Jan
Kulíšek Marek
 
 
-10-11-2  0301
2.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Hudečková Hana
Vyvial Pavel
 
 
-7627 3111
3.Čech JiříKulíšek Marek9-9107 3121
4.Lauber JakubHendrych Jan91010  3031
5.Bernát JanHudečková Hana10-7-8-3 1332
6.Veselý PavelVyvial Pavel369  3042
7.Lauber JakubKulíšek Marek-11-109993252
8.Bernát JanHendrych Jan-6-4-10  0353
9.Veselý PavelHudečková Hana278  3063
10.Čech JiříVyvial Pavel349  3073
11.Durdis Petr ml.Kulíšek Marek-5-3-10  0374
12.Veselý PavelHendrych Jan7-57-2-92375
13.Čech JiříHudečková Hana85-10-8-42376
14.Lauber JakubVyvial Pavel989  3086
15.Veselý PavelKulíšek Marek-66-13-5 1387
16.Čech JiříHendrych Jan-10-4-8  0388
17.Lauber JakubHudečková Hana987  3098
18.Durdis Petr ml.Vyvial Pavel-104511 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Jiří22Kulíšek Marek22
Lauber Jakub40Hendrych Jan31
Bernát Jan02Hudečková Hana22
Veselý Pavel22Vyvial Pavel04
Durdis Petr ml.11   
Počet diváků: 18

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy