Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. NymburskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6384:238Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Pavel
Sádlo Josef
 
 
Grill Josef
Slobodzian Jakub
 
 
-9-94383210
2.Bittner Miloslav
Doležal Martin
 
 
Blecha David
Smékal Jiří
 
 
109-93 3120
3.Doležal MartinSmékal Jiří1037  3030
4.Kučera PavelBlecha David10-88-883240
5.Sádlo JosefSlobodzian Jakub984  3050
6.Bittner MiloslavGrill Josef987  3060
7.Kučera PavelSmékal Jiří771  3070
8.Sádlo JosefBlecha David-8844 3180
9.Bittner MiloslavSlobodzian Jakub463  3090
10.Doležal MartinGrill JosefWO    30100
11.Sádlo JosefSmékal Jiří342  30  
12.Bittner MiloslavBlecha David         
13.Doležal MartinSlobodzian Jakub         
14.Kučera PavelGrill Josef         
15.Bittner MiloslavSmékal Jiří         
16.Doležal MartinBlecha David         
17.Kučera PavelSlobodzian Jakub         
18.Sádlo JosefGrill Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Martin10Smékal Jiří02
Kučera Pavel20Blecha David02
Sádlo Josef20Slobodzian Jakub02
Bittner Miloslav20Grill Josef01
WO10WO01
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice , Náměstí svobody 249Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2022 20:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:36471:530Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Štefan
Richter Jaroslav ml.
 
 
Frýdl Miloš
Mühlhauser Zdeněk
 
 
-612-67-82301
2.Slaměník Richard
Richter Vojtěch
 
 
Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
-82-81053211
3.Richter Jaroslav ml.Frýdl Miloš-3-9-9  0312
4.Richter VojtěchHluchý Marek-76-4-6 1313
5.Slaměník RichardCacek Tomáš-10-9-10  0314
6.Fišer ŠtefanMühlhauser Zdeněk-75-8543224
7.Richter VojtěchFrýdl Miloš-106-8-9 1325
8.Slaměník RichardHluchý Marek-6-83893235
9.Fišer ŠtefanCacek Tomáš-67-58-32336
10.Richter Jaroslav ml.Mühlhauser Zdeněk-7-9-5  0337
11.Slaměník RichardFrýdl Miloš9-8-311-82338
12.Fišer ŠtefanHluchý Marek7-6-8-6 1339
13.Richter Jaroslav ml.Cacek Tomáš-87-7-8 13310
14.Richter VojtěchMühlhauser Zdeněk8-5-39 22  
15.Fišer ŠtefanFrýdl Miloš         
16.Richter Jaroslav ml.Hluchý Marek         
17.Richter VojtěchCacek Tomáš         
18.Slaměník RichardMühlhauser Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Jaroslav ml.03Frýdl Miloš30
Richter Vojtěch02Hluchý Marek21
Slaměník Richard12Cacek Tomáš30
Fišer Štefan12Mühlhauser Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:17465:409ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkava Luboš
Hrazdíra Jiří
 
 
Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
89-69 3110
2.Miffek Daniel
Zrcek Miroslav
 
 
Stupavský Milan
Horut Daniel
 
 
995  3020
3.Zrcek MiroslavStrnadová Karolína4-610-9-32321
4.Pěnkava LubošHorut Daniel9-938 3131
5.Hrazdíra JiříStupavský Milan884  3041
6.Miffek DanielSemrád Petr499  3051
7.Pěnkava LubošStrnadová Karolína623  3061
8.Hrazdíra JiříHorut Daniel-3-512-4 1362
9.Miffek DanielStupavský Milan516  3072
10.Zrcek MiroslavSemrád Petr-6-7-4  0373
11.Hrazdíra JiříStrnadová Karolína-4-5-5  0374
12.Miffek DanielHorut Daniel869  3084
13.Zvolský MiroslavStupavský Milan-11-8-3  0385
14.Pěnkava LubošSemrád Petr288  3095
15.Miffek DanielStrnadová Karolína568  30105
16.Zvolský MiroslavHorut Daniel8    10  
17.Pěnkava LubošStupavský Milan         
18.Hrazdíra JiříSemrád Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zrcek Miroslav02Strnadová Karolína22
Pěnkava Luboš30Horut Daniel12
Hrazdíra Jiří12Stupavský Milan12
Miffek Daniel40Semrád Petr12
Zvolský Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9397:234ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Pilner Jaroslav
 
 
Kaipr Petr
Paroulek Milan
 
 
6-11109 3110
2.Zaplatílek Ctibor
Lhoták Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Zaplatílek CtiborParoulek Milan-4271 3130
4.Lhoták JakubKaipr Petr7-1087 3140
5.Šembera KarelProcházka Roman5117  3050
6.Pilner JaroslavWO    3060
7.Lhoták JakubParoulek Milan-7-611533270
8.Šembera KarelKaipr Petr-3-5-7  0371
9.Pilner JaroslavProcházka Roman768  3081
10.Zaplatílek CtiborWO    3091
11.Šembera KarelParoulek Milan5-952 31101
12.Pilner JaroslavKaipr Petr5    10  
13.Zaplatílek CtiborProcházka Roman         
14.Lhoták Jakub         
15.Pilner JaroslavParoulek Milan         
16.Zaplatílek CtiborKaipr Petr         
17.Lhoták JakubProcházka Roman         
18.Šembera Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zaplatílek Ctibor10Paroulek Milan03
Lhoták Jakub20Kaipr Petr11
Šembera Karel21Procházka Roman02
Pilner Jaroslav10   
WO30WO03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum Kotelna, Dolní náměstí, Odolena VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11447:329Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
Dvořák Zdeněk
Michal Jiří
 
 
106-58 3110
2.Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 
Šlechta Jaroslav
Strnad Jiří
 
 
-7558 3120
3.Hendrych JanDvořák Zdeněk378  3030
4.Schmelz RichardMichal Jiří-51-10893240
5.Hudečková HanaŠlechta Jaroslav661  3050
6.Kulíšek MarekStrnad Jiří357  3060
7.Schmelz RichardDvořák Zdeněk7-9-119-102361
8.Hudečková HanaMichal Jiří7-1083 3171
9.Kulíšek MarekŠlechta Jaroslav1159  3081
10.Hendrych JanStrnad Jiří68-65 3191
11.Hudečková HanaDvořák Zdeněk3-8-951132101
12.Kulíšek MarekMichal Jiří564  30  
13.Hendrych JanŠlechta Jaroslav         
14.Schmelz RichardStrnad Jiří         
15.Kulíšek MarekDvořák Zdeněk         
16.Hendrych JanMichal Jiří         
17.Schmelz RichardŠlechta Jaroslav         
18.Hudečková HanaStrnad Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hendrych Jan20Dvořák Zdeněk12
Schmelz Richard11Michal Jiří02
Hudečková Hana30Šlechta Jaroslav02
Kulíšek Marek20Strnad Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12467:357Sokol Kosmonosy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Pavel
Čech Jiří
 
 
Oplt Pavel
Botka Jan
 
 
464  3010
2.Lauber Jakub
Durdis Petr ml.
 
 
Pácha Robin
Oplt Miroslav
 
 
4612  3020
3.Čech JiříOplt Pavel-10-39673230
4.Lauber JakubBotka Jan12116  3040
5.Veselý PavelPácha Robin-910-5-6 1341
6.Durdis Petr ml.Oplt Miroslav344  3051
7.Lauber JakubOplt Pavel57-96 3161
8.Veselý PavelBotka Jan51412  3071
9.Durdis Petr ml.Pácha Robin8-11-69-62372
10.Čech JiříOplt Miroslav269  3082
11.Veselý PavelOplt Pavel3-737 3192
12.Durdis Petr ml.Botka Jan6-4-118232102
13.Veselý MartinPácha Robin-3-7   02  
14.Lauber JakubOplt Miroslav         
15.Durdis Petr ml.Oplt Pavel         
16.Veselý MartinBotka Jan         
17.Lauber JakubPácha Robin         
18.Veselý PavelOplt Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Jiří20Oplt Pavel03
Lauber Jakub20Botka Jan03
Veselý Pavel21Pácha Robin20
Durdis Petr ml.21Oplt Miroslav02
Počet diváků: 9

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy